Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    141
Benimde karnıma doğum sırasında bastırdılar sezaryen ama. Acaba o mu sayılır benim ki 😂
Öyle mi 😳 böyle yazıyoruz da kızlar benim dogumum kolaydı cok şükür hepimizin dogumları kolaylıkla gecsin inşallah sağlıkla alalım kucağımıza cektigimiz sancıyı bile unutuyoruz o ilk görüş kalıyor sadece hafızada 😍

😍 cok tsk ederimmm. Insallah saglikla giydirelim hepimiz. Ben izmir genetik tani merkezinde yaptrdim dr onerdi, amerikaya giden test. Bu sene ilave goz,sac rengi,dalgali mi kivircik mi, sac ince mi kalin telli mi, dis cikarma dönemi vs ayrintilar eklemisler. Eşiniz elbet bir ismi veto etmeyecektir onu bulana kadar devam 😆
Aa ben İzmir genetik kendi lablarında yapıyor sanıyordum. Fiyatı ne kadardı acaba bu yaptırdığınız testin ? Bir de doğruluk payı % si neymiş ?
Alp de guzel isim ama bnce. Kuzey, güney,demir,efe,ege,kaan,sarp,marsel,erdem, ata, mete, mert,yigit bunlar hep konusuldu ama bizim ailede ve cevrede neredeyse hepsi var🤣
Ah bizim ailede de saydığınız isimlerin hepsi var , ailede olmayan da arkadaş çevremizde var 😂 biz farklı olsun diye Milan koymaya karar verdik 🩵
Kizlar biz Zeynep Azra ismini koyacağız %90🤗
İkisi de güzel isimler, adıyla yaşasın inşallah . Kuzenimin kızlarından birinin adı Azra diğerinin adı Zeynep 🌸
Teyzeleri Mustafa Kemal babasına benziyor baya baktı ayrıntılı gibi beyni mesanesi vs her şeyi gördük 234 gr 18+2 iki gün önde çok şükür rahim ağzı uzunluğu vs normal
Maşallah Mustafa Kemal’e 🧿🧿 sağlıkla gelsin 🩵🙏🏻
Benim bulantılarım çok şükür epeydir yok sadece uzun süre aç kalırsam bulanıyor. Ama koku hassasiyeti sanırım hamilelik boyu devam edecek. Her şeyin kokusunu çok net alıyorum, eşim şaşırıyor bazen bunu nasil fark ettin vs diye. Polislerin operasyona götürdükleri köpekler gibiyim hamile oldum olalı 🤣🤣
Ay o koku hassasiyeti bende de var ya , her şeyin kokusunu alıyorum 😂 dediğin gibi K9 gibiyim 😅
Offf 10 kilo alan bı benim herhalde😂😂boyunda kısa napcam ben😂
8 kilo ile yanındayım canım 😂😂 bir de ben zaten kilolu hamile kalmıştım şimdi iyice tosuncuk oldum 😅 96 kiloyum 🙈🙈🙈

Bende panik atak var sirf bundan korktugum icin genel sezeryan istiyorum😳
Canım bende 1,5 sene önce bir panik atak yaşadım. Umarım hepimizin doğumları çok güzel geçer 🫠 nedense beni o kendinde olmama hali daha çok korkutuyor 😅 yani ayik olim anlim herşeyi istiyorum

Öyle mi 😳 böyle yazıyoruz da kızlar benim dogumum kolaydı cok şükür hepimizin dogumları kolaylıkla gecsin inşallah sağlıkla alalım kucağımıza cektigimiz sancıyı bile unutuyoruz o ilk görüş kalıyor sadece hafızada 😍
Öyle gerçekten bebekle zorlandıgımız günler bile unutuluyor herşey o anlık be geçici 🌸💝 sağlıcakla kucaklarımıza alalım inşallah bebişlerimizi

