Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Neden bukadar pahalı guzelmis

Kızlar peki Eda Ece’nin markası moon milkten alışveriş yapan var mı? Kumaşları felan çok övülüyor bir tık pahalı ama merak ettim. Lohusayken kaliteli bir şey güzel olur diyorum da o paraya değer mi emin olmadım

Ay ben ilk defa duydum bu markayı , bi inceleyeyim

Ben de normalde çok anlamam ama netten baka baka ördüm yaparsın. Bu nohut örneği olarak geçiyordu. Elle yapılan alize puffy ile de yaptım o daha kolay bu nohut örneği birazcık daha karmaşık geldi bana.

Eklentiler

• 1000104833.jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 62
  • 1000104832.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 58
Bunlar hamile ürünü değil sanki ama ?
Geniş seçenekler var Eda Ece lohusayken gidip gidip aldı iyi ki oluşturmuşuz markayı çok rahat ettim lohusalıkta dedi bilemiyorum kumaşı çok rahatmış söylenene göre hiç sipariş vermedim işte fiyatı uygun olsa alıp deneyeceğim de öneri olmadan riske girmek istemedim

Valla baktım da xl var bedenlerde en son , ben tontiş bir insanım pek bana göre değil

Kızlar bebişin odasına böyle bi yazı yazdırdım
Çokta uyguna geldi 200 tl civarıydı böyle bişey düşünenler için instagramı bırakıyorum
Ben odanın tasarımına göre ya ahşap bırakcaö yada boyayacağım yazıyı beyaza

Eklentiler

• IMG_1362.jpeg
    91,3 KB · Görüntüleme: 60
bu modelin aynısı boydan elbiseli olani vardı sanırım bnde onu almayı düşünyorum sade güzel canım

Çok güzel olmuş canım ve dediğin gibi çok da uyguna gelmiş. Kaç cm yaptırdın ?

Günaydin kizlar hastaliktan geberiyorum oglumda hasta bende bogaz agrisi sort agrisi öksürük halsizlik hat safhada öneriniz var ise sevinirim

Pijama için millanın bazı pijamalarıda çok güzel ben
Ve beyazını alacağım
Normal lohusa pijamalarının üstleri çok uzun geliyo bana
Uzun bişey isteyenler için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…