Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Benimki de biraz çekingen bir tavır sergiliyordu bebeğe karşı. Ne bileyim, ben anayım herhalde ondan sürekli bebekle konuşuyorum, ondan da benzer tepkiler bekliyordum. Önümüzdeki hafta gebe okulunun son dersine gelecek bebek verecekler eline, ben tutamam oyuncak bebegi bile dedi. Gerçi ben de ilk tuttuğumda heyecandan düşürdüm Bebek doğsun şöyle olacaksın şimdi böyle diyorsun ama gibi şeyler deyince de alınıyor. Bana benim çocuğumu mu kabullendirmeye, sevdirmeye çalışıyorsun falan diyor Arada bebeğe ismiyle seslenmeye başladı şükür. Fotoğraf çekimine de dün ben birazcık duygusala bağlayınca bakarız dedi. Umarım babaların bakarız deyip tamam demesi gibi bir şeydir. Ama erkekler bizim gibi olmuyor gerçekten de hele eşim gibi oğlak burcu erkekler. Ben de sinir oluyorum çoğunlukla bu duruma. Normal karşılamak lazım herhalde, bizimki bir de istediğinden evvel baba adayı oldu, hala karnımı ve babalık duygusunu garipsiyor. Muhtemelen sizin eşiniz de öyledir, yeni duruma henüz adapte olamamıştır. Bebek doğunca yatıracağım göğsüne hemen, bakalım o zaman nasıl olacak, merak içindeyim.

Çok teşekkür ederim. Zaten bebek adam iyi olsun da gerisi şımarıklık gibi geliyor bazen istediklerimin. Arada takılsam da bir şekilde bebeğimin vücudumda meydana getirdiği her şeyi seviyorum. Yine de dilerim artmazlar

bende cybex eezy twist istiyorum almanyada fiyatı 359 dolarmış şuan siz ne kadar aldınız hatırlıyor musunuz birde nasıl beğendiğiniz mi :)

Eşime oğlumu bı haftakikken kucağına vermiştik tutamam düşürurum dedi göğsüne koy dedim benim göğsüm sert canı acırsa dedi gözlerim dolmuştu. Aslında çok farklı bakıyorlar olaya sanırım

Ay benim de gözüm doldu Ben her şeye ağlıyorum artık zaten, çok duygusal bir insan oldum eskinin aksine.

Benim bu ikinci çocuk ilk hamileliğimde kız istiyordu hemde ona rağmen görene kadar çok düzdü yani bana karşı çok iyidi ama tekme atıyo gel bak derdim 2 dakka beklerdi tamam yoksa yok :) ama gerçekten çoğunuzda olacak eminim doğduğunda hemşire kucağına veriyor ya o an dank ediyorlar ağlamalar falan :) şimdi kızımız 6 yaşında okulda bi çocuk vurmuş çocuğu duvara asmayı düşünüyordu geçen gün ahahah :) büyüdükçe babaya yapılan cilveler konuşmalar kız erkek farketmiyor erkekleri eritiyor :)

cinnabon canım sen bi ara NBL gynobiotic kullandığını söylemiştin değil mi idrar yolu enfeksiyonu için benim de bi kaç gündür kasık ağrısı olunca idrar tahlili yaptırdım enfeksiyon çıkmadı ama orta düzeyde bakteri çıkmış onun için gynobiotic aldım nasıl kullanmıştın sen eczacı sabah akşam 1 tane al dedi 5 günlükmüş zaten sende öyle mi kullandın

Evet canım aynen o şekilde kullanıyorum inşallah etkili olur sende de

Artık geçmiş gitmiş olsun. 27.haftaya da birsey kalmadı zaten. Ben de serklaj yok ama ben de 2 ay önce ciddi kanama geçirdim ve genetikte pıhtılaşma olduğu halde hemen kan sulandiriciyi kestik. Hala da başlatmadı doktorum bebeğin gelişimi iyi biraz daha kullanmayalım dedi. Yani ben de pıhtılaşma sorunu olduğu halde çoğunluk dinleniyorum ve ilaç kullanmıyorum şükürler olsun bir sıkıntı olmadı.
Benm de kızım da ben yenidoğan stüdyo çekimi çok istemiştim onu da doğumdan sonra 10 gün içinde yapıyorlarmış eşim istememişti küçücük bebeği stüdyoya mı sokacağım olmaz demişti hastanede çekim yapmıştık. Şimdi ikincide nasıl istersen öyle yap diyor o da saldı
bende cybex eezy twist istiyorum almanyada fiyatı 359 dolarmış şuan siz ne kadar aldınız hatırlıyor musunuz birde nasıl beğendiğiniz mi :)
Ben kızıma kullanıyorum çok da memnunum. Zaten Alman markaları beni hiç bir zaman pişman etmedi.

Olabilir denendiği için bana öyle denk gelince baz geçmiştim bide benim hayatıma ve vucuduma uymuyordu o arada biraz minyon olduğuö için yoksa özellik olarak 4 4 lük bi arabaydı

Ben yaptıracağım canım ayarladık biz 28. Haftada gitmeyi planlıyorum. Ekim sonuna denk geliyor yani. Bence eşini ikna et , güzel anı olur
Kızlar çay kahve içiyor musunuz? İlk gebeliğimde 9 ay içmedim ama şimdi arada canım çekiyor. Zararlı olur mu?
Ben arada içiyorum. Özellikle misafir gelince falan 1 fincan Türk kahvesi içiyorum. Evde canım çektiğinde ise Nespresso var bizde onun kafeinsiz kahvelerinden aldım ondan içiyorum
Ay evet sağa sola dönüşler beni de zorluyor. Bir de annem sağa sola çok dönme kordon boynuna dolanır dedi korkuttu beni dönmeye de korkuyorum şimdi
Günaydın canım neden o kadar çok yürüdün ki. Artık uygulamalarda bile yazıyor çok fazla ayakta durmayın diye. 2 saat çok fazla sonrasında ağrılarının olması çok normal. Bence bir daha öyle uzun yürüyüşler yapmamalısın

Canım iyi olduğunuzu duyduğuma sevindim serklaj ilk yapıldığı zamanlar batma hissediyordum ama artık hissetmiyorum. Ben enox 0.4 kan sulandırıcı kullanıyorum doğum kadar devam edecek. Progestanı günde 3 kere kullanıyorum serklajdan önce vajinal alıyordum serklajdan sonra ağızdan almamı söyledi doktorum.
Kızlar ayrıntılıya geldim ilk bebeği bitirdik ikinciye ara verdik. Tekrar alacaklar ama cinnabon 1 kız 1 erkek tahminim doğruymuş
Yaaaa çok güzel hadi gözün aydın canım , analar hisseder diye boşa dememişler
Bi arkadaşımda ikizlere hamile ona doktor 36. Haftaya kadar beklerim eğer gelmezlerse biz alırız demiş. Bana saçma geldi içerde duran çocuğu 36. Haftada almak , sana böyle bir şey söylediler mi ?

Geçmiş olsun inşallah sağlıcakla gelir bebişlerimiz

Ay ben hep gece döne döne yatıyorum bir sağ bir sol, öyle birşey mümkünmü yaa yarın kontrolüm var sorsam mı doktora, benim doktor da ona uymayan bir soruysa dan diye cevap veriyor dumur oluyorum, korkuyorum soru sormaya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…