Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Benim kirpiklerim uzun ve kıvrık maskara kullanmamam rağmen, oğlumunda gözler aynı ben kirpiklerde kıvrıktı , kv kendi kızlarına benzetmişti ki onların hiçbirinin kirpikleri kıvrık değil ordan kardeşim de annesininde kıvrık ve uzun dedi hadi ya hiç farketmedim dedi , eşimde ayrı zamanlarda gözler kirpikler aynı annesi diyor hep iyiki bana çekmemiş diyor benim kv mort bayılıyorlar iyi görünün özellikleri kendilerine benzetmeye ahhaah

Hiç demi ya aman vicdansız bunlar vicdansız

Kızlar görümcem hediye almak istiyordu , istediğim dönence Amazon’da indirimdeydi onu aldırdım bugün geldi. Tavana yıldız falan yansıtıyor çok tatlı

Eki Görüntüle 3478182
Ay bu dönence çok güzel bende de oyuncakları farklı olanı var. Bana da komşu vermişti yıldızlar filan karanlıkta çok tatlı görünüyor güle güle kullan canım

Kızlar yenidoğan fermuarlı şöyle tulumlar kullanışlı olurmu sizce alt üst takım mi almak lazım yoksa

Eklentiler

• Screenshot_20240912-201030.png
    155,8 KB · Görüntüleme: 44
Bi kere tek devlete gittim bana usg kağıdı bile vermedi, 16 haftalıktım kordon değilse pipidir dedi cinsiyet için kadındaki rahatlık ve umursamazlık beni benden aldı bi daha da gitmedim
byle Dr lar kaldı mı yaa ben adıyaman'da yaşıyorum çok küçük bi şehir ama Dr ları ilgilidir en azından bana öyle denk geliyo

Teşekkür ederiz canım ozaman soranlara 5 aylık diyebilirim herhalde haftaya 6 ya gircem buna göre zaman ne çabuk geçiyor
Bence hiç çabuk geçmiyor ya. Bana çok yavaş geçiyor. Bir an önce doğsun istiyorum
Tüm beşiklere uyumlu diye yorum okumuştum. Bak trendyoldan böyle bir yorum var hatta
Eki Görüntüle 3478310

Rica ederim ben soranlara 5,5 aylık diyorum
Teşekkür ederim ben de müzikli oyun halısı bakıyorum şimdi. Bir arkadaşımın bebeği 53 günlük imiş onunla epey eğleniyor ve vakit geçiyormuş.

Benim gönlümde fisher price var ama arkadaşımda bundan var ve gayet güzel bende gördüm yakından. Dediğin gibi bebek baya vakit geçiriyor hemde fisher price ın 3 te 1 İ fiyatta bi bak istersen bunu alırım bende büyük ihtimal

Babycim Bebek Piyanolu Oyun Halısı Müzikli https://app.hb.biz/4vBhY0wJus5l

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…