Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Hastaneler sıcak olur gibi geliyor bana ben kısa kol düşünüyordum ustumede sabahlık vs bişey ama daha bakmadım
Ben böyle sade bir şey istiyorum ama baktıklarım hep dantelli vs
Bunun üstüne sade bir sabahlıkla yeterli olur mu ki ?
Bir de elbise tarzında alın diyor herkes doğum sonrası muayenelerde zor oluyormuş

Ben böyle sade bir şey istiyorum ama baktıklarım hep dantelli vs
Bunun üstüne sade bir sabahlıkla yeterli olur mu ki ?
Bir de elbise tarzında alın diyor herkes doğum sonrası muayenelerde zor oluyormuş
Evet canım sade güzel bence elbise daha rahat oluyor diyorlar tuvalete giderken veya muayene de vs ikisinden de koymak lazım bence bulunsun

Cinsiyet öğrenmek için gittik bacak bacak üstüne atmış dedi doktor biraz yürü bı şeyler ye gel dedi sonra baktı kıza benziyor dedi. Bir oğlum var sanırım simdi de İnci'm geliyor soracağım bütün soruları da unuttum oğlumda not alıp gidiyordum. Bunda da başlamam lazım bebegi ekranda görünce her şey aklımdan uçuyor

Oğluma örgü battaniye ve yelek yapmak istiyorum. Ama ben sadece düz örgü bilen biriyim. Sizce ponponlu battaniyelerden örebilir miyim ya da yelek patik vs örmek çok mu zor düz örgü bilen biri için ?

Banada aynısını demişti detay li ultrasonu bekliyorum bende

Kızlar istanbul anadolu yakası kadiköy civarında bu tarz mobilya satan önereceğiniz yerler var mı

Eklentiler

• IMG_1372.jpeg
    131,8 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_1371.jpeg
    157,4 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_1370.jpeg
    74,6 KB · Görüntüleme: 27
  • IMG_1308.jpeg
    156,3 KB · Görüntüleme: 30
Oğluma örgü battaniye ve yelek yapmak istiyorum. Ama ben sadece düz örgü bilen biriyim. Sizce ponponlu battaniyelerden örebilir miyim ya da yelek patik vs örmek çok mu zor düz örgü bilen biri için ?
Geçen sene hunharca kışın örgü yaptım video olunca bence kolay detaylı videolara bakmak lazım canım

Kızlar hastane için bu takım nasıl sizce . Ocak ayı için ince mi olur
Burada ki yorumlardan gördüğüm kadarıyla birde çevremin dediğine göre gecelik tarzı ilk gece için daha kullanışlıymış. Gece gelip kanama oranını kontrol ediyorlarmış. Ama bir gecelik bir bundan yeterli olur bence. Bende öyle yapacağım

ins canim Allah razi olsun Rabbim herkesin evladina saglik sihhat versin benimkinede ins

Daha önceden ne kadar biliyordun peki, öğrenmek çok zaman aldı mı?
Ters düz örgü biliyordum canım genelde öyle ormustum videodan bakarak basit biseyden başla bence bu elle örülen battaniyeler kolay diyorlar bende ondan baslamayi düşünüyorum kışın çok güzel olur o günler çok sıcak tutuyor

Elle örülen bir tane cam göbeği var. Bir tane de nohut battaniye düşündüm ama ponponlari renkli olsun istiyorum. Bir de yelek ve patik örersem benden iyisi yok. Ama kendime güvenemiyorum. Elle örüleni ben aldım yaparım diye anneme yaptırdım Sürekli bir ilmek atliyordum

Nohut battaniyeye baktım kolay görünüyor canım ilk önce videodan izle hangisi daha anlaşılırsa o videodan başla yaaprsin bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…