Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Gerçekten bana travma oldu karnıma biri dokununca korkuyorum benim doktorum değişik bi adamdı o masaj yapılacak dedi kestirdi inşallah bu doğum rahat olur hepimizin inşallah

İnanılmaz döküldü ön taraflar resmen kelleşti ama 6.aydan sonra tekrar çıktı, demir ilacı kullanamıyorum acayip dokunuyor bana midem çok kötü oluyor acillik oluyorum ama ara ara kan verip bakmıştım hep sınırdaydı çok düşmemişti, multivitaminlerdeki demirle idare ettim

Kızlar bizim bebişler kış bebeği olacak ya eklediğim tulumları almak mantıklı mı sizce ve kaç aylık almak daha mantıklı olur sizce
Bence bebis cik taze olacagi icinbunlari giydirmrk Zor olur. Ben kizimi normal giydirirken bile incitirim diye korkuyordum. Kalin tulum daha zor sanki. Kundak tarzi seyler daha makul geliyor bana

Kızlar aranızda şeker için diyet yapan var mı benim tokluk şekeri biraz yüksek çıktı bugün doktor 5 günlük şeker takibi ve diyet verdi ayrıca serbest t4 değerimde biraz düşüş varmış biz doğal tuz kullanıyorduk doktor ondan olabilir iyotlu tuz al dedi ilk kez böyle bi durumla karşılaştım bilgisi olan var mı

Bence bebis cik taze olacagi icinbunlari giydirmrk Zor olur. Ben kizimi normal giydirirken bile incitirim diye korkuyordum. Kalin tulum daha zor sanki. Kundak tarzi seyler daha makul geliyor bana
Bilemedm bende ama sürekli iğneye gidip geleceğiz falan pusette kemerlerin de daha rahat takılacağını düşündüğüm için bu daha mantıklı geldi yoksa kundak tarzı da düşündüm

Kızlar aranızda hala Prilam kullanan var mı? Ben 20.haftadayım hala yatmadan önce 2 tane alıyorum ama maalesef tüm gün sersem gibi geziyorum o yüzden bırakayım istiyorum. Dün 1 tane içtim bugün yine çok kötüyüm zehirlenmiş gibi kusuyorum. Bırakırken bu şekilde mi oluyor bu konuda deneyiminiz var mı?

Ben kullanıyorum 2 hafta kadar önce başladım.Ama sadece midem bulanıyorsa kullanıyorum. 2 günde bir gibi. Bazen günde 2, 3, 4 kez kullandığım oluyor ama. Henüz bırakmadım. Ama bende sersemlik henüz yapmadı.

Ben 6.haftadan beri her gün kullanıyorum, kullanmadığımda perişanım maalesef ama tüm gün uyuyorum. Sersemlik yapmaması çok iyi, genelde çok fazla yapıyor.

Ben hala kullanıyorım senin gibi gece 2 tane alıyorum, bırakmayı denedim iki gün içmedim ama sabah uyandığımda çok bulantım oldu vitaminleri bile yutamayınca tekrar başladım doktorada sordum bi sıkıntı olmaz dedi

Başka hangi program iyi oluyor acaba bendede happy mom var suan
Hamilelik+ var o baya iyi hem hafta hafta gelişmeler var hemde bebişi görebişiyorsunuz
Makaleler var çeşitli baya ilgi çekici bilgiler tavsiye ederiö bide bende
Banu çifti nin app i var o appte hatalar var azcık ama kullanabildiği de ondada güzel bilgiler var bide hafta hafta videolar var güncelleme olarak

Kurtarıcı bi ürün, emzirme yastığı ile hediye gelmişti bana

Kızlar hamile yastığı aldım ben ebebekten şöyle bi model parçalaro birbirinden ayrılması hoşuma gitti açıkcası normaldede çok yastıkla uyuduğum için ilerde parça parçada kullanırım dedim
Kılıfını yıkayıp bi uzandım ilk gözlemlerim
Kumaşı nevresim kumaşı gibi onu sevdim bide dolgunluğu çok güzel
Ekstra yastık kullanmaya gerek yok sadece bunla yatabilirim istersem
Ama yastık kısmını yüksek veya alcak bulanlar için kafa kısmındakı yastık kısmı söküp kendi yastığınızıda kullanabilirsiniz
Ürün olarak çok beğendim ama akşam bide uyuyup bakacağım

Eklentiler

• IMG_1306.png
    200,1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_1307.png
    207,2 KB · Görüntüleme: 14
N
Bende de oldu biraz gerçi normalde vardı ama aşırı degill yukarda sormuştum gene ama ben çiğköfte yemiştim dün etliymis bişey olurmu acana çok korktum birden
Ne kadar yedin canım .normalde yasak ama Evde mi yapılmıştı .
Bence tek seferlik bir şey olmaz . Ben hayatımda hiç yemedim etli

Canım aklında olsun yemeklere tuzu yemeğin altını kapatmadan bir kaç dakika önce at. Başında tuz atılması troide sebep oluyormuş ve yararlı şeyleri öldürüyormuş. Bebek doktoru söylemişti banada
Canım bende aylardır kullananlardanım. Geçen haftalarda bir kere bırakmaya çalıştım ama kus kus 2 günde 1 buçuk kilo verdim devam ediyorum o yüzden. Ben sadece gece yatarken 1 tane alıyorum yetiyor bana. Sersemlik yapmıyor. Eğerki gündüz içersem ozaman uyku hali yapıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…