Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Ben sadece d 3 kullanıyorum.digerlerini bıraktım hep.dr 20den sonra başlayalım demişti.izindeymis gidemedim.yarindan cumaya kadar ben de tatile gidiyorum.tatil dönüşü gidicem artık .bakalım ne dicek .içemiyorum kusturuodu haplar.oglumda küçük şişede kan ilacı iyiydi.bu Dr da vermedi.
Hem de nasıl var o gerginlik ya.
Hanımlaar Çin takvimi tutan var mıı
Oğlumda da bu bebegmde de kız diyor ikisi de tuttu.makas bıçak testi de tuttu ikisinde de
Kızlar uygulamada göğüslerin kahverengi olan yerleri büyüyebilir yarısını kaplayabilir diyor böyle olan varmı
Evet ben varım.bildigin kopkoyu kahve oldu ve alani genisledi.bebek emdikçe açılıyor rengi.

Bebeğin hareketlerini hisseden gebedaşlarim en çok hangi pozisyonda hissediyor? Sağa yatarken, sola yatarken, düz yatarken .. vs
(PS: 17+4)
Herhangi bir pozisyon yok bende o nasıl isterse öyle hareket ediyor. Ama bir şeyler yedikten sonra daha çok hareketleniyor

Kızlar benim bebiş çok üstte değil göbek deliğinin epeyi aşağısında bu aylarda biraz daha yukarıda olması gerekmiyor mu? Nereden biliyorsun derseniz 2dir iç çamaşırı bitim noktasında gerginlik oluyor elimi koyuyorum sertlik geliyor dokunuyorum sonra çekiliyor ordan. Sanki daha yukarıda olması lazım bu haftalarda bilemedim

Bebeğin hareketlerini hisseden gebedaşlarim en çok hangi pozisyonda hissediyor? Sağa yatarken, sola yatarken, düz yatarken .. vs
(PS: 17+4)
Sola yatınca gece solumdaki çalışma yapıyor gündüz onu az hissediyorum. Bağdaş kurup oturunca sağımdakini çok hissediyorum hele biraz önce eğildiysem bağdaşlı bir şekilde

Ben 19-20 haftalarımdayım göbek deliğimin tam hizzasına kadar rahmım sırt üstü yattığımda karnıma bastırdıgımda hissedebiliyorum rahmımı taş gibi
Ama bebişin tekmelerini göbek deliği altında hissediyorum çok nadir yukarı doğru vuruyo
Tekmelerin hissiyatı bende bi yerim seyiriyormuş gibi ama elimi koydugumda baya hissediyorum tekmeleri

Benim ki o kadar üstte değil işte niden yavrucağım yukarlara çıkamadı acaba

Sola yatınca gece solumdaki çalışma yapıyor gündüz onu az hissediyorum. Bağdaş kurup oturunca sağımdakini çok hissediyorum hele biraz önce eğildiysem bağdaşlı bir şekilde
Aa ne güzel tabi iki tane olunca iki Farklı bebek hareket ediyor. Biri dursa diğeri hareket edecek. Bizde bir tane var canı ne zaman isterse artık

Bende öyle düşünüyordum. Arkadaşımın benden de 2 hafta ileri baktık onunki de aşağıda sanırım normal bir süreç

Benim ki o kadar üstte değil işte niden yavrucağım yukarlara çıkamadı acaba
Canım ben hafta olarak senden ilerideyim benim de öyle tam bahsettiğin yerde bebek . Ve ben bebeğin hareketlerini de daha hissetmedim . Sadece taş gibi olduğu yeri hissediyorum. Doktor bakarken de oradan bakıyor .

Canım ben hafta olarak senden ilerideyim benim de öyle tam bahsettiğin yerde bebek . Ve ben bebeğin hareketlerini de daha hissetmedim . Sadece taş gibi olduğu yeri hissediyorum. Doktor bakarken de oradan bakıyor .
Aa anladım o zaman tamam panik yok

Amin teşekkür ederim. sizin için mi gerekli oradaki başhekim yaptı. sürecimiz iyi ama bizim durumda her sey anlıktır.
Evet 3 kaybımız var üçüncü gebeliğimde rahim ağzı serklajım olduğu halde kaybettik . Araştırırken abdominal serklaja denk geldim böyle tecrübeli insanlarla konuştuğum zaman daha iyi oluyor . Sonuçta yaşamış biri daha iyi anlıyor . Bilgi almak istedim sizden de

Amin teşekkür ederim. sizin için mi gerekli oradaki başhekim yaptı. sürecimiz iyi ama bizim durumda her sey anlıktır.
Bu durumu yaşayanların bazıları çok rahat geçti normal hayatımıza devam ettik diyen oldu . Yine yatarak geçirende olmuş . Rahim de açılması olan olmuş süreçler kişiden kişiye değişiyor tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…