Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
912 liraya denk geldi benim. Bir de hepsi papellerim vardı e bebek alışverişinden. Philips Avent ya da Lansinoh bakacaktim. 912 ucuz geldi aldım şansıma iyi çıkar umarım. Ben de yorumlara bakınca tüm ürünlerden soğuyorum özellikle elektronik almak çok korkutucu geliyor.
Ya benim memitolar büyük biraz. Bu eller serbest olanları kullanamazmışım gibi geliyor 😅

Bu arada progestron almaya devam ediyorum 3ten ikiye düştüm ama acayip uykum geliyor 10 da yatıp 12 saat uyuyabilirim resmen ama sabah okula kalkınca hiç dinlenmemiş hissediyorum orda da kayıtlar bi bitmedi o bu derken saati anlamadan gün bitiyor hep aynı döngü evde yemek yapasım da gelmiyor dün yaptım
Çok geçmiş olsun. Belki yan etkisi vs olabilir mi? Ben de hamileliğimin ilk 3.5 ayı kullandım ve 8'de uyuyup sabah 6'da uyanıyordum gün içinde yine uykum geliyordu ama uyumuyordum. Halsiz hissediyordum.

Çok geçmiş olsun. Belki yan etkisi vs olabilir mi? Ben de hamileliğimin ilk 3.5 ayı kullandım ve 8'de uyuyup sabah 6'da uyanıyordum gün içinde yine uykum geliyordu ama uyumuyordum. Halsiz hissediyordum.
Ben de bi hafif kanama geçirmiştim ya doktor önlem amaçlı bıraktırmadı bilmiyorum ki baş dönmesi olursa fitil gibi kullan dedi sadece uyku yapıyor bana

Ben de bi hafif kanama geçirmiştim ya doktor önlem amaçlı bıraktırmadı bilmiyorum ki baş dönmesi olursa fitil gibi kullan dedi sadece uyku yapıyor bana
Fitil olarak kullandım ben 3 ay. 2 3 hafta da ağızdan aldım. Kanama alaniniz vs mi var? Kanamaniz en son ne zaman oldu? Benimki geçmişti doktor 16. hafta itibariyle bırak dedi. Genelde öyle bırakılıyormuş ama bazen sonuna kadar kullanılması gereken haller oluyormuş. Doktorunuz daha iyi bilir. Fitil olarak kullanınca yan etkisi daha az.

Benim 75 B idi şimdi biraz büyüdü ama bence sırtım genişledi. Sütyenlerim olmuyor. Toparlayıcı aldım büyümesin diye. Eskiden büyüsün isterdim şimdi büyümesin diye uğraşıyorum 😅
Ya benim tüp bebek olduğu için çok fazla hormon ilacı kullandım tedavi sırasında da çok büyüdüler. Bu eller serbest olanları kullanırsam sanki ucunda sarkarmış gibi hissediyorum 😂😂 ben bunu da elimle tutarım kesin 😂

Fitil olarak kullandım ben 3 ay. 2 3 hafta da ağızdan aldım. Kanama alaniniz vs mi var? Kanamaniz en son ne zaman oldu? Benimki geçmişti doktor 16. hafta itibariyle bırak dedi. Genelde öyle bırakılıyormuş ama bazen sonuna kadar kullanılması gereken haller oluyormuş. Doktorunuz daha iyi bilir. Fitil olarak kullanınca yan etkisi daha az.
Aynen doktorla konuşmadan kullanım şeklinizi değiştirmeyin ve ilacı bırakmayın. Mesela ben gebelik sonuna kadar günde 3 defa kullanacağım ve fitil olarak kullanmamı istemiyor doktor 🤷🏼‍♀️

Ya benim tüp bebek olduğu için çok fazla hormon ilacı kullandım tedavi sırasında da çok büyüdüler. Bu eller serbest olanları kullanırsam sanki ucunda sarkarmış gibi hissediyorum 😂😂 ben bunu da elimle tutarım kesin 😂
Onun bedenleri oluyor galiba. Bir de sütyene sıkıştırma meselesi var ben de beceremem elimle tutarim gibi geliyor 😅Bir de şey bir arkadaşım Philips Avent almış bir kez kullanmış, belki de hiç gerek duymayacagiz.

Onun bedenleri oluyor galiba. Bir de sütyene sıkıştırma meselesi var ben de beceremem elimle tutarim gibi geliyor 😅Bir de şey bir arkadaşım Philips Avent almış bir kez kullanmış, belki de hiç gerek duymayacagiz.
Aynen dediğin gibi belki de hiç kullanmayacağız. Ben lansinoh un süt saklama torbalarını almıştım o yüzden makinayı da lansinoh alayım uyumlu olsun diye düşündüm 😅

Kızlar ben ayrıntılıdan çıktım şimdi . Şükür her şey yolundaymış 🙏🏻🥰 30 dk sürdü .
Doktor 6. Ayına girmişsin dedi şaşırdım 😊 plasenta ve kolu yüzüne denk geldiği için doktor çok uğraştı ama ancak yandan gösterdi yüzünü .

Eklentiler

• 7A7117D0-0854-4A7E-8932-5B668E7D0C82.jpeg
    7A7117D0-0854-4A7E-8932-5B668E7D0C82.jpeg
    78 KB · Görüntüleme: 68
  • 7B0CD1E5-4175-4A8D-99DA-FC79C4670DED.jpeg
    7B0CD1E5-4175-4A8D-99DA-FC79C4670DED.jpeg
    134,2 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar ben ayrıntılıdan çıktım şimdi . Şükür her şey yolundaymış 🙏🏻🥰 30 dk sürdü .
Doktor 6. Ayına girmişsin dedi şaşırdım 😊 plasenta ve kolu yüzüne denk geldiği için doktor çok uğraştı ama ancak yandan gösterdi yüzünü .
Oo maşallah büyümüş baya 🧿🧿 çok şükür canım her şey yolunda yüzlerini artık doğunca görürüz 😅 benimki de senin gibi plesenta denk geldiği için bir türlü düzgün resim alamıyoruz.
Boyu kilosu nasıl minik kuşun ?

Oo maşallah büyümüş baya 🧿🧿 çok şükür canım her şey yolunda yüzlerini artık doğunca görürüz 😅 benimki de senin gibi plesenta denk geldiği için bir türlü düzgün resim alamıyoruz.
Boyu kilosu nasıl minik kuşun ?
Teşekkür ederiz🥰🥰
Benim de plesanta ön duvardaymış .
Kilosu 430 dedi ama boyunu unuttum heyecandan raporda yazar herhalde

Teşekkür ederiz🥰🥰
Benim de plesanta ön duvardaymış .
Kilosu 430 dedi ama boyunu unuttum heyecandan raporda yazar herhalde
Kaç haftalık tam su anda?
Kaç haftalık oldugu gözüküyormuş benimki de tam 21+3'te 500 gram çıktı. 22+3'te de 610 çıktı. Galiba benimki kilolu bir bebek olacak diye düşündüm şimdi sizinkine doktor 6 aylık deyince.

Kaç haftalık oldugu gözüküyormuş benimki de tam 21+3'te 500 gram çıktı. 22+3'te de 610 çıktı. Galiba benimki kilolu bir bebek olacak diye düşündüm şimdi sizinkine doktor 6 aylık deyince.
Benim bebişe göbek çevresi geniş kilolu olacak demişti doktor 😂 sana bir şey demişmiydi ?

X