Bnm de az bişey bebek çıksın diye bastircam demişti dr.sanmam ya o olduğunu.ya ağır bsy koyuyorlar yada doğum sonrası bastirma .çünkü öyle bsyler duydum ben.
Bana çok bastırdılar ya ben bağırdım baya 😂 sol tarafımda biri vardı elimi tutmuştu sağolsun🥲 bakalım bu doğımda yapcaklar mı merak ettim bende. Doktorum almanyaya gitmezse yine aynı doktor seZaryen yapcak ama bakalım

Hiçbir cümlenin altı bu kadar doldurulamaz heralde 🫠 gerçekten o ilk bakış dünyalara bedel tüm acıyı sancıyı unutuyorsun 🥹😍🤩

Aa ben İzmir genetik kendi lablarında yapıyor sanıyordum. Fiyatı ne kadardı acaba bu yaptırdığınız testin ? Bir de doğruluk payı % si neymiş ?

Ah bizim ailede de saydığınız isimlerin hepsi var , ailede olmayan da arkadaş çevremizde var 😂 biz farklı olsun diye Milan koymaya karar verdik 🩵

İkisi de güzel isimler, adıyla yaşasın inşallah . Kuzenimin kızlarından birinin adı Azra diğerinin adı Zeynep 🌸

Maşallah Mustafa Kemal’e 🧿🧿 sağlıkla gelsin 🩵🙏🏻

Ay o koku hassasiyeti bende de var ya , her şeyin kokusunu alıyorum 😂 dediğin gibi K9 gibiyim 😅

8 kilo ile yanındayım canım 😂😂 bir de ben zaten kilolu hamile kalmıştım şimdi iyice tosuncuk oldum 😅 96 kiloyum 🙈🙈🙈
Amerikaya giden test doğruluk %99.8 idi. 13500 tl+kdv ama ahmet gulerin hastasiyim. Bi de Ankara'ya giden test vardi o da %99 sanırım 9000 tl+kdv diye hatirliyorum biraz daha az detayli.

Amerikaya giden test doğruluk %99.8 idi. 13500 tl+kdv ama ahmet gulerin hastasiyim. Bi de Ankara'ya giden test vardi o da %99 sanırım 9000 tl+kdv diye hatirliyorum biraz daha az detayli.
Fiyatı da diğerlerinden farklı değilmiş , amerikada hangi laba gönderdiler acaba. Biz 425 dolara yaptırdık ve gönderdiğimiz yerin başlangıç paketiydi. Belli başlı şeylere bakıldı yani

Aaa gerçekten mi , farkettiğini bilmiyordum . Neden öyle oluyor peki bi fikrin var mı ?
Genel anestezi direk bebeğe geçen bişey kuzum epidural öyle değil omuriliğe ilaç veriliyor. Genelde damardan ve solunum yoluyla uyutuyorlar. Bide uyandıktan sonra boğaz ağrıları cabası. Epiduraşden hiiç korkma o asıl uyusturma iğnesinden önce ufak bişeyle hissetmemeni sağlıyorlar zaten gerçekten korkulacak bişey değil aslında. Epiduralden sonra doktorunuz izin verdiği ilk saat bi tane Türk kahvesi için 🤗

Genel anestezi direk bebeğe geçen bişey kuzum epidural öyle değil omuriliğe ilaç veriliyor. Genelde damardan ve solunum yoluyla uyutuyorlar. Bide uyandıktan sonra boğaz ağrıları cabası. Epiduraşden hiiç korkma o asıl uyusturma iğnesinden önce ufak bişeyle hissetmemeni sağlıyorlar zaten gerçekten korkulacak bişey değil aslında. Epiduralden sonra doktorunuz izin verdiği ilk saat bi tane Türk kahvesi için 🤗
Ya epidural sonrası bel ağrısı yaşayanlar da çok oluyor galiba. Of çok korkutuyor beni ama sizin söylediğiniz de çok mantıklı. Zaten doktora ben genel anestezi istiyorum dediğim de saçmalama demişti 😂

X