Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    150
Bir sıkıntı olmaz canım. Hata daha iyi kullanman. Gebelik haftası ilerdedikce kanın pıhtılaşmaya yatkınlığı artıyor. Bu riski ortadan kaldırır. Ben gebe kalmadan önce kullanmaya başladım . Bugüne kadar hiçbir kanamaya neden olmadi ki ayriyeten kan sulandırıcı iğne kullanmama rağmen.

Bana da bugün ecopirin 150 başladı.tansiyonum 10 a 4 çıktı.

Bugün magnorm yazdı bana cnm.
Bende 150 mg kullanıyorum. Pireklemsi riski için faydası varmış. Tansiyon geçmişim olduğundan ve ailede de var. Acıbadem de Prof. Perinatolog Murat Yayla ya gittim ben o başlanmasında fayda var dedi. Aslında muayene bulguların güzel ama son 3 ay da zorlanacaksın dedi. Tansiyonun yükselecek ödem olacak ağırlaşacaksın dedi. Alfamet başlanacak tabi tansiyon yükselirse. Şuan için iyi gidiyor. 10/6 civarı bazen 11/7 bakalım hayırlısı. Korkmuyorum ama takipteyim

Hiç kanama problemi yaşamadım. Hatta ingiltere de bütün hamilelere veriliyor dedi doktorum. Pıhtılaşma ya da tansiyon riski daha kötü. İçinizi ferah tutun.

Çok gecmiş olsun. Çıktınız mı ameliyattan nasılsınız? Ben de çarşamba olacagım nasipse, inşallah iyisinizdir
Teşekkür ederim sabah ameliyata hazırlandım ama Rahim uzunluğu 25 mm olmuş o yüzden serklaj yapılmadı serum ve ilaç veriyorlar 2-3 gün gözetim altında kalacakmışım. İkiz bebeklerde riskli olabiliyormuş o yüzden beklicez dedi

Ben çarsamba olacağım benim de ikiz 28 mm çıktı. Bakalım hayırlısı herseyın

Ay içim rahatladı cnm sagol..bu Dru çok ii tavsiye ediyorlr randevu bulunmuyor .gexen de buldum aldım.cok iyi ilgilendi.34e kadar kullan dedi.bakalim 25i bitirdik hayırlısıyla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…