Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Belki göbek deliği hizzasına gelmiştir aöa tekmeler kasıktadır
Çoğunlukla tekmeleri assagıya atıyolar

Evet bence de öyle çünkü doktor bakarken aşagıya bakıyor baya sonra göbek deliğime takım tuttu eli de burada dedi demekki ayakları aşağıda oluyor P payedar
Hmm belki evet kafası yukarıda aşağıda ayakları vardır bende onu hissediyorumdur ben nedense yatay durur diye düşünüyorum hep

Bende kızımı 2018 temmuz ayında kucağıma aldım doktorum 2 doz aşıyı da önerdi yaptirman da fayda var ben öneriyorum tüm hastalarıma dedi 20+1 ilk dozu oldum 26 yada 27 haftada gelirsin 2. Dozu olursun dedi sağlık ocağı doktoruma 2. Yi olacağım mi ol dedi canım

Ben de öyle düşünüyorum en son doktora gittiğimde keyfi baya yerinde bağdaş kurmuş oturuyor maşallah dedi doktor
Oy kuzusu maşallah ay bayılıyorum şunların şebekliğine valla aslında onların keyfi çok yerinde biz biraz panik yapıyoruz

Canım normal bence benim de çok yukarıda değil. Ama eğer içine sinmiyorsa kontrole gittiğinde servikal uzunluğu kontrol etmesini isteyebilirsin doktorundan

Aslında doktor döllenme tarihine göre doğum tarihini belirliyor. Benim döllenme tarihime göre değişiklik yapmıştı . Bu yönde düşününce Mayıs oluyor senin ki cinsiyetini göstermeyecek bence

Aslında doktor döllenme tarihine göre doğum tarihini belirliyor. Benim döllenme tarihime göre değişiklik yapmıştı . Bu yönde düşününce Mayıs oluyor senin ki cinsiyetini göstermeyecek bence
Valla pazartesi tekrar gideceğim kontrole bir umut bekliyorum orda da olmazsa detaylıda artık
Canım normal bence benim de çok yukarıda değil. Ama eğer içine sinmiyorsa kontrole gittiğinde servikal uzunluğu kontrol etmesini isteyebilirsin doktorundan
Ayy servikal uzunluk muu biraz baktım da şimdi neyse dur şimdi aklımı onla bulandırmayım pazartesi kontrole gideceğim sorayım doktora

İnşallah net gösterir de merak da bırakmaz sizi

Ben Banu çiftçinin uygulamasını kullanıyorum ananas demiş orada. Koca sıpa oldular yav
Kızlar hangi meyve oldunuz bız havuç olmuşuz

Oy onların hareketi yemin ederim hayatıma renk geldi hep hareket etsin istiyorum. Çok şükür sende hissetmişsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…