Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Evet sanırım öyle yapicam sadece çok mu erken diyorum acaba. Adetin geçmesini bekleyin diyorlar ya kafalar karışık 🥲
Hii😅ben de erken yaptım transferim 6.günü dayanamayıp bugün 8.günüm kan verim diyorum ben de 2gün arayla hep takip edeyim ☺️

Hii😅ben de erken yaptım transferim 6.günü dayanamayıp bugün 8.günüm kan verim diyorum ben de 2gün arayla hep takip edeyim ☺️
İnşallah gönlümüze göre olur diyelim bende beklicem biraz bakalım. Stres olmak açısından erken vermeyin diyorlar o yüzden cesaret edemedim 🙂

kızlar selammmm ,
benim regl tarihim 6sı ben 30unda öğrendim gebeliğimi reglime daha olmasına rağmen kaset testte bile aşırı kalın çizgi çıkıyor ikinci çizgi , bir sıkıntı yada önden gitme gibi bir durum olmaz dimi
ilk gebeliğimde zorunlu kürtaj oldum ondan biraz huzursuz oluyorum

Kızlar bu ay burda olurum inşallah 7 gün kaldı. Arada göğüslerim in sızlaması dışında başka belirtilerim yok 😊

kızlar selammmm ,
benim regl tarihim 6sı ben 30unda öğrendim gebeliğimi reglime daha olmasına rağmen kaset testte bile aşırı kalın çizgi çıkıyor ikinci çizgi , bir sıkıntı yada önden gitme gibi bir durum olmaz dimi
ilk gebeliğimde zorunlu kürtaj oldum ondan biraz huzursuz oluyorum
Erken döllenme olabilir. Kaç gün kala baya net çıktı.😊

Erken döllenme olabilir. Kaç gün kala baya net çıktı.😊
6 gün kala net gördüm çizgiyi anında çıktı, şimdi 3 gün var tamamen koyu aslında ovulasyonla yakalamıştım yumurtalamamı.
Doktora henüz gitmedim beni biraz geriyor beta takibi falan mümkün olduğunca geç gitmeyi düşünüyorum ama şaşırdım geçen sefer böyle olmamıştı

6 gün kala net gördüm çizgiyi anında çıktı, şimdi 3 gün var tamamen koyu aslında ovulasyonla yakalamıştım yumurtalamamı.
Doktora henüz gitmedim beni biraz geriyor beta takibi falan mümkün olduğunca geç gitmeyi düşünüyorum ama şaşırdım geçen sefer böyle olmamıştı
Benimde oğlumda öyle oldu . Kop koyu kırmızıydı bende geç gittim gittiğimde kalp atışını duydum. İçine ferah tut kötüyü düşünme:KK51::KK51:

Benimde oğlumda öyle oldu . Kop koyu kırmızıydı bende geç gittim gittiğimde kalp atışını duydum. İçine ferah tut kötüyü düşünme:KK51::KK51:
hadi inşallahhh bu süreci çok güzel atlatırız sizde tez vakitte hayırlı haberi alırsınız :KK200:

İnşallah gönlümüze göre olur diyelim bende beklicem biraz bakalım. Stres olmak açısından erken vermeyin diyorlar o yüzden cesaret edemedim 🙂
Ben yine dayanamadım gidip kan verdim akşam 4 gibi çıkabilir dediler bakalım 2 günde bir yine veririm 😅 ilk kez pozitif görünce bekleyemiyorum çok uğraşlar sonucu oldu tüp bebek bizim 🤧🥺

Herkese merhaba arkadaşlar. Rabbım ins herkesin gönlüne göre versin. Tüm bekleyen arkadaşlarımıza güzel haberler almayı nasip etsin. Bende polikistik overden dolayı düzensiz adet oluyordum. En son temmuzun 1 inde adet oldum ve bugün evde kendim test yapıp pozitif gördüm. Hemen doktora gittim çünkü benim kan sulandiricı iğne kullanmam gerek. Riskli gebelik grubundayım. Direk keseyi gördük. Henüz miniminnacik 4+3 gibi dedi doktor. 2 hafta sonraya randevu verdi tekrar kalp atışları için. 2 kızımdan sonra 3. Minnoşu bekliyorum heyecanla 😊

Sat 15 Ağustos Bat 19 Eylül pcos ve tiroid var düzensiz döngülerim oluyor . Yumurtlama günlerini değerlendirdim. 23-25-26-30-01 değerlendirdiğim günler bakalım ne çıkacak

X