Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    139
İnşallah iyi sonuçlar alırsınız.iliski fln olduysa belki ondan kaynaklı da olabilir.
Yok aslında olmadı , bu zamana kadar hiç aşağıda olduğu da söylenmemişti zamanla yukarı çıktığı için bir durum olmadıkça zaten pek söylenmiyor rahim büyüdükçe çıkabilir dedi doktor yukarı ama aşağıda olması da işte en ufak durumda kanamaya sebep verebiliyor çıkmazsa erken doğum riski oluyormuş çevresinde bunu yaşayan var mı acaba

Canım bende 18. haftalık iken kontrolde doktor plasenta rahim ağzına yakın kanama riski olabilir demişti.dikkatli olmamı söyledi. O süre zarfında hiç ayakta durmadim. Sürekli istirahat halindeydim. 20 haftalık da detaylı ultrasona girdim. Plasenta yukarı çıkmıştı.genelikle yukarı çıkıyor canım . Cikmasada dikkatli olucan sürekli istirahat et canım

İnşallah yukarı çıkar 3 gün boyunca dinleneceğim sürekli öğretmenim nasıl olacak bilmiyorum ama kendimi yormamaya söz verdim bu korku bana yetti

Cnm enseye buz koymak iyi geliyor diye duymuştum.
Ay bi daha oyle yapayim canim suyu az ictigimdenmiş
Bilmiyorum canım ya, hala bekliyorum kaç ay evvel randevu aldım
Kiz maşallah sabirla o kadar saat beklemişsin ben hastaneyi yikar söylenir cikardim
Tansiyonunuzu olcuyormusunuz düzenli. Ensede ağrı tansiyon belirtisidir genelikle
Tansiyonum normal canim susuzluktanmiş
Kızlar çok şükür çıktım, çok şükür bir sıkıntı yok dedi. Buda benim güzel kızım Eki Görüntüle 3475384
Hello teyseler
Bnm kizce etçil olcak heralde etli yemek yiyince maşallah horon tepiyor
Ay ben oglumda kebapçida yatardim sürekli et yiyor etsiz sebze bile yemez

Ay maşallah, ne güzel poz vermiş o kadar beklediğine değdi çok şükür sıkıntı da yokmuş gözünüz aydın kaç haftalıktı , boy kilo nasil
Kiz maşallah sabirla o kadar saat beklemişsin ben hastaneyi yikar söylenir cikardim
Bende söylene söylene bekledim sekreter hep aradan aldı o yüzden de çok uzadı.
Boyunu hatırlamıyorum ama kilosu 550 Gr haftamız 22+4 . haftası ile gayet uyumlu hiçbir sıkıntı görünmüyor dedi. Allah'ıma çok şükür kaç hafta sonra güzel haberler duydum bebeğimle ilgili sağlıkla sihhatle doğsun, çok güzel bir ömrü olsun küçük bebeğimin ve bütün bebeklerin çocukların hepsinin çok güzel hayatları olsun inşallah

Kızlar malum.cinsiyeti öğrendik artık kıyafet almaya ve alisverie başlayayım.diyorum ama nerden başlasam bilemedim hem ye baktım şuan indirim yok indiirm olan markalar varmı

Kızlar malum.cinsiyeti öğrendik artık kıyafet almaya ve alisverie başlayayım.diyorum ama nerden başlasam bilemedim hem ye baktım şuan indirim yok indiirm olan markalar varmı
Ben de hemen almamıştım bence beğendiklerini favorile eğer indirime gelirse bildirim geliyor ya. Ben öyle yapıyorum.

Peki 2.4 mu yoksa 1.2 mi almalıyım yenidoğan 1.2 olurmu
Ben henüz H&M gidip alamadım, bedenlerini görmedim. Ben çok fazla almışım bilmeden dün öyle diyen bir yakınım oldu. Deneyimli biri cevap verse daha iyi olur. Ama benim fikrim 1 2 ay 5 tane iç zibin almak. 2 4 ay da 5 tane iç zibin almayı düşünüyorum. 0 3 ay ve yenidogan takım ve tulum hediyelerle 10 15 arası oldu. Ama bir yakınım çok olduğunu söyledi. Sizin bir de kız olacak, daha cicili bicili şeyler var. Kontrolü bırakmadan almak gerekiyor galiba.

Vallaa hepsi çok guzell mis hiç bukadar detaylı bakmamıştım . mağaza yaşadığım şehirde yok malesef bende gidip bakamıyorum

Şuandan almismiydin de canım binara grupta bunun resimleri mi görüyodum sürekli varsa resmi atarmisin

Eklentiler

• Screenshot_20240906-154259.png
    314,2 KB · Görüntüleme: 35
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…