Popüler Konu 2025 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    144
Valla bebek adamlarımız ne isterse o , yapacak bir şey yok
Hmm evet mantıklı görünüyor , alayım bende
Herkese günaydın Cinsiyet tahmini yapabilir misiniz acaba ilk resim 17 hafta ikinci resim de 10 haftalik, dr cinsiyet goremiyorum diyor, ayrintili ultrasona da 4 haftamiz var epey merak ettim
Günaydın canım , valla resimlerde ben bebeği göremedim o yüzden tahmin yapamayacağım
Canım risk faktörüyse sadece bir şey olmaz allahım izniyle. Ayrıntılı ultrason yaptırmışmıydın? Orada da çıkıyor galiba bir sorun varsa.

Üçlü ve dörtlü testi benim doktorum yaptırmıyor, güvenilirliği çok düşük diyor. Bence direkt Fetal dna testi yaptırıp kafanızı rahatlatın.

Aynen dinlenme modu 9 ay açık olacak bende iyiyim her şey yolunda , Salı günü ayrıntılı ultrason var onu bekliyorum heyecanla
Sen nasılsın , nasıl gidiyor
Ben iyiyim 17.haftada hareketlerini hissetmeye başladım 19’um şu an baya rahatlattı hissetmek endişelenmiyorum artık. Bulantılarım hafifledi ama gün aşırı felaket kusuyorum hala. Prilam’a devam
Benim ayrıntılı ultrasonum 30’unda, heyecanla bekliyorum

Aynen hissetmek çok rahatlatıyor , benim ikinci gebelik olduğu için 12-13. Hafatalardan beri Hissediyorum tabi büyüdükçe daha şiddetli hissediyorum.
Seninkine de az kalmış

Benim doktorum sadece yaş riski çıkarsa sorun olmuyor diğer parametrelerde önemli dedi, inşallah siz o 159 kişi arasındasınızdır içinizi ferah tutun

CANIM SEN YINEDE GONLNU FERAH TUT. OZELDE YAPTR . DEVLET HASTNDEKI MAKINELER BEN PEK GUVENEMYRUM . YANI ULTRSN COK KOTU . INSALH BIRSEY YOKTUR.

Kızlar chicco duo myso puset alan var mı vsr kullanımı hakkından bilgiye ihtiyacım var kemerlerini boyutu nasıl ayarlanıyor anlayamadım.

Daha demin dişimi fırçalarken üstelik daha yeni başlamıştım ve yumuşak fırçalayordum bir anda ağzım kan doldu. 5 saniye gibi bir süreden bahsediyorum banyoya üstüme başıma kan sıçradı. Benim dişim falan kanamaz, çok aşırı kanama oldu doktora gitmeli miyim?

Canım dişlerimiz gebelikte daha hassas oluyor ama çok kanadıysa bilemiyorum, kan sulandırıcı kullanıyorsan onun etkisi olabilir. Tedirgin olduysan bi acile git. Ama ben bebeğe zarar vereceğini düşünmüyorum

Ben uygulamada okumuştum diş eti kanaması olabiliyormuş , arkadaşın dediği gibi kan sulandırıcı kullanıyorsan belki o yüzden çok fazla olmuş olabilir ama için rahat etmeyecekse doktoruna bi mesaj at istersen , ya da bi diş doktoruna görünebilirsin

Bn kontrole gittiğimde doktoruma sormuştum canım benimde ara ara oluyor, diş etleri hassaslaşıyor kanaması normal demişti

Benimde hamileliğin başından beri dislerimi fırçalarken kanıyor elektrikli mi kullanıyorsunuz ben normal fırçaya gectim

Benimde hamileliğin başından beri dislerimi fırçalarken kanıyor elektrikli mi kullanıyorsunuz ben normal fırçaya gectim
Normal kullanıyorum ama ilk kez dişim bu kadar kanadı. Sordum beni takip eden ebeye, hamilelikten ağzını soğuk suyla temizle, soğuk uygula, devam ederse doktora git dedi.
Hepinize teşekkür ederim yorumlarınız için. Google araştırmak ya da doktora sormak yerine önce size sorasım geliyor

Geçmiş olsun canım ama arkadaşlar gerekeni söylemiş bende aynı düşünüyorum. Benimde normalde kanamaz ama gebelikten beri hep kanıyor. Normal olduğunu duymuştum. Endişelenme. İçin rahat etmezse doktoruna danış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…