Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Hanımlar bebeğin hareketlerini hissedince bulantıların geçer diyorlar inanmak istiyorum artık 17+0 haftalığız benim hala bulantım ve koku hassasiyetim devam ediyor
Benim bulantılarım çok şükür epeydir yok sadece uzun süre aç kalırsam bulanıyor. Ama koku hassasiyeti sanırım hamilelik boyu devam edecek. Her şeyin kokusunu çok net alıyorum, eşim şaşırıyor bazen bunu nasil fark ettin vs diye. Polislerin operasyona götürdükleri köpekler gibiyim hamile oldum olalı

Hanımlar bebeğin hareketlerini hissedince bulantıların geçer diyorlar inanmak istiyorum artık 17+0 haftalığız benim hala bulantım ve koku hassasiyetim devam ediyor
Ahh ahh o dediklerine inanma sakın külliyen yalan.20 haftalık olcaz inşallah bu cumartesi .hala bulantı ve kusmalar var.
Doğru doğru.teyzem de geçen gün bana dedi.saclaniyor ya ondan bulantıların die.
İkisi de çok güzel isim çok beğendim, adıyla büyüsün
Amin inşallah canım sağol
Teyzeleri Mustafa Kemal babasına benziyor baya baktı ayrıntılı gibi beyni mesanesi vs her şeyi gördük 234 gr 18+2 iki gün önde çok şükür rahim ağzı uzunluğu vs normal
Maşallah.mustafa kemal ismi de çok güzel.bnm bı ogrencim vardı.anne babası ayri babaanne bakıyordu köyde.ki babaanne de köyde köy işi hayvanlar vs derken hastaydı bide çok ilgilenemedi..anne babadan ayrı olmasına rağmen okadar akıllı ve çalışkandi ki maşallah diyim okul öncesine göre hep önden önden gidiyordu herşeyi..yani Mustafa Kemal ismindeki çocuklar genelde akıllı oluyor.
İsmiyle yaşasın sağlıklı huzurlu iyi insanlarla karşılaşacağı bir ömrü olsun
Amin inşallah canım sağol
Ah yaa ogluma hamileyken prensesmisim.resmen hiç bulantım vs olmadı. Okullar açılacak öğretmenim şimdiden düşünüyorum nasıl olacak diye. Belki evden çıkarsam daha iyi olur. İnşallah daha iyi olur.
Benim de aynı 2 3 hafta bilemedin 1 ay oldu.pandemi dönemi uzaktan eğitim di bide ohh mis
Çok severiz biz eşimle Zeynep ismini, babasının mücevheri adıyla yaşasın
Amin canim inşallah sağol
Ben ilk üç ay hiç almadım mide bulantısında 12.haftadan 19 a kadar 5 kilo aldım
15e kadar fln hiç almadım nerdeyse bulantı kusmadan şimdi almış görünüyorum.

17+0 ben bide anaokulunda öğretmenim 4 yaş verildi hamile olmama rağmen hayırlısı olsun inşallah bizim için

Canım şu beyaz alt üst takım little gusto mu markası
Onlar takım değil. Ben sığdırmak için öyle koydum. Alttaki Chakra, onun üstünü atayım isterseniz, ben hepsi burada Chakra'dan indirimli almıştım şu an o kadar indirimli değil. Üstteki zibin olan beyazlar Little Gusto. Onları iç zibin olarak giydiririm tulum icine diye aldım 3-6 aylık. Ortadaki tavşanlı Hello Baby bir tek o takım.

Eklentiler

• 1000143312.jpg
    49,5 KB · Görüntüleme: 30
Ben 20.haftadayım, daha pazartesi günü sonsuz kustum 24.haftadan sonra bitiyor diyorlar bakalım. Beslenmem de hep karbonhidrat hala
Ah ah hani 3 ay olunca bitecekti.12 haftadan sonra biter dendi.sonra 16dendi 20 derken biz dogurcaz böyle giderse az önce de ben kustum geldim.benim kizce kesin kara saçlı kara kaş gözleri elmas olcak
Offf 10 kilo alan bı benim herhaldeboyunda kısa napcam ben
Veririz canım veririz hele bide erkek olursa cinsiyetin hemn verirsin

Kızlar elimi karnıma götürünce bir nokta da pıt pıt kalp atışı hissediyorum bebek olabilir mi yoksa kendi nabzımı mı hissediyorum ne dersiniz? İyice ve delirdim galiba
Çok yüksek ihtimal bebek canım tatlı şeyler yiyip dümdüz uzan tekrar bir bak ben öyle yaparak hissetmiştim ilk kez şimdi karnımda dolanıyor bebek bey bazen bir yerde toplanıp taş gibi oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…