Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Kızlar bu bebişlerin içine giyeceği atlet yerine geçen beyaz zıbınları uzun kol mu alıyorsunuz kısa kol mu? Ocak doğumlular ya ne alınması lazım? Ben bu konuda fazla acemiyim ilk bebiş pek fikrim yok açıkçası 😂 cinsiyet belli değil ama onlar unisex bari onları alayım bende nefsimi oyalayım 😂😂
Bence bu tamamen yaşadığın coğrafya, oda ısısı, hava durumu vs gibi şartlara bağlı. Samsun’da yaşıyorum 2 yıldır kızıma uzun kollu iç zıbın almama rağmen hiç giydirmedim hep kısa kollu giydi. Evin ısısı da kışın sabit 22-23 derecede oluyor. Eger oda sıcaklığın 20 derecenin altında kalıyor ise belki uzun kollu iç zıbın ihtiyacın o durumda olabilir. 💕

Bence bu tamamen yaşadığın coğrafya, oda ısısı, hava durumu vs gibi şartlara bağlı. Samsun’da yaşıyorum 2 yıldır kızıma uzun kollu iç zıbın almama rağmen hiç giydirmedim hep kısa kollu giydi. Evin ısısı da kışın sabit 22-23 derecede oluyor. Eger oda sıcaklığın 20 derecenin altında kalıyor ise belki uzun kollu iç zıbın ihtiyacın o durumda olabilir. 💕
Ben istanbulda yaşıyorum kışın zaten doğalgaz açık olur ev sıcak olur yani de bilemedim tabi dışarı felan çıkarken nasıl olur

Bende samsunda yaşıyorum 😊

Ben istanbulda yaşıyorum kışın zaten doğalgaz açık olur ev sıcak olur yani de bilemedim tabi dışarı felan çıkarken nasıl olur
Ben oğlumda genelde yarım kol ve atlet tarzı almıştım.uzun kollu hiç almadım.istanbuldaydik Mart'ta doğdu pandemi vardı.ki İstanbul'un havası belli kar bile yağmıyor doğru düzgün.ki 1ay sonra zaten bahar gelmişti.evimiz de aşırı sıcak oluyordu..şimdi ispartadayiz.Isparta'nın havası serttir.ben almicam çünkü ip askılı da var,yarım kollu da uzun kollu da var.kardeslerimden kalan.ama alacak olanlara tavsiyem uzun da birkaç parça olsun.cunku genelimiz kışın başında doğum yapacağız .ev sıcak olabilir ama yeri geliyor zibinla duruyor bebekler ama cokta abartı bence gerek yok.disari da çıksak battaniye oluyor üzerinde kazak oluyor hatta bazılarımız abartıp yelek melek giydirebiliriz 🤣🤣

Kızlar ben bu hamur markasını yeni gördüm , özellikle ıslak kuru kıyafet için olan çanta çok mantıklı geldi alıyorum hemen bir tane 😅
Ben de bu ikisini aldı hemen 😂
Eşim kadınlar kulübüne girmeni engelleyeceğim diyor alışveriş yaptıkça 🤪😂
IMG_3998.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de bu ikisini aldı hemen 😂
Eşim kadınlar kulübüne girmeni engelleyeceğim diyor alışveriş yaptıkça 🤪😂Eki Görüntüle 3467397
Herkes aldıklarını, beğendiklerini koleksiyon şeklinde atsa fikir olur mesela 😅 Ben aynı markalara takılıp kaldım. Farklı şeyler görmek istiyorum. Artık YouTube bebek alışverişi linklerini sardım. Hamur'u da oradan görmüştüm 🙃

Kızlar bi sorum olacak size. Şimdi ben küçük sepet beşik ve park yatak aldım. Mobilyalara bakarken bugün yatak konusunda çok arada kaldım. Montessori, büyüyen karyola ve direkt normal standart baza yatak olarak baktım. Bazalara modüler korkuluk satılıyormuş aslında. Montessoriler bana fazla hantal ve yer kaplıyor gibi geldi. Neyi tercih etsem bilemedim. Tecrübeli analar, nolur bi fikir verin. Park yatağı kullanamayacak yaşa geldiğinde hangi yatak daha mantıklı olur 😅

Kızlar bi sorum olacak size. Şimdi ben küçük sepet beşik ve park yatak aldım. Mobilyalara bakarken bugün yatak konusunda çok arada kaldım. Montessori, büyüyen karyola ve direkt normal standart baza yatak olarak baktım. Bazalara modüler korkuluk satılıyormuş aslında. Montessoriler bana fazla hantal ve yer kaplıyor gibi geldi. Neyi tercih etsem bilemedim. Tecrübeli analar, nolur bi fikir verin. Park yatağı kullanamayacak yaşa geldiğinde hangi yatak daha mantıklı olur 😅
Benim oğlum 3 yaşında park yatakta yatıyor artık montessoriye geçicez. Baza dan düşer diye çok tedirgin oluyorum. Yerden biraz yüksek montessori tercih edicez. Umarım pişman olmayız 😃

Merhaba kızlar. Burada yeniyim. 16 haftalık hamileyim. Yarın cinsiyet için doktor randevum var. Heyecandan kaç gündür yerimde duramıyorum. Kızım olsun istiyorum ama erkek olursa da çok mutlu olacağım. Yeter ki sağlıkla gelsin bebeklerimiz 🥰
İnşallah sağlıkla gönlünüze göre olur 🌹🙏🏻😊 grubun çoğunluğu erkek 😊

Benim oğlum 3 yaşında park yatakta yatıyor artık montessoriye geçicez. Baza dan düşer diye çok tedirgin oluyorum. Yerden biraz yüksek montessori tercih edicez. Umarım pişman olmayız 😃
Bazaların yanına da korkuluk ayrıca satılıyormuş onu görünce bi aklım karıştı benim de. Direkt baza alıp öyle korkulukla idare etsem hani büyüyünce de bazası hazır olur mu hem diye. Montessoriler bir tık fazla geniş geldi, eskilerin sedir döşekleri gibi. Çok arada kaldım ya 😶

Bazaların yanına da korkuluk ayrıca satılıyormuş onu görünce bi aklım karıştı benim de. Direkt baza alıp öyle korkulukla idare etsem hani büyüyünce de bazası hazır olur mu hem diye. Montessoriler bir tık fazla geniş geldi, eskilerin sedir döşekleri gibi. Çok arada kaldım ya 😶
O şekilde de kullanabilirsin ben biraz paniğim ve oğlum da çok dönerek yattığı için güvenemedim 😂 ilersi için baza daha mantıklı tabi ki. Ama bende ilerde kardeşi montessori de yatar oğluma baza alırız diye düşündüm.

X