Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    143
Çatlamadan önce kaşınıyor sakın kasıma. Ben kasıdım, kaşıdığım yer çatladı. Tam kaşıdığım şekilde çatladı bir de üstüne. Daha çok nemlendir ve sivi tüket. Annem ve birkaç arkadaşım kasimasa idin çatlamazdi dedi.
Ama felaket kaşınıyor kasimayinvaa biseyler isiriyormus gibi oluyor suda baya içiyorum ama çok kuruyor göbeğim yagliyorumda sürekli ama tişörtün çekiyor 😅

ben anakucağu olarak hem bebiş arabası hem puset olan doonayı aldım çevremdeki annelerinde önerileriyle
Daha sonrası için de cybex eezy twist s aldım
Bej rengini amcamız abdden getircek heycanla bekliyorum ama eezy twisti denemiştim opera istanbuldan baya pratik bi arabaydı tekerlekleri küçük değildi iki tarafada kolayca dönebiliyordu
Bebek arabalarını bu markaşarda tercih ederseniz mümkünse yurtdışından alın yarı yarıya fiyatları gerçekten
Veya yurtdışından getiren hesaplar var dolapta vs de bulabilirsiniz onlara bakabilirsiniz yine hem türkiyede olmayan modeller hemde daha uyguna denk geliyoo
Ben de Doona aldım ancak 2. Bebek arabası için daha pratik olması adına kabin boy inglesina quid2 yi tercih ettik. Sizin aldıklarınız da çok güzel güle güle kullanın 😍😍😍😍

Sizde sidefer mi kullanıyorsunuz normalde kabızlık nedir bilmem ben doktor feremat mı ne vermıştı o mag etti beni zaten her yediğim gaz yapab bi bğnyem var ferematla birlikte kabızlık zorladı beni
Sidefer inş çözer bu durumj normale dönerim
Yok canım ben ferrum kullanıyorum.

Eklentiler

• IMG_8500.jpeg
    IMG_8500.jpeg
    263,7 KB · Görüntüleme: 41
Ben de Doona aldım ancak 2. Bebek arabası için daha pratik olması adına kabin boy inglesina quid2 yi tercih ettik. Sizin aldıklarınız da çok güzel güle güle kullanın 😍😍😍😍
Bunlar da benim aldıklarım 😅

Eklentiler

• IMG_8501.jpeg
    IMG_8501.jpeg
    80,7 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_8502.jpeg
    IMG_8502.jpeg
    57 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Quid2 yi arkadasım kullanıyor aşırı memnun ondanda baya hafif hızlı kapanıyo tente boyu efsane neredeyse tam kapanıyo güle güle kullanınn😍

Quid2 yi arkadasım kullanıyor aşırı memnun ondanda baya hafif hızlı kapanıyo tente boyu efsane neredeyse tam kapanıyo güle güle kullanınn😍
Teşekkürler 🤩 sen Doona yı da yurtdışından mı aldın ? Gönderdiğin resimde yanında Doona i yazıyordu dikkatimi çekti baktım biraz daha farklıymış bizimkinden. Hatta eşimin en çok şikayetçi olduğu şey bizim aldığımızın tutma yeri aşağıda baya ama seninkinin boyu daha uzunmuş. Ben tr de görmemiştim bundan. Bak farklarını bu videoda gösteriyor. Bir de içi ayarlanabilirmiş ve yanında ekstra güvenlik parçası varmış. Valla seninkini daha çok beğendim , güle güle kullan 💕

Evet benimkinde böyle yazıyor ama doktor öyle dediği için hep aç karni aldım 😅😅😅😅
Demir ilaçları aç karnına mide bulantısı yapıyor bende eğer sizi etkilemiyorsa doktorun dediği gibi devam edin ama mide bulantınız oluyorsa eczanenin yazdığı gibi devam edersin ben sizin yerinizde olsam 😅

Ama felaket kaşınıyor kasimayinvaa biseyler isiriyormus gibi oluyor suda baya içiyorum ama çok kuruyor göbeğim yagliyorumda sürekli ama tişörtün çekiyor 😅
Normalde hiç kaşınmam ama bende lastikli pantolon giydiğimde felaket kaşınıyorum ve kaşıyorum da, arkadaşın dediği gibi kaşıma da çatlağa sebebiyet veriyor 🥲

Demir ilaçları aç karnına mide bulantısı yapıyor bende eğer sizi etkilemiyorsa doktorun dediği gibi devam edin ama mide bulantınız oluyorsa eczanenin yazdığı gibi devam edersin ben sizin yerinizde olsam 😅
Miğde bulantim yok canimm herşey normal gibi 😅 ama ben üstünde yazdığı gibi devam edin bir sürede bakalım kabızlık oluyor afedersin belki geçer 😅

Evet benimkinde böyle yazıyor ama doktor öyle dediği için hep aç karni aldım 😅😅😅😅
İlaç prospeküsüne baktım şimdi o da yemekle birlikte ve ya yemekten sonra diyor. Sonuçta doktor ilacı yapan firmadan iyi bilemez bence 😅 ama siz bilirsiniz tabi

Eklentiler

• IMG_8504.jpeg
    IMG_8504.jpeg
    198,8 KB · Görüntüleme: 29
X