Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar, ben de sanırım bu gruptayım🥲 daha önce 4 kaybım oldu çok şükür yine pozitifi gördüm. L Lavinin benim de 2 3 gün gölge gibiydi sonrasında çizgiyi net bir şekilde gördüm sonra aynı marka testle silik leş meye başladı dedim sanırım yine kaybediyorum. Bugün baktım diğerlerine nazaran daha net bir çizgi çıktı 🙏 pcos olduğu için tam bir adet gecikmesi de hesaplayamıyorum. Henüz normal testlerde çizgiyi göremedim. Çok stresli bir süreç. Tahlil vermeye gitmeye de korkuyorum biraz. Kimseye de diyemedim daha.Grubu görünce belki dedim biraz konuşunca rahatlarım ☺

Eklentiler

• IMG_20240827_091935.jpg
    IMG_20240827_091935.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 93
Merhabalar, ben de sanırım bu gruptayım🥲 daha önce 4 kaybım oldu çok şükür yine pozitifi gördüm. L Lavinin benim de 2 3 gün gölge gibiydi sonrasında çizgiyi net bir şekilde gördüm sonra aynı marka testle silik leş meye başladı dedim sanırım yine kaybediyorum. Bugün baktım diğerlerine nazaran daha net bir çizgi çıktı 🙏 pcos olduğu için tam bir adet gecikmesi de hesaplayamıyorum. Henüz normal testlerde çizgiyi göremedim. Çok stresli bir süreç. Tahlil vermeye gitmeye de korkuyorum biraz. Kimseye de diyemedim daha.Grubu görünce belki dedim biraz konuşunca rahatlarım ☺

Hayırlı olsun gayet net çizgi , benim farklı markalarda pozitif çıkmasına rağmen regl oldum, kimyasal mıydı yoksa testler mi bozuktu bilmiyorum artık, hayırlısı diyeyim.. umarım testler doğrudur ve hamilesinizdir :)

merhaba hanımlar umarım ben de bu gruptayımdır:) bu yıl iki kere tüp bebek tedavisi oldum.İkinsinde de 6.haftada gelişimi durdu.İlkinde kürtaj oldum,ikincisi ise kendiliğinden düştü:KK43: o kadar yıprandım ki kafamı toparlamak için akçaya yazlığa geçtim.İş yeri ile de uzaktan çalışma konusunda anlaştım.Amacım kendimi toparlama sonra yeniden tüp bebek tedavisine başlamaktı kiiiiiii bu ay reglim gecikti ve dün önce erken gebelik testi yaptım çift çizgiyi görünce çok şaşırdım hemen kan tahliline gittik.Kan tahlili sonucum da 508 çıktı.Yarın tekrar kan tahlili vereceğim artışı gördükten sonra doktor randevusu ayarlayacağım.Lütfen dua edin hamileliğim öncekiler gibi olmasın devam etsin ve sağlıkla mutlulukla alayım bebeğimi kucağıma

Merhaba bende bir kaç aydır deniyordum ve bu ay Allah'ım yüzüme güldü 2 gün geciktim bir kaç belirti ile fark ettim fasulyemi şuan 4+6 gözüküyor ptesi kontrolüm var hep girip okurdum Ocak anneleri Şubat anneleri sonunda bir yere yazabilmek ne hoş🥹

merhaba hanımlar umarım ben de bu gruptayımdır:) bu yıl iki kere tüp bebek tedavisi oldum.İkinsinde de 6.haftada gelişimi durdu.İlkinde kürtaj oldum,ikincisi ise kendiliğinden düştü:KK43: o kadar yıprandım ki kafamı toparlamak için akçaya yazlığa geçtim.İş yeri ile de uzaktan çalışma konusunda anlaştım.Amacım kendimi toparlama sonra yeniden tüp bebek tedavisine başlamaktı kiiiiiii bu ay reglim gecikti ve dün önce erken gebelik testi yaptım çift çizgiyi görünce çok şaşırdım hemen kan tahliline gittik.Kan tahlili sonucum da 508 çıktı.Yarın tekrar kan tahlili vereceğim artışı gördükten sonra doktor randevusu ayarlayacağım.Lütfen dua edin hamileliğim öncekiler gibi olmasın devam etsin ve sağlıkla mutlulukla alayım bebeğimi kucağıma
Umarım alırsın evladını kucağına rabbim güç versin minik fasulyene🤍

Benim de bat tarihinin üzerinden 4 gün geçti ve idrar testi yaptım sonuç pozitif çıktı. 2 yaşında bir oğlum var. İlerleyen zamanlarda kan vermeyi düşünüyorum 😄

Grupta yerimi aldım çok şükür 🤗😇🤧 transferimin 6.günü ama dayanamadım test yaptım ve pozitif 👼🏻👼🏻👼🏻 cuma günü kan vereceğim inşallah sağlıkla ilerler minişlerime kavuşurum

Eklentiler

• IMG_20240901_120847.jpg
    IMG_20240901_120847.jpg
    34,5 KB · Görüntüleme: 66
Kızlar merhaba benimde regl bir gün geçikti dün gelmesi gerekiyordu.Az önce test yaptım negatif inşallah test hatalıdır. 15 haftalık bir kaybım oldu 2 ay önce .çok istiyoruz.umarım hepimiz bu grupta oluruz bu ay🙏🏻

herkese selamlar ben şöyle anlatayım reglime 1 gün kala kahve tengi lekelenmelerim başladı anladım test yaptım ikinci çizgi silik çıktı gittim kan verdim 15.30 ertesi gün bu lekelenme kanama gibi olmaya başladı ama pede gelmiyo sadece tuvaletimi yapınca peçeteye silince pembe kırmızı bazen pıhtılı kanamam oldu o gün dr a gittik dr bize bunun kimyasal bi gebelik olabileceğinide ama normal bir gebelik olabileceğinide söyledi ertesi gün 2. gün yani gene kan verdim 30.90 çıktı ve benim kanamam hala aynı şekilde devam ediyodu ama pede gelmiyodu 2 gün sonunda kanamam gene kahve rengine döndü dün yani gene kan verdim 66.13 çıktı yani sırasıyla
27 ağustos 15.30
29 ağustos 30.90
31 ağustos 66.13
yarın tekrar kan vericem kanamam yok leke şeklinde geliyo şu an sata göre 4+6 ama geç döllemme olduğunu düşünüyorum Rabbimden hayırlısını diliyorum 🤲

Son adet tarihinize de yazar mısınız hanımlar ? Benim reglim düzensiz benzer tarihte olanlar varsa birlikte takip etmek isterim. SAT 15 Ağustos BAT 19 Eylül gözüküyor ama kesin değil

Kızlar merhaba testimi yorumlarmisiniz 🙏🏻🙏🏻 En son adet tarihine 1 günüm var

Eklentiler

• 20240903_074418.jpg
    20240903_074418.jpg
    28,5 KB · Görüntüleme: 56
5 dkka içinde çıktı dün erken de yaptım oda bu şekilde çıktı 🙈

Eklentiler

• 20240903_074444.jpg
    20240903_074444.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 54
Amin çok teşekkür ederim umarım öyledir dün de hafif kahverengi ufak bir lekelenmem oldu çok umutlanmak istemiyorum ama bakalım inşallah adetin geçmesini beklicem 🌺🌺
Şimdi bir kan verin bence 2 gün sonra tekrar verin artışı takip etmiş olursunuz ☺️

X