Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    135
2 tane aldım 5li de kış bebeği olcak ya yetermi ki yenidoğan çok almak gerekmez mi üstü kirlencek ya
Belki bir tane de 10'lu alabilirsin. Ben tecrübeli annelerden öyle duydum. Benim de ilk bebeğim. Bilen biri değilim ama ben öyle yaptım yenidoğan takımı konusunu 1 tane 10'lu 2 tane beşli aldım.

Belki bir tane de 10'lu alabilirsin. Ben tecrübeli annelerden öyle duydum. Benim de ilk bebeğim. Bilen biri değilim ama ben öyle yaptım yenidoğan takımı konusunu 1 tane 10'lu 2 tane beşli aldım.
Sonrasında ne giycek 😂😂 3 aylık olanlarını 😂ordami kafam karışıyor yenidodan 3 ay 6 ay diye yazıyor e bebekte

Kızlar selam. Bugün ayrıntılı usg yaptırdım. Ben devlet hastanesine gittim ortalama 1 buçuk saat sürdü. Bebeğin herşeyi normal dedi doktor çok şükür. Yalnız devlet olduğu için ne renkli foto verdi nede renkli gösterdi. Akşamınada kendi doktoruma götürdüm sonuçları sağolsun bebiş kendini gösterdiği kadarıyla o renkli gösterdi. Yalnız gittiğim devlet hastaneside kendi doktorumda plasentanın rahim ağzını kapattığını söyledi 😔 çok canım sıkıldı açıkçası. 24 e kadar beklicez 24 te tekrar bakıcaz dediler. Dua edin benim için çıksın yukarı 🙏
2. Fotoda bacak bacak üstüne atmış ayakları çok tatlı seve seve bi hal oldum 🤭

Eklentiler

• IMG_20240912_221622.jpg
    IMG_20240912_221622.jpg
    53,6 KB · Görüntüleme: 82
  • IMG_20240912_223634.jpg
    IMG_20240912_223634.jpg
    49,8 KB · Görüntüleme: 79
Kızlar selam. Bugün ayrıntılı usg yaptırdım. Ben devlet hastanesine gittim ortalama 1 buçuk saat sürdü. Bebeğin herşeyi normal dedi doktor çok şükür. Yalnız devlet olduğu için ne renkli foto verdi nede renkli gösterdi. Akşamınada kendi doktoruma götürdüm sonuçları sağolsun bebiş kendini gösterdiği kadarıyla o renkli gösterdi. Yalnız gittiğim devlet hastaneside kendi doktorumda plasentanın rahim ağzını kapattığını söyledi 😔 çok canım sıkıldı açıkçası. 24 e kadar beklicez 24 te tekrar bakıcaz dediler. Dua edin benim için çıksın yukarı 🙏
Sıkma canını hemen belki yukarı çıkar benim ilk haftalarda aşağıdaydı sonradan çıktı.Çıkmasa bile sağlıcakla geliyor bebişler 🌺🌺🌺Bebişin sağlıklı ya oh mis gerisi halledilir😍😍

MaşaAllah canım🥰 Benim yengemede plasenta için böyle demişti doktoru ve dediği gibi 24. Haftada tekrar baktıklarında yukarıya çıkmıştı, hiç korkma senin de çıkacaktır🤲😊

Linki açamadım bir ekran görüntüsü eklesene hangi modeli beğenmişsin? Ben bir tane balinalı bir de ejderhalı vardı onları beğendim. Fisher Price ben de beğendim ama hiç canlı görmedim iki markayı da aralarındaki farkları bilmiyorum. Bir de bebek bence bununla 6 7 ay ancak oyalanır gibi sonra emeklemeye başlayınca durur mu yerinde hiç bilmiyorum, o yüzden 3'te biri fiyatına olanı almak makul🙃
Bu canım.
IMG_9234.png

O zaman onu almak mantıklı. Zaten bizim bebek yere konur mu hiç bilmiyorum. İlk torunu ailemin. Anneme gösteriyorum, biz onu yere koymayiz ki diyor 😅
Bende koymamıştım 😄 hareketlenene kadar hep kanepenin üstündeydi bi de zaten kış bebesi olacak hiç koyamayız ☺️

Günaydın kızlar rüyamda bebiş doğmuş emzirmeye çalışıyordum bı yandan da ayrıntılı ultrasona giriyordum. Doktora emzirirken bakabilirmisiniz bebek çok açıktı da diyodum😪 benim rüyalarım seviyesi böyle. Bu ara aşırı rüya görüyorum hepsi de iyi değil maalesef hormonlardan sanirim.
Bide 4 yaşında oğlum var oda bende boğaz ağrısı öksürük başladı okullar açıldı biz pert.bugunundr atlatip Haftasonu iyileşmemiz lazım dua edin😕

Ben oğluma almıştım.guzel oyalaniyor ama sonra ayakları sürekli tuşlara vuracak gibi yapmaya başladı.surekli bı reflex halinde.bizde kaldırdık hemn.
Evet oyalanıyorlar baya. Peki gelişimi açısından kötü bir şey mi ayaklarını öyle yapması ? 😅
Günaydın kızlar rüyamda bebiş doğmuş emzirmeye çalışıyordum bı yandan da ayrıntılı ultrasona giriyordum. Doktora emzirirken bakabilirmisiniz bebek çok açıktı da diyodum😪 benim rüyalarım seviyesi böyle. Bu ara aşırı rüya görüyorum hepsi de iyi değil maalesef hormonlardan sanirim.
Bide 4 yaşında oğlum var oda bende boğaz ağrısı öksürük başladı okullar açıldı biz pert.bugunundr atlatip Haftasonu iyileşmemiz lazım dua edin😕
Günaydın cm’m öncelikle çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda toparlarsınız ikinizde. Bol bol ballı limonlu ılık su içmeni öneririm.
Rüya konusunda bende senin gibiyim zaten uygulamada okumuştum çok canlı ve farklı rüyalar görülüyormuş bu haftalardan sonra hormonların etkisiyle

Cabucak iyilesin cnm.🤲🤗 Bende genelde aynı rüyalar görüyorum.bi ara ayrintiliya girmiştim rüyamda bildiğin bir yaşında çocuk ultrason da koşup oynuyordu.🤣🤣sanki ultrason da değilde kamera da izliyorduk.
Evet oyalanıyorlar baya. Peki gelişimi açısından kötü bir şey mi ayaklarını öyle yapması ? 😅

Günaydın cm’m öncelikle çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda toparlarsınız ikinizde. Bol bol ballı limonlu ılık su içmeni öneririm.
Rüya konusunda bende senin gibiyim zaten uygulamada okumuştum çok canlı ve farklı rüyalar görülüyormuş bu haftalardan sonra hormonların etkisiyle
Valla çokta iyi değil açıkçası.kucaga bile aldığında ayaklar sürekli öyleydi.bide bnm oğlum yaşıtlarına göre maşallah kilolu ve uzun bebekti kucakta baya zorlanıyordum.esimde belim ağrıyor die çok almıyordu.kizimda verir miyim bilmiyorum çünkü her çocuk bir olmayabilir.

X