Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Erkekmiiii nedennn öyle dedinnn

Kızlar hamur markasından alışveriş yapan var mı ? Burada beğendiğim bir desenden set yapmayı düşünüyorum anne bebek çantasında taşırım dedim.Ne kadar gerekli bilmiyorum ama tipleri çok tatlı geldi.

Eklentiler

• IMG_9908.png
    164,9 KB · Görüntüleme: 46
Ben de patikli alacağım galiba zaten patikli tulum aldım genelde ben alt üst giydirmektense tulum seviyorum. Şimdi içine aldığımı da patikli alırım 5'li galiba.
Evet beli açıldımı derdide olmaz uyku içinde kundak alacağım örtü örtmek zararlıymış allah korusun

Benım arkadaslarımda var güzel bi marka kumaşlarıda sert kaliteli leke tutmaz gibi

Uzunda al kisada canim ben uzun kolullari giydirip uzerine salopet gydiriyorum cok tatli oluyor

Evet beli açıldımı derdide olmaz uyku içinde kundak alacağım örtü örtmek zararlıymış allah korusun
Ben de kundaklayacağım eski usul ama. Gidip kundak için kundak bezi seçip alacağız annemle sonra kundak yapacağız. Little Gusto'dan ben de kundak almayı düşündüm. Çünkü gerçekten ürünlerine bayıldım. Eminim kundakları da iyidir.

Ay önce kazançları fiyat sandım ne kadar ucuz dedim sonradan fiyatı fark ettim

Ben iplikli alacağım. Çok kusuyorlar ilk aylarda. Kollu veya kısa kollu zıbınları değiştirmek zor oluyor. İplikli olunca kirlenmiyor

Ben tulumlari genelde patikli aliyorum ve fermuarli tercih ediyorum.icinede disari cikar isek ic zibin alt ust giydiriyorum corap

Ben aldım ama henüz gelmedi. Çanta içi için kullanışlı bence.

Bu deseni de çok güzelmiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…