Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Bende en son 31 temmuz da gittim 30 eylül de detaylo var. Önümüzdeki hafta içine randevu bulursam gidicem
Aaa öyle mi sanki 4 lü tarama için gidecektiniz gibi hatırladım karıştırdım heralde benim doktorumda detaylıyı gec yaptırıyor

Canım dualarımız seninle , Allah babacığına şifa versin neden yoğun bakıma aldılar acaba ?

Tam olarak nasıl bir şey bu huzursuz bacak ? Bacağınız mı ağrıyor , kramp gibi mi ?
canım özellikle geceleri oluyor bnde üniversite yıllarından beri vardı. bacaklarında ince ince sızı gibi bir ağrı sanki karıncalar geziyor istemsizce sürekli hareket ettiriyosun uykundan uyandırıyor bazen çok değişik bi his anlatılmaz yaşanır dedikleri

Benim doktor aynı zamanda perinatolog olduğu için, ben onda yaptıracağım canım
Yaa çok iyi, ya benimki perinatolog değil geçen gebeliğimde de ona gidiyordum ama detaylı için beni hastanenin radyologuna yönlendirmişti o yüzden kafam karıştı acaba hakkını verebilir mi diye ama iyi bi dr dur şehrimdeki en iyi doktorlardan biri diyebilirim
Benim doktorum perinatoloji uzmanı olduğu için kendisi yaptı canım
Harika, keşke benimki de uzmanı olsaydı
Nerdeee yarım saat usg ile bakan doktor sizinki çok çok iyiymiş benim dr da nispeten iyidir kendisinden memnunum ama perinatolog olmadığı için kafam karıştı, güvenmekten başka çarem yok zaten bulunduğum yer küçük bi il uzman perinatolog da yok el mahkum bende ona gideceğim

Bu arada normal muayenesi 1000 tl detaylı için 2600 istiyormuş

Bnm ailem de hep verdi bana eşimin ailesi de almak için uğraştı amann şükür eşim de gördü geçti gitti o günler.ama işte insan unutamıyor yaptıklarını..
Kızlar bende sizden dua istiyorum. Ama babam için. Mehmet Baysal. Yoğun bakıma aldılar babamı bugün durumu iyi değil bende hiç iyi değilim dualarınız için allah razı olsun.
Allah tez zamanda şifasını versin inşallah.kotu düşünme.bol bol dua et cnm sende.

Çok şükür ablamın bebeğinin eşi de gelmiş kızlar . Demek ki uzun sürebilirmis . Allah'ım kimseye yaşatmasın ama tecrübe
Geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun Rabbim sanır versin ben 12. Haftalık bebeğimde yaşadım aynı şeyi . Bende hastanede 3 günde her müdahaleye rağmen en ufak gelişme olmamıştı. Sonra rahme balon taktılar o sanırım kanalın genişlemesine sebep oluyormuş . Çok acılı bir işlem ben 6 saat dayanabildim o işleme ama yine bir gelişme olmadı. Son çare bu demişti doktor .
En son mecbur kürtajla aldılar ama şükür ki bir sıkıntı olmadı .
Umarım sizinki daha kolay olur . Rabbim güç versin .

Çok geçmiş olsun canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim

Canım iyi olmana çok sevindim Rabbim sana güç versin şükür ki bebiş iyi inşallah atlattığın son sıkıntı olsun .
Kanama alanın neredeymiş söyledi mi doktorlar rahim ağzı uzunluğu ölçüldü mü tekrar

Yok tekrar ölçmedi rahimde bir kanama alanı mevcut ama neden oluyor bşr sebep söyleyemiyorlar. Şimdi çıkış yapacağım hastaneden prof peritonoloji doktorundan randevu aldım bir de ona muayene olacağım. Bakalım artık Allah büyük

Rabbim büyük inşallah güzel şeyler olacak gönlünü ferah tut bizi habersiz bırakma

Kızlar suwende pijama fiyatları düşmüş n11 de kuponlarla daha uyguna geliyor, ben bu ikisini alıyorum

Eklentiler

• IMG_6917.png
    338,8 KB · Görüntüleme: 53
  • IMG_6916.png
    426,8 KB · Görüntüleme: 52
Gezinirken denk geldim. Doktorunuzun dediği gibi süt bezesidir muhtemelen ama lütfen siz yinede takipte olun büyüyor mu büyümüyormu diye muhtemelen yok olur giderde yine de arada bir bakın napıyo diye. Ben tanı aldım yeni. Emzirme döneminde hepimizde olduğu gibi süt bezeleri oluyordu hep takip ederdim yok oluyor mu olmuyor mu diye. Yok olanlar amenna ama bir tane işte yok olmadı ve o dikkat sayesinde ilk evrede yakaladık. Umarım bebişli bir anneye huzursuzluk vermemişimdir sadece arada kontrol edin büyüdümü diye yeter. Bunun için yazdım. Huzursuzluk verdiysem hakkınızı helal edin. Huzurla yavrunuzu kucağınıza alın sevgiler.

Ya detaylıya mı girdiniz harika myom bende de varmış bir problem olmaz demisti doktorum

Ya detaylıya mı girdiniz harika myom bende de varmış bir problem olmaz demisti doktorum
Bana da öyle dedi de benim annemde epey büyümüştü, sağlığını tehdit eder vaziyete gelmişti. Bebekle birlikte de büyüyormuş. Hamilelikten sonra küçülür dedi doktor, sorun degil de dedi. Genetikmiş bu da.

Gözün aydın cnm.bende de var ekimdeki hamileligimde de vardı.kurtaj oldum hala duruyor.ilk haftalarda dedim Dr a daha önceden miyom var demiştiniz hala var mı die.bakti evet 3cm miyomun var ama bebekten keseden uzakta tehdit oluşturmuyor dedi.

Sağlıcakla gelsin bebişVajinal muayene de yapılıyor mu bazılarında vajinal de olmuş bazıları sadece karından yapılmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…