Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Çoklu gebeliklerde doğumdan sonrası 8haftadan fazla değil mi cnm.
Bende kullanıyorum doktor kabızlık yapabilir diyerek vermişti ama bende ters etki gösterdi ben kabızlık sorunu yaşıyordum demir hapını kullanmaya başladığımdan beri her gün tuvalete çıkıyorum
Bende feramat miydi neydi kullanıyordum kabızlık bulantı yaptı dedim.dr aksine ishal yapar dedi.biraktirdi 20.haftadan sonra kullanmaya başla dedi.
Cnm bende feremat kullanıyordum kabız oldum baya.dr a dedim Dr da kabızlık yapmaz aksine ishal yapar dedi.bulanti da yaptığı için biraktirdi Dr 20.haftadan sonra başla bulantin biraz gexmis olur dedi.heralde 10gune kadar başlarım ya.

Aynen doona i farkları kafa yeri yükselip alçalıyo
Yenidoğan pedi baya tombul
Tutma barın deri ve daha uzun
Arabaya koyduğunuzda kapıya denk gelecek kısma takılan bi ekstra darbe emici aparatı var mıknatıslı
Ben doonayı yurtdışından getiren hesaplardan aldım amcamıza iki bebek arabası getirtemedik

Bende kabızlık yaptı keske ishal yapsa

Kızlar özel hastanede acile gittim ateşim 37.1 e kadar yükseliyor en çok bana tahlil bile yapmadı ilaç veremem diye.Günde 6 taneye kadar parol içebilirsin 2 şer tane olarak dedi bu bana çok geldi bilginiz var mı ? En çok 2 tane içilir diye biliyordum.

Ay güzelmiş valla iyi yapmışsın ben hiç bakmamıştım. Ne kadara aldın ? Dolaptan mı aldın ?

Merhabalar bu uyku yastığını kullanan bilen var mı arkadaşlar ?
Ben uykuda çok rahatsız oluyorum karnım sıkışıyor gibi hissediyorum uyuyamıyorum.

Eklentiler

• 1EA6F6B1-5E4A-4AA8-923E-4DC64D6181EB.png
    229,1 KB · Görüntüleme: 47
  • 1A930294-E0D5-41F4-89EE-33F8151C3379.png
    159 KB · Görüntüleme: 57
Ay güzelmiş valla iyi yapmışsın ben hiç bakmamıştım. Ne kadara aldın ? Dolaptan mı aldın ?
Aynen dolaptan aldım 17 e indi ama alıcı koruma ve taksitle 21 e geldi yurtdısına göre daha pahalı ama tr ye göre uyguna geldi
Aslında geçen amazon indiriminden almıştık 25 e sonra bunu buldum hem bi üst modeli hemde biraz daha uygun oldu

Ay valla çok iyi yapmışsın. Güzel günlerde kullanın

Devletin aciline git. Ben hamileyim dedim bir sürü tahlil yaptılar enfeksiyonum olduğu için gebelerin kullanabileceği antibiyotik yazdılar 2 günde toparladım. Devlette hamileyim diyince daha hassas davrandıklarını fark ettim hamile olduğunuz için şu testleri tahlilleri yapmamız lazım rahatlatsın diye serum da takacağız felan dediler her şeyi kullanamadığımız için

Kızlar şu meşhur sticker bende aldım ama bu kadar kaliteli beklemiyordum. Almayı düşünürseniz kesinlikle öneririm birde odası için şöyle süs aldım duvarda raf var benim ona koyacağım zamanla birkaç süs daha alırım inşalalh :) ama bunları almak bile içimi kıpır kıpır yaptı

Eklentiler

• IMG_7256.jpeg
    89,9 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_7257.jpeg
    109,3 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_7264.png
    539,2 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_7265.png
    638,2 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_7266.png
    300,9 KB · Görüntüleme: 58
Yeni bir virüs çıkmış tüm haberlerde dolanıyor inşallah bu taraflara gelmez
Aslında yeni bir virüs değil eskiden de vardı da şimdi neden bu kadar arttı anlamadım. Bir de bildiğim kadarıyla Afirikada yayılan bir virüs onların bağışıklığına göre ve çok hızlı bulaşan bir virüs değilmiş. Korona kadar küresel olmayabilir o yüzden. Olacaksa da şu bebeleri sağlıkla doğuralım da sonra olsun ne oluyorsa

Bende ilkinde çok sorun yaşadım bende sonra jız kardeşim doğum yaptı ona bi arkadaşı buzdolabı poşetini küçük kareler şeklinde kes her emzirme sonrası ucunu kapatacak şekilde koy demişti nemli kalmasını sağladı ve hiç problem yaşamadı bende bu kez öyle yapacam

Kızlar hepsiburada e bebekte iyi bir indirim var magazaya göre cok uygun dayanamayıp alacağım sanırım bikaç parça
Ben de yeni gördüm bu saatte aldım. Alıyorum ama arada yazlığa da gözüm gidiyor. Yine iki takım yazlık aldım dayanamayıp. İnşallah bebeğe olur büyük beden alıyorum ama.

Kızlar hiç düşünülmeyen ve lazım olan bi ürün var puset mandalı
Bebişin arabasının üstüne örtü vs koymak gerekiyo bazen ışığı ve rüzgarı kessin diye ama onlar uçuşup duruyo söyle bi ürün buldum kenarlardan sabitliyorsunuz örtüyü cibinlil gibi oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…