2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Kolik bebekler için özellikle Dr. Brown öneriliyor diye biliyorum .
Erkek bebek bekliyorum kızımı wee babyle büyüttüm açıkçası pahalı bı biberon almamıştım emzikleri aventti sadece ama bu bebiş gazlı mi olur acaba diye direk Dr browns mu alsam diyorum hazır indirimde

Ayy bilmiyordum bakalım artık hayırlısı sağlıklı olsun da ne şekilde geliyorsa gelsin artık napalim

Benim çok bir bilgim ve tecrübem yok maalesef ama erkek yeğenim kolikti doktor dr.browns önermişti diye aklımda kalmış .

E bebekte tomme tippe ürünlerinde yüzde 40 indirim var .
Hepsiburada heaven on earth ürünlerinde yüzde 25 indirim var ( anne bebek tüm ürünlerde ) .
Carrefourda da green clean ürünlerinde yüzde 30 indirim var . ( Bebek deterjanlarinda )
Vitazon.com da Incia ürünleri bayağı ucuz diğer sitelere göre ama hiç alisveris yapmadım ,güvenilir midir bilmiyorum .

Kızlar bu arada benim bebiş bir kaç gündür hıçkırıyor sizde böyle bir durum var mı
Benim bir aydır hıçkırıyor. Şuan mesela dışardan da eşim hissediyor. Aslında oğlum çok hıçkırıuordu aşırı hareketliydi. Kızım oğlum kadar hareketli değil. Bazen dürtüyorum veya eşim konuşuyor tepki veriyor. Çok tatlı bir şey ya.

Aynen baktım biberonlara bende aynı ürün trendyolda 50 TL daha uygun ordan alicam bende anne göğsüne daha yatkinmis ucu bakalım tomme deterjanda siveno aldım şimdilik ilk kiyafetleri onunla yıkayalım inşallah henüz kıyafet yok gercide

Ahh kıyamam bende evde hangi işi yapmasam da yatsam diye derdindeyim kızımı alicam bende 4.5 da bel ağrısı ile uyandım Sabah geçmedi gitti bide öksürük canıma yetti fenalardayim rabbim yardım etsin hepimize
Bugün canım çıktı, 7 saat dersim vardı hiç boşluk yoktu, sabahtan da deneme yaptık tenefuse bile çıkamadık, öldüm bittim. Birazdan da oğlum okuldan gelir çok açım diyerek, oturup aglayasim var

Öksürük için rsv olduğumda annem netten araştırarak bişey yapmıştı onu içince kuru öksürük baya hafiflemisti benim. Bir bardak ılık suya bı tatlı kaşığı bal, bı kaç damla limon, bı yemek kaşığı sirke, bir çay kaşığı kadar toz tarçın. Bu viral enfeksiyonu vücuttan temizlenmez ama okusurugu azaltıyor baya. Bı de akşam yatmadan önce terayagini eritip içine bı kaç damla limon ve pekmez katarak öksürük şurubu gibi içmekte iyi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…