Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Sezaryen olunca alıyorlar onu da bakalım inşallah büyümez siz yeniden muayene olmuş muydunuz? Hamileliğiniz bitince takip edildiniz mi? Bana hamilelik bitince gel dedi doktor

Dün sizin mesajınızı okudum bana da oldu ondan sonra bir kez ama psikolojik muhtemelen dün de biraz yoruldum ondan da olabilir. Ama bir kez olan bir şey değil galiba de mi? Daha çok rahatsız ediyor herhalde. Çok geçmiş olsun.

Çok geçmiş olsun, çok sevindim iyi olmanıza.

Kızlar bugün kontrolüm vardı haftaya da detaylı ultrasona giricem inşallah.
Bebiş iyiymiş şükür rahim ağzı uzunluğu da iyi dedi 35 çıktı . Yüzünü de biraz gördük şükür küçücük burnu var maşallah

Eklentiler

• CD52CB3E-F535-4FC4-8DB3-1ADC792E9FFD.jpeg
    58,6 KB · Görüntüleme: 76
19+4 den selam kızlar bir haftaya kızımı görmeye gideceğiz muaneye cok heyecanlı ve mutluyumm kilo alımları ne alemde kim kac kilo aldı merak ediyorum açıkçası

Hayır Igg değerleri bağışıklığın olduğunu gösteriyor. Aşıdan ya da daha önce geçirilmiş enfeksiyondan vs. Yani kötü bir durum yo

Hayır Igg değerleri bağışıklığın olduğunu gösteriyor. Aşıdan ya da daha önce geçirilmiş enfeksiyondan vs. Yani kötü bir durum yok.
Merhaba benimde sitomegalovirüs testim pozitif çıktı 2 aylık gebeyim. Daha sonra çağırıldım bir daha kan alındı ve özel bakıldı ne zaman geçirmişim diye şimdimi önce mi oda eskiden geçirdiğime dair çıktı okul öncesi öğretmeniyim hasta olan çocuklardan geçiyormuş çok büyük ihtimalle. Bir sıkıntı olmaz denildi böyle bişey yaşayan varsa yazarsanız çok sevinirim. Gebeyken geçirmemişim virüsü çok rahatladım ama deneyimli birileriyle konuşmak isterim

Benim deneyimim yok sadece Igg pozitif çıkınca tedirgin olmuştum. Sonra aşı ve önceden geçirilen enfeksiyon nedeniyle olduğunu öğrendim. Önceden gecirdi iseniz gerilmeyin. Gerilecek bir şey olsa doktorlar söyler zaten nitekim arastirmislar. Çok geçmiş olsun. Sağlıkla kucağınıza almanızı dilerim

19+4 den selam kızlar bir haftaya kızımı görmeye gideceğiz muaneye cok heyecanlı ve mutluyumm kilo alımları ne alemde kim kac kilo aldı merak ediyorum açıkçası
19+3 4.5 kilo almışım ama 2.5 kilosunu 2 haftada aldım tiksinmeler bitmissti meyve cok tukettim biraz daha dikkat etmem lazım

71 ile gebelik başladı, 75 olmuşum ve doğru düzgün yemiyorum nasıl oldu bilmiyorum
İnanılmaz şiştim, göbeğim 9 aylık gibi oldu
Ben 68 ile başladım 76.5'tayim bugün. Karnım da epey büyüdü. Ben de nasıl oldu anlamiyorum. Bebek de bir hafta önde çıktı yine doktor dedi ki bu 6 Ocak'ı beklemez en geç yılbaşında kucağına alırsın.

Oy maşaAllah ona sağlıkla gelsinler
Bugün sağlık ocağına çağırmışlardı gebe izlem için, ebe sen görünüşe göre nerdeyse doğuracaksın diye şaka yaptı o kadar şiştim yani
Niye böyle olduk biz yahu

Bu bir hafta önce olayı nasıl oluyor acaba hiç anlamadım orasını yediklerimizden falanmi çabuk gelişiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…