Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    140
Ben 68 ile başladım 76.5'tayim bugün. Karnım da epey büyüdü. Ben de nasıl oldu anlamiyorum. Bebek de bir hafta önde çıktı yine doktor dedi ki bu 6 Ocak'ı beklemez en geç yılbaşında kucağına alırsın.
Detaylı nasıl geçti canım kaç dk sürdü bende heycanliyim haftaya zaman hiç geçmiyor sanki bebiş net gösterdim yuzunu

Bebek adam yüzünü gösterdi, babası ile teyzesine benziyor bence, Allaha şükür bebek iyiydi, suyu da iyiymiş. Bir de 2 cm myomum varmış ilk kez bir doktor gördü söyledi. Biri şüphe edip sonra da yok demişti myom için.
Çok şükür canım 🙏🏻🙏🏻 myomun bi zararı yok galiba değil mi ?
Var mı bebek adamın resmi atsana bize de 😍

19+4 den selam kızlar bir haftaya kızımı görmeye gideceğiz muaneye cok heyecanlı ve mutluyumm🥹🐣 kilo alımları ne alemde kim kac kilo aldı merak ediyorum açıkçası
Ben 18. Haftadayım 2 kilo aldım 64 kiloyum. Şimdilik iyi ama bir anda şişmekten korkuyorum çünkü iştahım iyice açıldı son zamanlarda 🤭

Babası kızıma ne almış yaaa🥰😁
Ne işe yaradığını, plastiğinin içeriğini falan bilmeden rengini sevip almış😁

Eklentiler

• 20240829_173723.jpg
    20240829_173723.jpg
    58,9 KB · Görüntüleme: 71
Ya bir de arı seçeneği vardı onda da kaldı aklım ama 2 havluyu ne yapacağız 😂 bu arada ben milk moo markasından aldım , bu markanın ürünleri güzel tavsiye ederim 💕
Benim arkadaşım bana English Home'dan almış onda da köpek deseni var güzel. Ama 2. havluyu alacak gibiyim oğlanı tavşan yapmak adına. Bizde bebekler tavşan diye seviliyor. Milk Moo ilk kez duydum hemen bakacağım.

Ben de oğluma köpekcikli mürdüm rengi 12-18 aylık alt üst takim aldım. Çok beğendim, bakmak isteyen olursa Little Yucca marka da çok güzelmiş. Çok güzel tasarımları var.

Eklentiler

• 1000143168.jpg
    1000143168.jpg
    45,9 KB · Görüntüleme: 28
  • 1000143167.jpg
    1000143167.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 52
19+4 den selam kızlar bir haftaya kızımı görmeye gideceğiz muaneye cok heyecanlı ve mutluyumm🥹🐣 kilo alımları ne alemde kim kac kilo aldı merak ediyorum açıkçası
19+5 teyiz 74 ile hamile kaldım bulantım yoktu ama iştahsızlıktan 68 e düştüm, şuan 72 ile devam ediyoruz, sağlıkla bebeklerimize kavuşalım inşaAllah 😇

2 havlu tavsiye ediyorlar canım, biri yedekte olsun diye. 1 tane yetmeyebilir.
Ona da müslin sararsın diyorlar ama bence böyle tavşan kulaklı falan aşırı sevimli ya. Ben görmemişin oğlu olmuş gibi oldum, neyi beğenirsem alıyorum. İçimde kalmasın aman ben kesin 2. yi doğurmak istemem kafasındayım, hele bir de dogurursam ikinci de giyer zaten.

Ona da müslin sararsın diyorlar ama bence böyle tavşan kulaklı falan aşırı sevimli ya. Ben görmemişin oğlu olmuş gibi oldum, neyi beğenirsem alıyorum. İçimde kalmasın aman ben kesin 2. yi doğurmak istemem kafasındayım, hele bir de dogurursam ikinci de giyer zaten.
Ahahaha benim bebenin 2 normal havlusu 2 pançosu var. Bana görgüsüzlükten bahsetmeyin 😂😂

Kızlar bu hafta göbeğimin yan tarafında bir leke farkettim bir kaç günde ilerledi pembemsi 2 3 santim çizgi gibi oldu sanırım ilk çatlağım, umarım çatlamaya meyilli değilimdir, bu haftalarda normal mi, çatlağı oluşan var mı ?

Kızlar bu hafta göbeğimin yan tarafında bir leke farkettim bir kaç günde ilerledi pembemsi 2 3 santim çizgi gibi oldu sanırım ilk çatlağım, umarım çatlamaya meyilli değilimdir, bu haftalarda normal mi, çatlağı oluşan var mı ?
Benim daha önceden başladı. Ama artmadı çok bir süredir. Hiç vazgeçme ne kullanıyor isen sürmeye devam et. Demek ki bizim vücudumuz yatkın ne yapsak olacak. Artmaz en azından daha azla kalır önlem almakta fayda var.

Benim her iki bacağımın üst kısımlarında bir parmak uzunluğunda oluştu😣

X