Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Kızlar bi sorum olacak size. Şimdi ben küçük sepet beşik ve park yatak aldım. Mobilyalara bakarken bugün yatak konusunda çok arada kaldım. Montessori, büyüyen karyola ve direkt normal standart baza yatak olarak baktım. Bazalara modüler korkuluk satılıyormuş aslında. Montessoriler bana fazla hantal ve yer kaplıyor gibi geldi. Neyi tercih etsem bilemedim. Tecrübeli analar, nolur bi fikir verin. Park yatağı kullanamayacak yaşa geldiğinde hangi yatak daha mantıklı olur 😅
Çocuga göre bence şuan alacak mısınız? bizimki hala park yatakta yatıyor,arabalı yatak aldık 1 sene oldu çok istedi diye ama pişmanım içine girmesi zor çıkması zor kendi de yatmak istemiyor şuan alacak olsam normal yatak alırdım hatta 1.5luk olanlardan

Kızlar bugün yoğun şekilde sağ kasık ağrısı yaşadım sebebi nedir acaba ya? 17. Haftadayım benim gibi olan var mı?

Kızlar bi sorum olacak size. Şimdi ben küçük sepet beşik ve park yatak aldım. Mobilyalara bakarken bugün yatak konusunda çok arada kaldım. Montessori, büyüyen karyola ve direkt normal standart baza yatak olarak baktım. Bazalara modüler korkuluk satılıyormuş aslında. Montessoriler bana fazla hantal ve yer kaplıyor gibi geldi. Neyi tercih etsem bilemedim. Tecrübeli analar, nolur bi fikir verin. Park yatağı kullanamayacak yaşa geldiğinde hangi yatak daha mantıklı olur 😅
Benim ilk gebeliğim ama etafımda annişler var montesorri aldılar en son 3 farklı yatak denemesinden sonra
Yan korkuluklada bence normal boy yere yakın bi yatak olur bence

Çocuga göre bence şuan alacak mısınız? bizimki hala park yatakta yatıyor,arabalı yatak aldık 1 sene oldu çok istedi diye ama pişmanım içine girmesi zor çıkması zor kendi de yatmak istemiyor şuan alacak olsam normal yatak alırdım hatta 1.5luk olanlardan
Almayı düşünüyordum aslında ama çocuğu biraz takip edip sonra almak daha mı iyi olur?

Benim ilk gebeliğim ama etafımda annişler var montesorri aldılar en son 3 farklı yatak denemesinden sonra
Yan korkuluklada bence normal boy yere yakın bi yatak olur bence
Baza ister istemez bir tık yüksek kalacak ilk etapta korkuluk bile alsam yanına. Kafam çok karıştı vallahi arada kaldım

Ebebek kargom geldi bedenler o kadar farklı ki kimi küçük kimi büyük ama çok tatlılar içim açıldı renkli renkli 🫠

Eklentiler

• IMG_6735.jpeg
    IMG_6735.jpeg
    148 KB · Görüntüleme: 62
Almayı düşünüyordum aslında ama çocuğu biraz takip edip sonra almak daha mı iyi olur?

Baza ister istemez bir tık yüksek kalacak ilk etapta korkuluk bile alsam yanına. Kafam çok karıştı vallahi arada kaldım
Öyle bence bende simdi almayacağım bazı cocuklar yattığı gibi kalkiyor bazısı yatağın diger tarafından çıkıyor 🤣 park yatak uzun süre götürür sizi zaten

Kızlar bugün yoğun şekilde sağ kasık ağrısı yaşadım sebebi nedir acaba ya? 17. Haftadayım benim gibi olan var mı?

17. Haftada benim de oluyordu canım sonra yoğun enfeksiyon çıktı tek seferlik ilaç kullandım ve bol su ile 1.5 haftadır falan olmuyor şükür 🙏🏻

Herkes aldıklarını, beğendiklerini koleksiyon şeklinde atsa fikir olur mesela 😅 Ben aynı markalara takılıp kaldım. Farklı şeyler görmek istiyorum. Artık YouTube bebek alışverişi linklerini sardım. Hamur'u da oradan görmüştüm 🙃
Evet güzel olur i, fikir oluyor hem böyle hepimize 😊
Bende aynılarını almıştım geçen ay 🥰 çok kaliteli ve iş görür bişey canım 🌸
Evet güzel şeylere benziyorlar canım 😊

Merhaba kızlar. Burada yeniyim. 16 haftalık hamileyim. Yarın cinsiyet için doktor randevum var. Heyecandan kaç gündür yerimde duramıyorum. Kızım olsun istiyorum ama erkek olursa da çok mutlu olacağım. Yeter ki sağlıkla gelsin bebeklerimiz 🥰
Hayırlı olsun bizede haber verin☺️neye göre erkek dediler yorum yapanlar☺️

X