Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Çocuga göre bence şuan alacak mısınız? bizimki hala park yatakta yatıyor,arabalı yatak aldık 1 sene oldu çok istedi diye ama pişmanım içine girmesi zor çıkması zor kendi de yatmak istemiyor şuan alacak olsam normal yatak alırdım hatta 1.5luk olanlardan

Kızlar bugün yoğun şekilde sağ kasık ağrısı yaşadım sebebi nedir acaba ya? 17. Haftadayım benim gibi olan var mı?

Benim ilk gebeliğim ama etafımda annişler var montesorri aldılar en son 3 farklı yatak denemesinden sonra
Yan korkuluklada bence normal boy yere yakın bi yatak olur bence

Almayı düşünüyordum aslında ama çocuğu biraz takip edip sonra almak daha mı iyi olur?

Benim ilk gebeliğim ama etafımda annişler var montesorri aldılar en son 3 farklı yatak denemesinden sonra
Yan korkuluklada bence normal boy yere yakın bi yatak olur bence
Baza ister istemez bir tık yüksek kalacak ilk etapta korkuluk bile alsam yanına. Kafam çok karıştı vallahi arada kaldım

Öyle bence bende simdi almayacağım bazı cocuklar yattığı gibi kalkiyor bazısı yatağın diger tarafından çıkıyor park yatak uzun süre götürür sizi zaten

Kızlar bugün yoğun şekilde sağ kasık ağrısı yaşadım sebebi nedir acaba ya? 17. Haftadayım benim gibi olan var mı?

17. Haftada benim de oluyordu canım sonra yoğun enfeksiyon çıktı tek seferlik ilaç kullandım ve bol su ile 1.5 haftadır falan olmuyor şükür

Evet güzel olur i, fikir oluyor hem böyle hepimize
Bende aynılarını almıştım geçen ay çok kaliteli ve iş görür bişey canım
Evet güzel şeylere benziyorlar canım

Hayırlı olsun bizede haber verinneye göre erkek dediler yorum yapanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…