Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Ayy bunlara bayıldım rengarennkk ben mağaza gidince ne alsam diye dönüp duruyorum hepsi çok güzellerbunların linki varsa paylasirmisinizz çok güzeller
Ben bugun babymall ve ebebek gezdim fiyatlara şok oldum takımlar tulumlar 500.600 o fiyatlara carters alırım ben bu aldıklarımın hepsine 1500 vermişim atayım canım

Ben bugun babymall ve ebebek gezdim fiyatlara şok oldum takımlar tulumlar 500.600 o fiyatlara carters alırım ben bu aldıklarımın hepsine 1500 vermişim atayım canım
Evet ben de sizin gibi fiyatlara baktım sonra dedim ki bu fiyatlara diğerlerini de alabilirim. Sonra diğerlerini indirimde yakalayınca e bebekten daha makul oldu. Ama e bebekten aldıklarımı da çok sevdim.

Ayy bunlara bayıldım rengarennkk ben mağaza gidince ne alsam diye dönüp duruyorum hepsi çok güzellerbunların linki varsa paylasirmisinizz çok güzeller
Aldığım fiyatlara düşmüşler yine

Bebbek Yenidoğan Zıbın-Şapka-Patikli Alt Kız
Bebek
Hello Baby Yenidoğan Kız Bebek Kendinden Eldivenli Tulum-Şapka 2li Set Kız Bebek
Hello Baby Hellobaby Basic Kaşkorse Bluz - Tayt Kız Bebek
Hello Baby Back To School Yelek
Tuffy Lolipop Tshirt-Şort Kız Bebek
Hello Baby Basic Kısa Tulum Kız Bebek
Hello Baby Hellobaby Yenidoğan Zıbın Body-Patikli Alt 2li Takım Kız Bebek

Bunlar da benim e bebekten aldıklarım :) Şu tavşanlı olanı çok sevdim ama sökük geldi patiği iade ettim 9 ay bedenli yine alsam mı?

Eklentiler

• 1000142436.jpg
    52,8 KB · Görüntüleme: 66
  • 1000142435.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 40
  • 1000142434.jpg
    51 KB · Görüntüleme: 35
  • 1000142433.jpg
    37,2 KB · Görüntüleme: 34
  • 1000142432.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 39
  • 1000142431.jpg
    51,5 KB · Görüntüleme: 72
Bunlar da benim e bebekten aldıklarım :) Şu tavşanlı olanı çok sevdim ama sökük geldi patiği iade ettim 9 ay bedenli yine alsam mı?
Çok güzeller cinsiyet kesinse alabilirsin bence yine indirime girmiş, ben paketlerini atmadım bile iade edersem diye yarın kesinlesir artık

Hanımlar benim bebişin ultrasonuna bakan herkes erkek dedi. Başka şehirde ki tanıdık doktorlar da dahil. Ama benim özel doktorum kız dedi şimdi bir belirsizlik aldı başını gidiyor. Sizce ne yapmam gerekiyor?

Hanımlar benim bebişin ultrasonuna bakan herkes erkek dedi. Başka şehirde ki tanıdık doktorlar da dahil. Ama benim özel doktorum kız dedi şimdi bir belirsizlik aldı başını gidiyor. Sizce ne yapmam gerekiyor?
Bu da bebişin 14 haftalıkken olan ultrason görüntüsü hanımlar

Eklentiler

• IMG_20240717_132232.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 83
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…