2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ben gebe okulunda dün ebeye sordum bu soruyu canım. 30. Haftada baş geliş olan bebeğim tekrar ters döner mi dedim. Bundan sonra dönmeyeceğini söyledi. Çok çok nadiren görülebildiğini söyledi

Peki kanda magnezyuma baktı mı yazarken? Benim gecenki kanda sinirım çok hafif altında çıkmıştı. Hicbi şey demedi. Vermedi de magnezyum.
Magnezyumsuz nasıl idare ediyorsun peki, ben bir gün kullanmayı unuttum dünyam tersine döndü sanki ya. Çok kasılmam oluyor magnezyumu kullanmazsam karnım sertleşiyor

Solgar da çok iyi bir marka. Ben fiyatın bu kadar uygun olmasına şaşırmıştım açıkçası Belimi bacaklarımı çok güzel rahatlattı. Sen bi düşün bakalım. Umarım fiyat performans olarak daha uygun bişey bulursun. Seninki baya pahalıymış çünkü

Ben hala hıçkırıkları ayırt edemiyorum ama illaki hıçkırıyordur. Ama deli gibi tepişip duruyor bugünlerde baya coştu artık
Hıçkırık oldugunu düşünmeme sebep olan şey 2 saniyede bir düzenli olarak minik minik bir hareket olması. Tekme falan attığında daha sert oluyor. Hıçkırık daha minik bir hareket ve düzenli uzun süreli oluyor

Onlar bende de var. Sert hareketlerin arasında minik pıt pıtlar da oluyor ama kesin hıçkırık diyemiyorum

Onlar bende de var. Sert hareketlerin arasında minik pıt pıtlar da oluyor ama kesin hıçkırık diyemiyorum
Ben bi defasında ultrasonda denk geldim bebiş zıplayıp duruyordu hıçkırdıkça ya da ben öyle düşündüm bilemiyorum doktora o an sormak aklıma da gelmedi başka bişeye odaklanmıştı çünkü

Ben gebe okulunda dün ebeye sordum bu soruyu canım. 30. Haftada baş geliş olan bebeğim tekrar ters döner mi dedim. Bundan sonra dönmeyeceğini söyledi. Çok çok nadiren görülebildiğini söyledi
Ya benim bugün makat geliş dedi pozisyon ama sormayı akıl etmedim normal doğum pozisyonu mu oluyordu bu ya?

Aynen doktorumda öyle söyledi kullanman lazm diye haftaya randevum var ztn ozmn a dek kullanım bakalım tekrar tahlil veririm nasılsa

Ohh ne güzel sağlıkla gelsin bebisiniz bende 27.hafta içindeyim haftayada benim kontrolüm var bakalım inşallah iyiyizdir,ben sadece doktorların ayda 1 gelmesine takılıyorum daha sk görüp iyi olduğunu bilmek istiyor insan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…