Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    149
Rabbim size bağışlasın bebisleri. Bize de arada yazın olur mu?merak ediyoruz sizi
Biraz doğum kilolarını kaybetmişler ödem atmışlar yani ama durumları stabil. Stabil de tutmaya çalışıyoruz dediler. 30. Haftaları dolana kadar net konuşamam dedi doktor. Ben bugün taburcu olacağım ama süt getirmeye devam edeceğim zaten benim götürdüğüm tek seferlik süt onlara 3 gün falan gidiyormuş o kadar heyecanlanıyorum ki göreceğim zaman, Rabbim herkesi evladıyla sağlıkla geleceği vakitte kavuştursun. Şu an bana eve gitme fikri bile hüzün veriyor

Rabbim üçünüzün birlikte eve dönmesini de nasip etsin . Hamilelerin duasi makbuldür derler. Kaç kişiyiz burda. Hep dua edeceğiz. Rabbim size bağışlasın. İçinize inşirah ferahlığı nasıl etsin . Amin

Geçmiş olsun canım inşallah her şey yolundadır. Bizlere de haber ver

Geçmiş olsun canım , kahve kandan bir şey olmaz diyorlar genelde. Hayırlı haberlerini bekliyoruz

Kızlar çok teşekkür ederimSorun yok dedi doktor nst de de sıkıntı çıkmadı.Doktor biraz dinlen dedi kanama da olmadı.Bazen akıntının rengi de koyu olabilirmiş.İçim rahatladı çok şükür

Canım vitaminli şeyler tüket ben hasta olduğumda ılık suya bal limon katıp içiyordum o iyi gelmişti.Klimalı alanda durma soğuk içecekler tüketme demişti doktorum.Bol su iç ve bolca yatıp dinlen hemen toparlarsın inşallahBen kusmalarım da hastayken arttığı için çok kasılıyordum hafif kramplarım olmuştu doktor normal demişti.

Tamam çok su içip baya yürüyüş yapıyorum dünden beri ağrım yok sanki solda büyüme var sağa yatıcam ozaman teşekkür ederim gerçekten

Sağlıkla kucağına alıcaksın inanıyorum herşey çok güzel olucak dualarımız sizinle

Bu da güzelmiş, ben diğerlerini beşli almıştım. Ama almasa miydim bilemedim. Bu arada Agula geldi mi beğendiniz mi? Bana Agula diğer yenidoğanlara göre daha büyük geldi ölçtüm hatta. Onu biraz daha uzun giyinir gibi

Tam aradığım. Full organik, baskısız yazısız. Baya da güzel fiyat. Acaba indirim ne kadar devam eder? 24. haftaya gelmeden bir şey almaya korkuyorum da
Size hak veriyorum kötü şeyler yaşadınız. Tehlikeniz belki azalsa da sürüyordur. Ama böyle düşünmeyin bence. Bir eşyayı alsanız da istemediğimiz bir sonuçta yine aynı şekilde üzüleceksiniz almasanız da. Çok zor bir durumdan ne güzel zamanlara geldiniz yeniden. İnşallah olumsuz bir durum yaşamayacaksiniz.

İnşallah sağlıkla kucağınıza alıp birlikte eve döndüğünüz günler de gelir. Bize de duyurursunuz, hepimiz sizinle birlikte mutlu oluruz.

Geldi çok beğendim ben pek yenidoğan almadığım için büyük mü anlayamadım ya, genelde 3-6 Ay aldım, şimdi bu aldığım gelince karşılaştırırım ordan anlarım

Eklentiler

• 20240929_121019.jpg
    45,1 KB · Görüntüleme: 14
Evet daha dün eşimle konuşuyorduk. Acilin kapısından ağlayarak çıkışın aklımdan çıkmıyor dedi. O günler bu haftaya kadar gelmek benim için inanılmaz bir hayaldi. Ama şimdi bunu yaşıyorum çok şükür. Şimdi de 27 ler 30 lar inanılmaz geliyor. İnşaallah oğlumla o haftalara da geleceğiz. Bu mesajları alıntılayıp şükrederim.

Merhabalar,
Şubat anneleri grubundayım ama sizi de sürekli takip ediyorum. Deneyimleriniz çok kıymetli
Riskli gebelik yaşayan arkadaşlara duacıyım. Erken doğum yapan arkadaşımızın da Allah yardımcısı olsun. İnşallah sağlıkla güzel haberleri de gelir.
Süreçte önde ilerlediğiniz için yaptığınız alışverişleri sıkı takip ediyorum. Bol bol paylaşır link atarsanız çok sevinirim.

Hayırlı canım seninde sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah basladinmi sen alışverişe

Canım hiç korkma ben kovid atlamıştım hamileyken oksurmekten yatamıyordum bile oturarak uyuyordum geceleri. Çok şükür bir şey olmadı. Pekmez tereyağ limon dene, bal limon zencefil zeytinyağ karıştır bir kaşık ye. Acil şifalar diliyorum
Evet yapıldı. Yaklaşık 5 gün kaldılar o şekilde. Maksimum verim için 1 hafta lazımdı ama dünyayı merak ettiler
Allah bebeklerine sağlıklı hayırlı ömürler versin. En kısa zamanda hep birlikte evde olursunuz insallah sağlıkla

Hayırlı canım seninde sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah basladinmi sen alışverişe
Ben henüz ufak tekstil parçaları ile başladım
En çok park yatak? anne yanına beşik? ne alacağımı bilemiyorum. Ve bebek arabası puset olarak ? sayfanızdan baya okuyup not aldım ama markaları 19+2 deyim şuan.
24. Haftayı bekliyorum son 3 ay da alıcam inşallah büyük parçaları.

Ben 25 gircem bir iki parça bisey aldım daha park besige bide karar veremedik biraz daha bekleyelim dedik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…