Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    138
Ay ben hep gece döne döne yatıyorum bir sağ bir sol, öyle birşey mümkünmü yaa🙄 yarın kontrolüm var sorsam mı doktora, benim doktor da ona uymayan bir soruysa dan diye cevap veriyor dumur oluyorum, korkuyorum soru sormaya 😁
Ya bilmiyorum gerçekten öyle bir şey var mı yok mu annemin hurafeleri olma ihtimali yüksek 😂😂 ama korkuttu işte beni 🙈

Son düzenleme:
Ahaha sorayım cumartesi günü 😂 bizim doktor yaşlı prof. Kendine ters gelen bir şey sorunca bunlar halkın cahilliği diyor 😂😂 bakalım buna ne diyecek 😅
Ayyy bizimki de böyle işte 😂😂
neyse sen sor bari cinnaboncum😁
bu doktorumdan önce ilk 10 hafta başka bir doktora gidiyordum, o çok fenaydı
İdrar yolu enfeksiyonu için eltim koş doktora yoksa düşük yaparsın demişti, eşim de bunu doktora söyledi eltisi korkuttu diye
'Senin eltiyi 23 Nisan da getir de 1 saatliğine koltuğuma oturtayım' benden daha çok kaale alıyorsun demişti🤦🏻‍♀️😂

bende cybex eezy twist istiyorum almanyada fiyatı 359 dolarmış şuan siz ne kadar aldınız hatırlıyor musunuz birde nasıl beğendiğiniz mi :)
Ben abd den 550 dolara aldım arabayı içinden puset adaptör yağmurluk ve kahve bardaklığı çıktı
Ben bej rengini aldım rengine aşık olup aktif deneyimlemedim ama araştırmalarım sonucu bu araba yı kullananlar çok memnun diye aldım bende
Benim ilk gözlemlerim baya kaliteli malzeme mekanizma olarak zaten cybex kaliteli bi marka bayada uyguna bulmuşsunuz bence kaçırmayın🌸

Eklentiler

• IMG_1582.jpeg
    IMG_1582.jpeg
    137,8 KB · Görüntüleme: 59
İdrar yolu enfeksiyonu için eltim koş doktora yoksa düşük yaparsın demişti, eşim de bunu doktora söyledi eltisi korkuttu diye
'Senin eltiyi 23 Nisan da getir de 1 saatliğine koltuğuma oturtayım' benden daha çok kaale alıyorsun demişti🤦🏻‍♀️😂
aboo doktor vurdu gol oldu resmen :))))

Ben abd den 550 dolara aldım arabayı içinden puset adaptör yağmurluk ve kahve bardaklığı çıktı
Ben bej rengini aldım rengine aşık olup aktif deneyimlemedim ama araştırmalarım sonucu bu araba yı kullananlar çok memnun diye aldım bende
Benim ilk gözlemlerim baya kaliteli malzeme mekanizma olarak zaten cybex kaliteli bi marka bayada uyguna bulmuşsunuz bence kaçırmayın🌸
hıı ben puset vs olmadan fiyat aldım ondan daha uygun

Ay evet sağa sola dönüşler beni de zorluyor. Bir de annem sağa sola çok dönme kordon boynuna dolanır dedi korkuttu beni dönmeye de korkuyorum şimdi 🤦🏼‍♀️
Aa sebebi bu olabilir mi gerçekten ben de çok dönüyorum ve gecen hafta ultrasonda bebek ayaklarini kafasina kadar cekmis kordon da tüm bacaklarına kollarına dolanmış öyle yatiyodu. Doktor riskli biseymis gibi demedi ama yada sebebi bu olabilir demedi.Ve ben normalde 18. Haftada bile hareketlerini çok net ve sert hissederken gecen hafta birkaç gün boyunca tek bir noktadan pıt pıt şeklinde hissettim. Sonra neyse ki çözüldü cunku simdi bir sağdan bir soldan pespese vuruşları var

Canım senin doktor Burak hocaydı dimi😁 bnde cumartesi tatile gitcez yola çıkmadan bi kontrole gitcemde sorcaklarım var sormaya çekiniyorum walla 😂

Aa sebebi bu olabilir mi gerçekten ben de çok dönüyorum ve gecen hafta ultrasonda bebek ayaklarini kafasina kadar cekmis kordon da tüm bacaklarına kollarına dolanmış öyle yatiyodu. Doktor riskli biseymis gibi demedi ama yada sebebi bu olabilir demedi.Ve ben normalde 18. Haftada bile hareketlerini çok net ve sert hissederken gecen hafta birkaç gün boyunca tek bir noktadan pıt pıt şeklinde hissettim. Sonra neyse ki çözüldü cunku simdi bir sağdan bir soldan pespese vuruşları var
Yok ya değildir öyle olsa doktor söylerdi. Ama Ben soracağım genede cumartesi doktora

Canım senin doktor Burak hocaydı dimi😁 bnde cumartesi tatile gitcez yola çıkmadan bi kontrole gitcemde sorcaklarım var sormaya çekiniyorum walla 😂
İlk 10 hafta oydu evet canım, 30. Haftadan sonrada doğum için ona gideceğim bakalım neler diyecek 🤭
Çekinme sor illaki cevaplar canım 😁

Kızlar iki gündür bacak ağrısı çekiyorum bu magnezyum eksikliğinden mi oluyor?

Merhaba kızlar 22+4 bugün doktor kontrolümde bebeğimin kilosu 2 hafta önde gidiyor dedi şekerden şüphelendi henüz yaptıramadım yüklemeyi böyle bir durum yaşayan var mı aranızda ?

Yaaaa çok güzel 🥹🥹😍😍 hadi gözün aydın canım , analar hisseder diye boşa dememişler 😂😂
Bi arkadaşımda ikizlere hamile ona doktor 36. Haftaya kadar beklerim eğer gelmezlerse biz alırız demiş. Bana saçma geldi içerde duran çocuğu 36. Haftada almak , sana böyle bir şey söylediler mi ?
yooo bu güne kadar 3 doktora gittim hiç biri doğumla alakalı yorum yapmadı daha

X