Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    145
Yükselince nasıl oluyorsun canım
ya genelde burnumu tikali gibi hisediyorum,bas donmesi oluyor yer boyle ayaginin altindan kayiyormus gibi.bazende hic hisetmiyorum ne ara bu kadar yukseldi diyorum o zamanlar genelde yedigime ictigime dikkat etmedigim zamanlar oluyor.

Canım bende tansiyon cihazı yok malesef herzaman kontrol edemiyorum etmek lazımmış aslında. olunca baş dönmesi mi oluyor nasıl oluyor tam bilmiyorum dikkat et yedikleri den mi oldu acaba sıcaklarda etkileyebilir yüksek tansiyon istemiyor gebelikte diye biliyorum
Evt biliyorum.dikkate etmeye calisiyorum da iste evde baska cocukta olunca sartlar biraz zor oluyor malesef.😔

Son bir haftadır bu gruptaki mesajları okudukça içim sıkılıyor. Sıkıntılı durum yaşayan herkesin Allah yardımcısı olsun, bebişleri sağlıkla büyüsün. Ama aşırı derece olumsuz etkileniyorum. Kafamda sürekli senaryolar dönüyor. Grubu bir süre okumak, takip etmek istemiyorum. Herkese beden ve mental sağlığı yüksek hamilelik diliyorum.
Mesajlar herkesi farklı etkileyebilir. Hepimiz hamileyiz hassasız. Sizi olumsuz etkiliyorsa tabi ki okumayın ama bu mesajı yazma gayenizi anlamadım. Bana iyi gelmiyor diyerek formu açmazsınız olur biter. Size yazılan olumsuz yorumlar iyi gelmiyor olabilir ama şimdi bu yorumda burada paylaşım yapan kişileri üzdü

Ebebek ten indirimden aldıklarım geldi kızlar yumuşacık hepsi . Özellikle yeşil hırkaya bayıldım(9ay) 🥰🥰

Eklentiler

• F1C6C83B-90E4-408C-AD7C-C76BAF6EB66C.jpeg
    F1C6C83B-90E4-408C-AD7C-C76BAF6EB66C.jpeg
    276 KB · Görüntüleme: 63
  • 0EE6A81E-6271-48F2-AED5-EE62F953BBAA.jpeg
    0EE6A81E-6271-48F2-AED5-EE62F953BBAA.jpeg
    187 KB · Görüntüleme: 56
  • D8ECA833-CE24-435B-B8C3-9B0464BDC4EA.jpeg
    D8ECA833-CE24-435B-B8C3-9B0464BDC4EA.jpeg
    300,6 KB · Görüntüleme: 54
  • 3F2620BB-6365-4EC0-AB7A-B0CD5340D2B0.jpeg
    3F2620BB-6365-4EC0-AB7A-B0CD5340D2B0.jpeg
    274,2 KB · Görüntüleme: 61
Cinsiyeti ogrensem de ben de cicili bicili alsam boyle keşke insanın aldıkça alası gelir😅
İşte o oluyor, normalde indirim bekleyip sevdiği şeyleri alan ben cinsiyeti ilk öğrendiğim günlerde bodoslama alışveriş yaptım. Sonra bugün baktım epey indirim olmuş aldığım şeylerde 😅

İşte o oluyor, normalde indirim bekleyip sevdiği şeyleri alan ben cinsiyeti ilk öğrendiğim günlerde bodoslama alışveriş yaptım. Sonra bugün baktım epey indirim olmuş aldığım şeylerde 😅
Ahhahaa kıyamam☺️ canım liste varda öyle mi aliyorsunuz yoksa beğendiniz şeylerden mi

Ahhahaa kıyamam☺️ canım liste varda öyle mi aliyorsunuz yoksa beğendiniz şeylerden mi
Ya aslında liste olmalı ama ben aldıktan sonra listelemeye başladım. 0-3 ay ve yenidogan çok var benim. Bir tek iç zibin ve içten giydirecegim belki alt çok yok. Ama okuduğum kadarıyla yenidogan ve 0-3 ay çok almamak az almak gerekiyormuş. 3 6 ay almak daha makul imiş. Liste yapıp hareket etmek daha mantıklı.

Hepsi Burada taksit yapmıyor artık diğer kartlara diye Hepsi Burada Premium kart aldım Yapı Krediden o da Trendyol Qnb Finansbank kartı gibi peşine taksit yapmıyor, vade farkı koyuyor. Sabah sabah buna delirdim. 10 bin lira üstü alışverişlerde 12 taksit yapıyormuş ama kaç defa 10 bin lira üstü bir ürün alacağım ki? Kullanan ve memnun kalan var mı bu kartı?

Kızlar bu bebişlerin içine giyeceği atlet yerine geçen beyaz zıbınları uzun kol mu alıyorsunuz kısa kol mu? Ocak doğumlular ya ne alınması lazım? Ben bu konuda fazla acemiyim ilk bebiş pek fikrim yok açıkçası 😂 cinsiyet belli değil ama onlar unisex bari onları alayım bende nefsimi oyalayım 😂😂

Kızlar bu bebişlerin içine giyeceği atlet yerine geçen beyaz zıbınları uzun kol mu alıyorsunuz kısa kol mu? Ocak doğumlular ya ne alınması lazım? Ben bu konuda fazla acemiyim ilk bebiş pek fikrim yok açıkçası 😂 cinsiyet belli değil ama onlar unisex bari onları alayım bende nefsimi oyalayım 😂😂
Ben uzun alacağım. Hatta ben H&M önü kruvaze yakali önden açılabilir olan zibin ve alt takımlar var ya onlardan almayı düşünüyorum. Bu zıbınları kafadan çıkarmak zorunda değilsin önden çıtçıtlı ya bunlar kullanışlı imiş. Bunların altına patikli alt mi alsam patiksiz mi alsam karar veremedim ama. Üzerine de tulum giyecek çünkü. Ayrıca da tulum giyen bir bebek kışın alttan uzun kollu zibin giyer ama alt da giymeli mi? Hiç bilemiyorum.

Eklentiler

• 1000142251.jpg
    1000142251.jpg
    38,4 KB · Görüntüleme: 57
Hepsi Burada taksit yapmıyor artık diğer kartlara diye Hepsi Burada Premium kart aldım Yapı Krediden o da Trendyol Qnb Finansbank kartı gibi peşine taksit yapmıyor, vade farkı koyuyor. Sabah sabah buna delirdim. 10 bin lira üstü alışverişlerde 12 taksit yapıyormuş ama kaç defa 10 bin lira üstü bir ürün alacağım ki? Kullanan ve memnun kalan var mı bu kartı?
Eşim kullanıyor , taksit konusu çok avantajlı değil ama her alışverişten Max. 65 tl olmak üzere %8 kazanç olayı var bir de yemeksepetinde %10 iade var. Bunlar avantajlı oluyor.

Ben uzun alacağım. Hatta ben H&M önü kruvaze yakali önden açılabilir olan zibin ve alt takımlar var ya onlardan almayı düşünüyorum. Bu zıbınları kafadan çıkarmak zorunda değilsin önden çıtçıtlı ya bunlar kullanışlı imiş. Bunların altına patikli alt mi alsam patiksiz mi alsam karar veremedim ama. Üzerine de tulum giyecek çünkü. Ayrıca da tulum giyen bir bebek kışın alttan uzun kollu zibin giyer ama alt da giymeli mi? Hiç bilemiyorum.
Ya bu patikli / patiksiz olayı benim kafamda da büyük soru işareti

X