Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Kızlar e bebek bazı ürünlerde %50 indirim yapmış mesela bu takım 150₺ epeyi uygun geldi bana. Tam sepete attım krem diye meğer açık pembeymiş bende elendi ama kaçırmak istemeyenler bakabilir bu gibi birçok ürün var

Eklentiler

• IMG_7381.png
    214,5 KB · Görüntüleme: 75
Ben de iki tane alıcam yeterli olur diyorum birini de elbise tarzı alayım ben de o zaman

Oğluma örgü battaniye ve yelek yapmak istiyorum. Ama ben sadece düz örgü bilen biriyim. Sizce ponponlu battaniyelerden örebilir miyim ya da yelek patik vs örmek çok mu zor düz örgü bilen biri için ?
Ben buna başladım. battaniye yapicam

Eklentiler

• 1000012958.jpg
    214,5 KB · Görüntüleme: 64
Suwende indirim görünüyor oraya da bir bak canim
Suwende indirimden iki tane aldım ben pijama.daha gelmedi kargom . Doğuma olur mu bilmiyorum ama uygun geldi bana . Pentiden daha kaliteli bence

Eklentiler

• BEC90E7C-55BE-455A-A6A8-71D36A28F574.png
    474,8 KB · Görüntüleme: 59
  • 0B77DD59-18F2-48D4-8486-4625BEA257BD.png
    400 KB · Görüntüleme: 59
annesi sen o küçük adamın en büyük kahramanı olacaksın.
Çok teşekkür ederim gözüm dolmaya zaten dinlediğim ninnilerden hazırmış, doldu. Siz söyleyince düşündüm de, her şeyi bizimle öğrenecek, bir şeyden ürkse kucağımıza koşacak küçük sevimli bir bebeğin hakikaten kahramanı, hatta bir bakıma dünyası olmak gibi bir şey annelik. Allah her birimizi miniklerimizin gözünde güçlü, sevgi dolu bir anne, bir kahraman olmasını nasip etsin

Bende geçen hafta benzer panikle yazmıştım buraya :) Cuma doktora sordum şu an rahim yukarı cikmadi aşağıda çok 2 hafta sonra falan göbek deliğine doğru gelir dedi .
Servikal uzunluğu da belki de sormussundur bugün doktora :) ama bende geçen gün sordum ben ultrasonla ilk hep ona bakıyorum zaten dedi

Pazartesi yazdımda haftaya pazartesi henüz gitmedim. Birde benim süreç biraz sıkıntılı oldu çook fazla doktor gördü herhalde bir sıkıntı olsa birinden biri söylerdi diye umut ediyorum
Ay teşekkür ederim şimdilik paniklemiyorum öyleyse :)

Aminn benim bir kızım var her baktığımda tekrar aşık oluyorum.

Evet canım sağ bacağıma vuruyor
Magnezyum da işe yaramıyor demek ki çünkü geceleri özellikle ağrılar artıyor kalça ve bacaklarda
Acaba sürekli yatağın için olabilir mi canım. Ben hafif ev işimi yemeğimi felan yapiyorum. Sürekli yatmiyorum hergun mutlaka 15 dk yürüyorum. Şuana kadar herhangi bir ağrım felan olmadı. Rahime kan akışı da önemliymiş

Kızlar bu takım nasıl sizce benim en begendıgım bu oldu normalde çok sade bir şey olsun istiyordum ama buna da bayıldım belki almak isteyen olur

Eklentiler

• CF88FC4B-FD67-45CA-ADEA-7879F6136D67.png
    245,2 KB · Görüntüleme: 53
  • 21D88DA7-9E9A-4F6F-8CDA-8DF53D23BB8D.png
    225,5 KB · Görüntüleme: 40
  • 8DB70786-A4F3-4FA1-97BE-42A9324F7C0C.png
    222 KB · Görüntüleme: 35
  • 74503AFD-8E87-455C-A83B-E03DC4FDC9C9.png
    278,9 KB · Görüntüleme: 48
Bence bu çok güzel aynı yerden ben bunun kırmızı olanını favladım. Onu alacağım bir tane de gecelik oldu mu bitti gitti işte

Eklentiler

• IMG_7385.png
    379,9 KB · Görüntüleme: 59
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…