2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Ya benim bugün makat geliş dedi pozisyon ama sormayı akıl etmedim normal doğum pozisyonu mu oluyordu bu ya?
Bebeğinin başının aşağıda olması gerekiyor kuzum. Makat geliş demek poposu aşağıda duruyor demek Senin bebişin de döner büyük ihtimalle. Ama doğum tarihine kadar dönmemiş olursa mecburen sezaryen yapıyorlar normal doğum olmuyor

Bende daha katlı bisekikde kilo alicaklar diye biliyorum ama
Olur mu hiç, son üç ay annenin kilo artışı önceki aylara göre fazla olur bebeğin değil, herkes bunu bebek olarak düşünüyor. 28. Haftada 1.5 kilo olan bebek haftada 200 değil de 300 Gr alırsa hesaplasana 40. Haftada kaç kiloya ulaşıyor, hele geçen haftalardaki gibi 400 Gr filan alırsa 6-7 kilo civarında doğar uygulamalar var aslında onları indirebilirsiniz, onlarda da yazıyor hangi Aralık'ta bebeklerin hızlı kilo aldıkları, hangi haftadan sonra artık yavaşlayacagi.

Çok tşk ediyorum . Çok iyi geçsin kontrolünüz inşallah...

Dr,browns nasıl acaba

Magnezyumsuz nasıl idare ediyorsun peki, ben bir gün kullanmayı unuttum dünyam tersine döndü sanki ya. Çok kasılmam oluyor magnezyumu kullanmazsam karnım sertleşiyor
Kasılma benim de sanki bu hafta biraz sıklaştı. Her gün kabak çekirdeği yemeye calışıyorum. Yarın kontrolüm var bakalım. Söyleyeceğim kasilmaları da.

Benim de 29 ocak beklenen doğum tarihi. Hatta şubat annelerine girdim ilk, oradaki tabloda varım ama burayı da takip ediyorum ve daha samimi geldi. Benim de ruh halim dalgalı, bi hüzünlüyüm bi sevinçli...
Aa ne tesadüf :) Ben 40 haftayı asla doldurmayacağını düşündüğüm için kendimi direkt ocak annesi ilan ettim :)
Nasılsın bu arada tahlil alındı mı yine?

Benim de 29 ocak beklenen doğum tarihi. Hatta şubat annelerine girdim ilk, oradaki tabloda varım ama burayı da takip ediyorum ve daha samimi geldi. Benim de ruh halim dalgalı, bi hüzünlüyüm bi sevinçli...
Bugün nasılsın ? Tahlil yaptılar mı tekrar ?

Benim de 1 Şubat görünüyor . Keşke o kadar beklese ama hiç sanmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…