2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Şimdi eşimle bunu konuşuyorduk, dışarı çıktık, eve dönüyoruz ve arabanın içinde bı ara ah uh diye kivrandim, bazen çok canımı yakıyor, doktora bunu hiç sormadım ama zararlı bişey olacağını sanmıyorum. Bazen fazla sertleşiyor alt karnım özelikle araçta kasisten filan hızlı gectiysek. Ama ara ara canımı yakıyor hareketleri.

Evet ben de bagirsaklarimi mi sikistiriyor napıyor karnında aniden gaz birikmesi gibi oluyor diyorum. Bazen de kazı yapıyor

Evet hatta yorumları okudum cekemeyen bebekler olmuş kullanamayan ucu çok sert tutamadi çocuk diyen yorumlar vardı diye medelayi direkt ellerim diye düşünüyordum şimdi sen mesela diyince gene kafam karıştı o daha mi iyi ya

Benim de öyle bugün doktora dedim kalsiyum ve magnezyum efervesan tablet yazdı o sebeple

Öyleyse bunu duyduğuma sevindim desem

Bunu bende arastiriyorum aslında . Bir kısım çok memnun bir kısım da değil acaba orijinal ürün değil mi diye bile düşündüm .

Haha tekmeler acitmiyor da dönüyor gbi değişik hareketler can yakıyor günde bir iki kez oluyor . Sizlerden de duyduğuma sevindim en azından

Medela bebeğim biberonla beslensin diye alınacak bişey değil, ona medikal bir ürün gözüyle bakmak lazım, anne memesi olmadigi zamanlarda anne memesinden daha kolay biseye alismasin diye üretilmiş bı ürün. Ha anne hiç bı şekilde bebeğini emziremez sütü hiç yoktur ya da sağlıkla ilgili bı sorunu vardır o zaman medela almak anlamsız, normal biberon daha çok iş görür. Ama meme reddi yaşamasın, emziremedigim öğünlerde beslenmesi aksamasin diyorsa medela kesinlikle. Çocuk zorlanıyor mu evet, başı terliyordu oğlumun, ama sadece anne sütüyle beslenen bebekler bile 4. Ay civarı meme reddi yaparken oğlum ben işteyken mama ile beslenmesine rağmen meme reddi yapmadı, çünkü anne memesi ona biberondan daha konforlu geldi. Rahatliyordu memede.

Benim de öyle bugün doktora dedim kalsiyum ve magnezyum efervesan tablet yazdı o sebeple
Magnezyum ve progestan vermisti bana da iyi geldi baya. Ama bugün eski magnezyuma dönsem mi diye soracaktım unutmuşum. Bu son verdiği magnezyum çok pahalı 500 liraya yakın ve içinde 20 tane var bir ay bile gitmiyor, ocean mumy ile birlikte alınca baya külfetli oluyor. Kasılmalarım baya azaldı yine magnorma geçsem olur mu acaba diye sormayı unuttum

Hangi magnezyumu vermisti ?

Oyy maşallah çok tatlı Bizim ultrason görüntülerimiz bu kadar net değil maalesef.

Ben lansinoh kullamdım memeyi bıraktılar.

Selam kızlar ne güzel haberler öylee, B blimundacbn inşallah sabah senden de güzel haberler alırız
Hepinize maşallah benim 40 hafta 29 ocakta doluyor, yani ucundan bı gruptayım ya böyle 32 leri filan duyunca bir heyecan basıyor ki sormayın
Bir de stresim var, koca bir proje benim onu bitirmemi bekliyor aralık ayına. Artık öyle rahat oturamıyorum bilgisayar başında, kafam zaten acayip dalgın leyla gibiyim..
Bugün 70 liralık bir şey için 200 lira uzattım sanıyorum, kasiyer bana bakıyor ben ona. Baya sürdü bu baktım ki 10 lira vermişim.
Geçen de yumurtaları koymuşum cezveye, su eklemeden ocağa almışım, yanık kokunca fark ettim böyle bir sürü olay her gün.

Sizin de beyinler yanmaya başladı mı merak ettim

Evet inşallah sütüm olursa ve aksi bi durum olmadığı sürece sadece arada gerektiginde beslemek için arıyorum. Tamam o zaman medela daha iyi bir tercih rahata alismasin

Aa telde soramaz misin acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…