Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Kızlar beni klima çarpmış galiba,2 gündür çok hastayım genzim akıyor,burnum akıyor,bunlar da midemi bulandıriyo , terliyorum kemiklerim ağrıyor resmen

Bebek benim damak tadımı değiştirdi. Mesela kavun en sevmediğim meyvelerde ilk 3'te. Kavunu iştahla yiyorum. Mantı sevmem ben ama mantıyı lezzetli bulmaya başladım. Erik severdim mesela sevmiyorum. Normal hayatımda cips yiyen biri değilim aslında canım cips istiyor Sizde de böyle değişiklikler var mı?
Bir de sizler şimdi oto koltuk paylaşmışsınız ya ben onu ertelemiştim sonra alırım diye. Benim eşim muhtemelen bebek doğunca tayin olacak ve ben yaklaşık 3 6 ay arası annemlerle kalacağım, annemin yanıma gelme olasılığı yok, ayrıca isim olduğum şehirde. Hem bebek hem düzen değiştirmek bana çok zor geliyor. Ama şimdiden bebeğin de babasız büyümesine dertleniyorum. Neyse konu şu aslında babası arabamızı götürür biz arabasız kalınca koltuğa da gerek yok, pusetle idare ederiz diye düşünmüştüm acaba alsam mı şimdiden bilemedim

Harika ya ilk önce koltuğu almak istemen ve alman
Ya o zaman 11.11 indirimleri vardı indirimde görünce almıştım. Kutusuyla duruyor balkonda hiç açmadık daha. Umarım bir sorunu yoktur
Seat up yatıyomış ama dönmüyo sanırım dimi
Spinel dönüyo etrafında ama yatıyo mu iki tarafada bi bilgin var mı internette bulamadım
Aynen dönmüyor Seat up. Spinel yatıyor bak resimde de kademelerini gösteriyor. Arkadaşım kullanıyor ona sordum şimdi o da yatıyor dedi.

Eklentiler

• IMG_8730.png
    216,7 KB · Görüntüleme: 32
Bende de alana kadar bir heves alınca kargoyu aynı senin gibi geç açma durumu var

Aslında baktım ama denemedim kendim, bidaha gittiğimde deneyim boyum 170 heralde çok sıkıntı yaşamam, bende cybex i de düşünüyorum ama bu bebek için daha geniş ve konforlu gibi geldi

Aslında baktım ama denemedim kendim, bidaha gittiğimde deneyim boyum 170 heralde çok sıkıntı yaşamam, bende cybex i de düşünüyorum ama bu bebek için daha geniş ve konforlu gibi geldi
Aynen araba olarak baya kapsamlı ama gidip mutlaka aç kapa yapın bi hayatınıza uyum sağlıyorsa gerçekten konforlu bi araba
Ben bunu alacaktım ama bana uymadı

Allah rahmet eylesin, siz böyle deyince çok üzüldüm. Allah geride kalanlariniza sağlık uzun ömür versin.
Okuyunca bende çok üzüldüm bende babamı yeni kaybettim cenazesinde hamileymişim haberim yoktu bir kızım var hep inşallah birde oğlun olur o duyguyu da yaşarsın kızım derdi mekanı cennet olsun bir nebzede olsa oğlumun haberi olmak acımı avuntu yapıyor

Benim doktorum hiç kalkmadan yatmayı önermiyor en azından belli aralıklarla evin içinde dolaşmamı söylüyor. Rahime kan akışının sağlanması için.
Evde ben de dolaşıyorum canım
Benim dizilerle falan hiç aram yok yaa
Bana da ilk 3 Ay çok hızlı geçti çok sık dr kontrollerine gittik sanırım ondan gerçi şimdi de haftada 1 sağlık ocağına 20 gün de bir de kendi doktoruma gidiyorum ama yine de geçmiyor zaman
Sağlık olsun, öyle böyle geçecek bitecek inşaAllah

Allah mekanını cennet etsin. Size de başsağlığı dilerim. Gidenin yeri dolmuyor elbette ama insan da dünyada sevdikleri ile bir şekilde yaşamaya devam ediyor. Hayat böyle maalesef.

Ya bu karna bastırma olayını neye göre yapıyorlar ? Bana yapılmadı. Çevrem de yapıldığını duydum ama bana niye yapılmadı acaba
O karına bastırma varya rahim masajı en büyük korkum hatta normal doğum şansım varsa normal yapmak isterim akşam 22 de doğdu oğlum tüm gece gelip gelip göbek deliğinden bastırarak masaj yaptı hemşire çığlıklarımdan herkes merak etmişti ne oluyor diye zaten artık dayanamayınca dedim bir daha dokunursan şikayet edecem seni tüm sorumluluğu alıyorum dedim öyle bıraktı amaç ayağa kalktığımda yoğun kanamam olmasın diyeymiş illaki vardır bi faydası ama o kadar da olmaz yaa

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun cnm.bsy sorabilir miyim ?babanin adini koymayi düşündün mü hiç?

Ben karına basmalarda falan acı hissetmemiştim kızlar. Epiduralın etkisiyle bel aşağısınj hissetmiyorsunuz zaten. Bi de o an kendinden geçmiş bi vaziyette ne yaparlarsa kabul ediyorsunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…