Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
Bi araba almayı niye düşünüyorsun
Oğlumun bebek arabası var ama oğluma hala kullanıyoruz.bebege vermez asla.o yüzden ya oğluma yeni alcaz ya da kızıma.bi tane arabayla yapamayız.oglumun şuan kullandığında hem pusetli kullaniliyor hemde baston olarak kullanılıyor.yani yeni doğan dan beri kullanılıyor.o yuzden ikisinden birine alcaz artik

Benim oğlumda kullanıyor hala ama bebek olunca artık kullanmaz diye düşünüyorum bisikleti de var zaten artık onu kullanırız. Bazen yürüyor bazen hiç yürümek istemiyor

Kızlar gebe okuluna gittim bugün kucağımıza bir bebek verdiler elden ele dolaştı. 3 kg dokunuşu aynı gerçek bebek gibi. Boynunun yapısı eklemleri falan aynı. Bebeği alınca kucağıma heyecanlandım, düşürdüm, tutamadım. Allahim çok korktum bebek tutmaktan. Aşırı da duygulandım. Bebek 24. haftadan itibaren biz ne hissediyorsam öyle hissediyormuş. Mesela Nst'ye gireceğiz ya biz yorulursak o da yorgun oluyormuş. Ebe normal bir şekilde bunları anlatırken benim gözlerimden yaş süzüldü.

Ayy çok heyecanlı canım nerde oluyor bu gebe okulu.neler anlattılar bizlerle paylasirsan çok güzel olurr valla kaç gün daha gidiceksiniz aslında çok güzel bir tecrübe bebek nasıl yatırılır nasıl tutulur hiç bı bilgim yok benimde

Şehir hastanelerinde oluyor. Bugün bebek bakımı değil de genel olarak ne gibi durumlarda doktora ve acile gitmeliyiz onu paylaştılar. Mesela gözde bulanıklık tehlikeli imiş. 15 günde, hatta haftada bir sağlık ocaklarında tansiyonunuzu muhakkak ölçtürün dedi. Nst'ye de yorgun girmeyin sağlıklı sonuç alamazsınız bebek de yorgun olur siz yorgun olduğunuz için dedi. Gerisi hep hamilelik nasıl başlar ne olur gibi temel şeyler. Bence bulunduğun şehirde şehir hastanesi varsa, hatta mesela ben Ankarada idim bir semt hastanesinin bile vardı gebelik okulu muhakkak ona da git.

Şehir hastanesi yok maleseff özel hastane ve devlet hastaneleri var oralarda varmıdır bilmiyorum ama illaki vardır biyerler de araştıracağım tansiyon aleti söyledim eve tabsiyonumu olccem sık sık bu sıralar başım dönüyor gibi oluyor iş yapinca internette özel videolar varmı acaba şimdi onlara bı bakayım gidemesemm diye

Muhakkak vardır ama ben de farklı bir şey duyarsam paylaşırım.

Ankarada 29 Mayıs Devlet Hastanesinde vardı. Üstelik çok da yeterli bir hastane değildi bence. Muhakkak devlet hastanelerinde vardır. 20. haftayı geçince bilgilendiriyorlar gibi anladım ben. İnternete yazsanız bile çıkar nerede olduğu.

Benm de bu ara çarpıntım olmaya başladı ve nabzım yüksek seyrediyor. Bgn doktora gideceğim ben de. Özellikle yemeklerden sonra hafif bile yesem kalbime yük bindiğini hissediyorum.
Şekerinize baktırdınız mı veya tansiyonunuzu takip edebilirsiniz. Benim kan şekerim çok yükseldiğinde çarpıntım oluyor

Şekerinize baktırdınız mı veya tansiyonunuzu takip edebilirsiniz. Benim kan şekerim çok yükseldiğinde çarpıntım oluyor
İlk gebeliğimde tansiyon sorunu yaşadığım için tansiyon yakın takipteyim çok şükür şimdilik düşük seyrediyor. Şekerime de bgn bakıldı hersey normal. Doktor bgn kalbe iki yük biniyor normal ama sen yine bir kardiyologa git belki seni rahatlatacak bir ilaç verir dedi. Şimdi kardiyologa gideceğim.

O zaman artan kan oranından da kaynaklanıyor olabilir. Bence nefes egzersizleri de deneyin. Nabzınızı dengelemeye yardımcı olur

Prego markasına bakmadim ama oda baya popüler aşağı yukarı özellikleri aynı bunlarin galiba apart olunca fiyat değişiyor herhalde

Benim oğlumda kullanıyor hala ama bebek olunca artık kullanmaz diye düşünüyorum bisikleti de var zaten artık onu kullanırız. Bazen yürüyor bazen hiç yürümek istemiyor
Bnm oğlumun mali kıymetli..bisiklet akülü araba vs onlar bizde de var.binmese bile kardeşi binecek olsa onun da bineceği tutar. Normal araca binince uykusu gelir ve uyur ee inerken alıp çocuk arabasına yatırıp öyle gezdiriyoruz.arabasinda uyuyor.
Bizim burda ilçe Hastanesi'nde var.buyuk ihtimal her hastanede olur.

Prego markasına bakmadim ama oda baya popüler aşağı yukarı özellikleri aynı bunlarin galiba apart olunca fiyat değişiyor herhalde
Birçoğunda alt değiştirme aparatı var. Ama mesela ben orada alt değiştirmem. Zaten kullanışlı da değil. Mesela park beşiği kendi yatağının yanına koyacaksın ve yanını da açacaksın ya yani yatağınla ayni düzeyde duracak hep. Mantığı o zaten. O zaman alt değiştirme aparatını kullanamiyorsun çünkü besigin bir tarafını indirdin yataginla aynı düzeye getirdin bir tarafı yüksekken o kullanılmıyor. Ki bence ona gerek de yok. Sallamak dersen Yoyko alacaktım ben Kraft Safe Sleep aldım. Hepsinin sallanma aparatı aynı ve Yoyko dahil hiçbiri güzel sallanmiyor. Hatta Yoyko kullanan bir tanıdığım bana tülbent bağladım öyle salladım kendi sallanma aparatini kullanmadım dedi. Çok dengesiz çok kötü. Yatak dahil yatak hariç alma durumu var bir de. Yatak dahil almadım ben içine kendim araştırıp yatak alacağım. Bir de dönence olabilir ek aparat. Onu da o denli önemli görmedim. Ekstra cibinlik sineklik vs olabilir. Sineklik dediğin tül bir şey zaten. Çok önemli farkları yok yani. Ben Kraft aldım çünkü mağazaya gittim baktım en sağlam gözüken o gibi geldi. Diğerlerine de daha fazla vermeye gerek duymadım. Elele'nin de kumaşı eğer iyiyse bence o da alınabilir. Kumaşının nasıl oldugu önemli bence.

Kızlar lcw bin çit çitli badilerini 0.1 aynı yoksa 1.3 aynı tercih etmeliyim sizde
Hastane çıkışlarının içinde ne kadar yenidogan var mesela ona baktım ben 3 tane vardı. Bebek doğunca duruma ve bebeğin kilosuna göre 2 3 tane daha alırım. Bir de bu göbek bağı olunca çıtçıtsız bağlamalı olanlar kullanılıyormus ben onlardan alacağım ilk etapta 3 tane. Gerisini 1-3 ay alacağım. En son öyle karar verdim, bilen biri de öyle yap diye önerdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…