Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Hamilelik öncesi karnımda tek tek tüyler vardı,şimdi tüyler artmış durumda benim gibi karnında tüylenme olan var mı acaba normal mi bu durum 🙊
Yaa hiç sorma benim göbeğimde normalde az bi ayva tüyü vardı. Hiç alma ihtiyacı duymamıştım şimdiye kadar, o kadar arttı ki doktora giderken utandığım için jilet vurmak zorunda kaldım inşaAllah, çoğaltmaz kalınlaştırmaz. Çözüm önerilerilerine açığım

Yaa hiç sorma benim göbeğimde normalde az bi ayva tüyü vardı. Hiç alma ihtiyacı duymamıştım şimdiye kadar, o kadar arttı ki doktora giderken utandığım için jilet vurmak zorunda kaldım inşaAllah, çoğaltmaz kalınlaştırmaz. Çözüm önerilerilerine açığım
Jilet daha da kalınlaştırmaz mı canım onun yerine almak istiyorsan ağdayla alsan

Merhaba, yenidoğancıyım dediğiniz için görüşünüzü merak ettim. Benim kızım 2 yaşında sezeryanla 40. haftada dünyaya geldi. Şimdi hamileyim 14 ocak tahmini doğum tarihi. Biz İsveç'teyiz. Burada ilki sezeryan diye diğerleri sezeryan olacak diye düşünmüyorlar. Ben de biraz endişeleniyorum açıkçası. Sizin şahit olduğunuz bu şekilde güzel doğum öyküleri var mı?
Benim yakın bir arkadaşım ilk çocuğu sezaryen ile doğdu, normal doğum yapmak istiyordu ama kordon dolandığı için risk almak istemedi doktoru. 3 yıl sonra ikinci çocuğunu normal doğum yapmak istedi, doktor doktor dolaştı sonunda bir doktor normal doğum yapabiliriz demiş. Doğumu güzel geçmiş, tek sorun kesisiz belki doğum yapabilecekken doktor riske atmayıp kesi atmış, alttan dikişleri vardı. Rahim çok zorlanırsa, sezaryen bölgesi sıkıntı oluşturabilir diye sanırım. Öyle karnına falanda pek bastırmamışlar önceki sezaryen diye, doğal sürece göre açılmasını beklemişler, doğumda da risk etmemek için alttan kesi atmışlar. Ama memnun kalmıştı çabuk toparlamıştı.

Eklentiler

• B34FADD9-C4AD-44CD-BA2A-155B92810688.png
    B34FADD9-C4AD-44CD-BA2A-155B92810688.png
    594,7 KB · Görüntüleme: 44
Instagramda birkaç takip ettiğim hamile var göbekleri nasıl pürüzsüz tüy yok nasıl oluyorsa 😃
Ben de görüyorum onları ama pek inandırıcı gelmiyor 😊 ya da aldırıyor olabilirler.
Ben jilet vuramam çok çıkar eminim .
Gebelikten önce lazerle bitmişti şimdi özel bölgeye mecbur jilet kullanıyorum neredeyse 2 günde çıkıyor hormonlardan bence

Kızlar ben bunu almayı düşünüyorum instagramda karşıma çıktı sade hoş duruyor 🥰
Müslin kumaş rahat olur rengide çok hoş 🥰
Ben de görüyorum onları ama pek inandırıcı gelmiyor 😊 ya da aldırıyor olabilirler.
Gebelikten önce lazerle bitmişti şimdi özel bölgeye mecbur jilet kullanıyorum neredeyse 2 günde çıkıyor hormonlardan bence
Bende pek inanmıyorum 😅 aynen hormonlar tüyleri alt üst etti yetişemiyoruz 😅😅

Kızlar selam, bebeğim hareketini hissediyorum diyenler nasıl bir şey hissediyor acaba? Şu an 18 haftalığım. 1 haftadır göbek deliğimin 3 4 parmak altında seğirme gibi bir şeyler oluyor. Günde bir iki oluyodu, son 2 gündür gün içinde çok daha fazla olmaya başladı. Böyle ani pıtpıtlar şeklinde. Gaz kesinlikle değil eminim onu ayırt edebiliyorum. Acaba atardamarla alakalı bir şey mi yoksa bebişi hissetmek böyle mi oluyor ☺️

Bnm de aynı ya.2 güne kalmadan çıkıyor.pisman oldum jilet kullandığıma.
Kızlar selam, bebeğim hareketini hissediyorum diyenler nasıl bir şey hissediyor acaba? Şu an 18 haftalığım. 1 haftadır göbek deliğimin 3 4 parmak altında seğirme gibi bir şeyler oluyor. Günde bir iki oluyodu, son 2 gündür gün içinde çok daha fazla olmaya başladı. Böyle ani pıtpıtlar şeklinde. Gaz kesinlikle değil eminim onu ayırt edebiliyorum. Acaba atardamarla alakalı bir şey mi yoksa bebişi hissetmek böyle mi oluyor ☺️
Bebek o bebek 🤗🤣bende dün geceden beri pıt pıt hissettim ama arada.hatta gece yüzüstü yatmistim rahatsız oldu sanırım vurdu bı kaç kez🤣

X