Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Doktorum bir dahaki randevuya gelmeden bu testleri yaptirirsin dedi o sırada başka bisey sorduğum için kağıda bakmadım cikinca baktim ve tam anlayamadım bu seker yüklemesi değil sanırım? Ve ben bu testleri nerde yaptirabilirim saglik ocağında mı yoksa devlette kadin doğuma mı randevu alayim? Bilen varsa cevaplarsanız sevinirim

Sağlık ocağında yapıyorlar galiba. Şeker yüklemesini hemogramı kesin yapıyorlar da hba1c ve Homa-IR konusunda emin değilim

Evet şeker yüklemesi değil çok iyi yapmış bence, açlık tokluk kan şekerine asmden baktırabilirsiniz, diğerlerine Dahiliyeden randevu alıp baktırabilirsiniz, HgA1C son 3 ayda kandaki şekeri test eden bi değer

Linki açamadım bir ekran görüntüsü eklesene hangi modeli beğenmişsin? Ben bir tane balinalı bir de ejderhalı vardı onları beğendim. Fisher Price ben de beğendim ama hiç canlı görmedim iki markayı da aralarındaki farkları bilmiyorum. Bir de bebek bence bununla 6 7 ay ancak oyalanır gibi sonra emeklemeye başlayınca durur mu yerinde hiç bilmiyorum, o yüzden 3'te biri fiyatına olanı almak makul

Fisher Price'ın ilki. Diğerleri Babycim. Bu üçünü beğendim.

Eklentiler

• 1000150599.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 33
  • 1000150601.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 33
  • 1000150605.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 34
3 ay demek 3 aydan sonraki giyebilir demek
Kız Allah seniii hayırr 3 aya kadar giyebilir demek tabii bebeğin kilosuna göre değişir ama mesela 6-9 derse max 9.aya kadar giyebilir demek aynı şekilde 3 ay diyorsa 3.aya kadar giyebilir demek ama bunlar standart değerler dediğim gibi bebeğin yapısına göre değişir

Ayy ne bilim.ben yenidoğan var 3 ay var 6 ay var bende öyle zannettim bedenleri çözemedim hala

Offff sormaa kafam çok karışıke bebekte 15 iindirim var kiyafetlerde
Hello Baby kalıpları bana küçük gelmişti. Arkadaşım ben bilemedim bebeğin erkek olduğunu öğrenir öğrenmez ne bulduysam 0-3 aylık aldım. Sen öyle yapma yenidoğan 1 tane 10'lu iki tane 5'li takımlar yetiyormuş. 0-3 ay da 5 6 takım/tulum alsan kafi. Belki bebeğin büyük bir bebek olur hızlı kilo alır ya da, elinde kalır. Ya da kızın olacak gözüne muhakkak sonradan daha güzel bir şey ilişir, biraz pay bırak sonradan alabilmek için. Herkes hediye olarak kıyafet getiriyor. Benim bebeğin 0-3 ay 10 takımı vardı şu anda bile 13 oldu hediyelerle. Arkadaşım patikli alti olanların ayağını kesmiş bebek henüz 53 günlük olmuyormuş düşün ki. 3 6 ay daha çok almak daha makul imiş fark ettim ama bir hışımla almış bulundum. İndirim takip eden ben ilk birkaç gün hiçbir şeye indirimli mi değil mi diye bile bakmadım. Buldumcuk oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…