Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    142
Pentideki indirimden arkadaşın attığı gri pantolonu aldım. Bunları da çok beğendim fiyatı da sudan ucuz ama Xs bedeni var. Hamile olup Xs giyebilen varsa alsın diye paylaşıyorum. Sahiden var midir Xs giyip hamile olan ya😅

Eklentiler

• 1000143325.jpg
    1000143325.jpg
    106,9 KB · Görüntüleme: 57
Ben de bakıyorum bunlara ama genelde gecelik öneriyorlar. İlk gün kanama kontrolü için devamlı bakıyorlarmış, o nedenle bu modelin kullanışsız olduğunu duymuştum. Ben de gecelik pek sevmem, tecrübeli anneler bizi aydınlatabilir mi? :)
Sezaryenle doğum yaptım, bi müddet beklediler spinal anestezi olmuştum ayaklarımdaki uyuşukluk geçince hemşire ve hasta bakım personeli geldi dikişime baktı karnımı bastırdılar( o sıra çok kanama oluyor zaten) beni temizlediler bi güzel giydirip yürüttüler, kocaman hasta bezi takmışları o bezle sızıntı olması imkansız gibi bişey, karnıma bastırdıkları için ilk bi kaç saat kanamam yoğun oldu sonra normale döndü. Sonrasında depend değil de lohusa pedi kullandım o bile tam dolmadı çok kanamadım yani ve öyle gelip sürekli konrtol etmediler kontrol bendeydi :)

Arkadaşım onu da dedi hastanede elbise tarzı gecelik daha rahat oluyor diğer alt üst tskımları evde kullanırsın demişti. Bakalım şimdi kararsız kaldım 😅 of her şeye bakıyorum sonra herkesin tecrübesi farklı tabi ki kafam karışıyor hiçbir şey alamadım ne bebişe ne kendime 🙈 bakalım umarım karar verip alıp bir şeyler
Evet gerçekten öyle herkesin tecrübesi farklı oluyor 😌

Arkadaşlar e bebekten şu hamile yastığını aldım uzun olanlar mı bu mu derken bunu aldım araçta otururken ve şu an sizin için deniyorum yatarken gayet iyi ortadaki alan cırtlı ayarlanıyor çok rahat

Eklentiler

• IMG_4933.png
    IMG_4933.png
    139,3 KB · Görüntüleme: 53
Arkadaşlar e bebekten şu hamile yastığını aldım uzun olanlar mı bu mu derken bunu aldım araçta otururken ve şu an sizin için deniyorum yatarken gayet iyi ortadaki alan cırtlı ayarlanıyor çok rahat
Ben buna ne gerek var diyordum ama bacağımın arasına üzerime aldığım örtüyü dolamadan yatamıyorum. Hele sürekli soluma yatmak eziyet oldu.

Pentideki indirimden arkadaşın attığı gri pantolonu aldım. Bunları da çok beğendim fiyatı da sudan ucuz ama Xs bedeni var. Hamile olup Xs giyebilen varsa alsın diye paylaşıyorum. Sahiden var midir Xs giyip hamile olan ya😅
Ben de bunlara hep bakıyorum bedeni gelmiş mi diye gelse hemen alıcam 🫠 xs benim şuan bir bacağıma bile olmaz 😂😂😂

Trendyolda da var bunlardan ama kumaşı kalın canım ben bulamadım güzel

Ben de de var canım bu yeni aldım iki taraflı kullandım sabah belim ağrıdı ben birbirinden ayırıp tekini yan dönüp karnımın altına koyuyoruö rahat oluyor 😊

Sezaryenle doğum yaptım, bi müddet beklediler spinal anestezi olmuştum ayaklarımdaki uyuşukluk geçince hemşire ve hasta bakım personeli geldi dikişime baktı karnımı bastırdılar( o sıra çok kanama oluyor zaten) beni temizlediler bi güzel giydirip yürüttüler, kocaman hasta bezi takmışları o bezle sızıntı olması imkansız gibi bişey, karnıma bastırdıkları için ilk bi kaç saat kanamam yoğun oldu sonra normale döndü. Sonrasında depend değil de lohusa pedi kullandım o bile tam dolmadı çok kanamadım yani ve öyle gelip sürekli konrtol etmediler kontrol bendeydi :)
Ya bu karna bastırma olayını neye göre yapıyorlar ? Bana yapılmadı. Çevrem de yapıldığını duydum ama bana niye yapılmadı acaba😂

Ben diğer modelden almıştım alırken çevremd ekimse bilmiyordu öneri yapamadı ama şimdi ki aklım olsa bu modeli alırdım. Diğeri yatakta kayıyor ve kendi kafa yastığınızı kullanamıyorsunuz. Tek artısı bacak arasına girmesi ama yine de bence bu model daha konforlu

Kardeşlerim de sezaryen oldu onlara da yapılmış.yalniz değilsin bana da yapılmadı.neden yapılmadı acaba bende sorgular oldum bak şimdi 🫣
Bana yapıldı mı hatırlamıyorum ama karnıma ağır bişey koymuşlardı onu hatırlıyorum. İkinci sezeryan başına ne geleceğini bilince hem iyi hem kötü oldu 😅

Benim bulantılarım çok şükür epeydir yok sadece uzun süre aç kalırsam bulanıyor. Ama koku hassasiyeti sanırım hamilelik boyu devam edecek. Her şeyin kokusunu çok net alıyorum, eşim şaşırıyor bazen bunu nasil fark ettin vs diye. Polislerin operasyona götürdükleri köpekler gibiyim hamile oldum olalı 🤣🤣
Benim eşimde seni ava götüreceğim diyor koku hassasiyeti yüzünden 😂😂😂

X