Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Kızlar hamur markasından alışveriş yapan var mı ? Burada beğendiğim bir desenden set yapmayı düşünüyorum anne bebek çantasında taşırım dedim.Ne kadar gerekli bilmiyorum ama tipleri çok tatlı geldi.
Battaniyesine de çok güzel demişler de. Ben onu çantada taşımak zor olur belki sığmaz diye düşündüm. Daha ince bir battaniye taşınabilir sanki. Onun dışında ben de sizinkileri de çok beğenmiştim bakarken.

Canım turnosol kağıdı nasıl kullanılıyor bi de rengi nasıl olursa su olduğu anlaşılıyor ya da çiş
Ben pembe renk aldım trendyoldan nasıl kullanıldığını da Google yazınca görsellerden biraz anladım sana özelden atayım canım pek hoş bir görüntü değil çünkü .
Benimki yarın ya da Salı gelir . Ama küçük bir ayrıntı var enfeksiyon varsa da test pozitif gösterebilirmiş .

Ben pembe renk aldım trendyoldan nasıl kullanıldığını da Google yazınca görsellerden biraz anladım sana özelden atayım canım pek hoş bir görüntü değil çünkü .
Benimki yarın ya da Salı gelir . Ama küçük bir ayrıntı var enfeksiyon varsa da test pozitif gösterebilirmiş .
Olur canım atarsan çok sevinirim. Az önce hapşırıkken yine kaçırdım endişelenmeye başladım iyice

Ben de sizler gibi tedirgin oldum acaba bebeğin suyu mu ter mi akıntı mi diye ama böyle daha tedirgin olabilirsiniz enfeksiyon hamilelikte adiyattan bir durum. Doppler'i bile duyamam korkarım diye almadım mesela. Ya öyle olur da pozitif gösterirse, Allah muhafaza. İnşallah gerilmezsiniz.

Kızlar kundak little gusto bunu alayım diyorum kullanan var mı çok amaçlı uzun süreli kullanılır gibi geldi bana fiyatıda indirimdeymiş
Bende bi buna bakıyorum bir de owlinin uyku gurusu radarımda 😅

Owli Uyku Gurusu 0.5 Tog Lucky Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Kızlar ben bu hamur markasını yeni gördüm , özellikle ıslak kuru kıyafet için olan çanta çok mantıklı geldi alıyorum hemen bir tane 😅
Bence alt değiştirme için organizer de çok mantıklı. Benim çantanın içinde bir tane alt değiştirme örtüsü var. Onu da o yüzden almadım.

Ben de sizler gibi tedirgin oldum acaba bebeğin suyu mu ter mi akıntı mi diye ama böyle daha tedirgin olabilirsiniz enfeksiyon hamilelikte adiyattan bir durum. Doppler'i bile duyamam korkarım diye almadım mesela. Ya öyle olur da pozitif gösterirse, Allah muhafaza. İnşallah gerilmezsiniz.
Haklısın canım ben de zaten enfeksiyon vardı 2 hafta önce tek seferlik ilaç aldım bol su içiyorum.
Benimki renk de değiştirebilir hazırlıklıyım .
Keşke doktorlar her kontrolde sormama rağmen içini rahatlatacak bir test veya bir şey deselerdi ama hep bebeğin suyu iyi akıntıdır o diyorlar . Zeynep arkadaşıma da bebeğin suyu iyi demişler sonra test yağınca çıkmış .
Yine de Düne güne daha rahatım bakalım

Aynen güzel bu markada tog u kalın model bakayım burdanda bizim yatak odası geceleri 20 derece oluyo
Ya bir şey soracağım. Şimdi bu uyku Tulumu 0,5 tog , bu tabloya göre içine pijama giydirip tulumu giydirmemiz gerekiyor değil mi 😅

IMG_8606.png

Canım bende 18. haftadayım lekelenmem devam ediyor, daha bir kaç gündür azaldı. 12. Haftada kanamadan sonra aspirin kullanmayı bıraktırdı doktorum. Sadece kan sulandırıcı iğne vuruyorum. Belki kan sulandırıcı dozuyla ilgili olabilir, ama iki doktorda devam et diyorsa devam etmelisin. Benim uzun bir süre içimde endişe oluştu acaba iğne tek başına yeterli oluyor mudur, eskisi gibi hareketli de değilim çoğu zaman uzanıyorum kan pıhtılaşması artar mı vs ama doktoru dinlemeyi tercih ettim, öyle bir süreçteyiz ki elimizden pek birşey gelmiyor Allaha teslim olmak gerekiyor, yaratan o yaşatacak olan o. Rabbim esirgesin bebeklerimizi. Hareket konusunda da bende hissetmiyorum pek, üç günde bir falan ufak birşey hissediyorum, kasık ağrım olmasa hamile olduğumu anlamayacağım. Doktor 20 den sonra hissedersin dedi
İsallah geçer canım benim yoğun oluyor sonra azalıyor ama kanama alanları hala var senin kanama alanları azaldımi

Canım benimde kanamam vardı doktor 18. Haftaya kadar kanayacak büyük ihtimalle 20. Haftadaysa kadar normal demişti. Bir avuç dolusu kan gelmedikçe ve ağrın olmadıkça korkma demişti. Sen bir de ekstra kan sulandırıcı kullanıyorsun. Normal kanamasından daha çok kanıyordur. Sıkma canını. Ağrın sızın yoksa bebek kalp atışı var kese normalse Allah’ın izniyle doğar sağlıkla. Ama ihmal etme 2 haftada bir kontrole git mutlaka
İsalllah cnm ağrım yok arada kasik ağrısı oluyor oda geçiyor zaten dışarı petle cikiyom her an gene olacak diye isallh sağlıkla kucağıma alırım bende hepinizde ama çok rahat bir insan olmama rağmen pskolojim bozuldu bir kaybim oldu ocakta oda tabiki etkiliyor gene kalbi durur diye endişeliyim düşün her kontrolde kalbim ağzımda doktor kalbi durmus dicek diye tabiki hersey kısmet herşeyin hayırlısı amaa annnelik çok zor Allah yardımcımız olsun

İsallah geçer canım benim yoğun oluyor sonra azalıyor ama kanama alanları hala var senin kanama alanları azaldımi
15. Haftada doktor kanama alanı devam ediyor dedi, 17 de küçülmüş dedi. Bebek büyüdüğü için kanama alanını eskisi kadar göremiyorlar. Tamamen bittiğini düşünmüyorum, az biraz yorulsam yine geliyor ama eskisi kadar takmıyorum, biraz alıştım sanırım

15. Haftada doktor kanama alanı devam ediyor dedi, 17 de küçülmüş dedi. Bebek büyüdüğü için kanama alanını eskisi kadar göremiyorlar. Tamamen bittiğini düşünmüyorum, az biraz yorulsam yine geliyor ama eskisi kadar takmıyorum, biraz alıştım sanırım
Benimde bir önceki randuvu de toparlanmış dedi ama bir hafta sonra başladı gene hayirlis artık yapacak bişey yok

X