2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Tam tersi değil mi bu haftadan sonra hızlı kilo alımı olcak haftada 200 gram civarı
Yok 30 dan sonra alım hızları önceki haftalara göre düşüyor. Önceki haftalarda 300-400 Gr alırken şimdi daha az almaya baslicaklar. Şuan 28+5 haftadayiz 300 Gr alsa 40. Haftada 5 kilonun üstünde doğar

27 haftalık 1100 çok güzel kilosu maşallah, umarım rahim agzin da sorun çıkarmadan süreci tamamlarsin

Yok 30 dan sonra alım hızları önceki haftalara göre düşüyor. Önceki haftalarda 300-400 Gr alırken şimdi daha az almaya baslicaklar. Şuan 28+5 haftadayiz 300 Gr alsa 40. Haftada 5 kilonun üstünde doğar
28 haftada 1 buçuk civarı oluyorlar 38 de 3 3 buçuk, 200 gram civarı yine de, benim oğlumda öyle olmuştu yani, haftası önden gidiyordu belki de ondan.. Bizim en çok kilo aldığımiz döneme de girdik maalesef

28 haftada 1 buçuk civarı oluyorlar 38 de 3 3 buçuk, 200 gram civarı yine de, benim oğlumda öyle olmuştu yani, haftası önden gidiyordu belki de ondan.. Bizim en çok kilo aldığımiz döneme de girdik maalesef
Evet bu haftalardan sonra haftalık 200 Gr alicaklar. Öyle olursa suanki kilosuna göre bu bebeğim de 3 buçuk civarı doğar. 23-28 hafta aralığındaki kadar hızlı almıyorlar. Geçen kontrolde 2 buçuk hafta önden gidiyordu bu kontrolde 1 hafta önden gidiyor. Sonra haftasıyla uyumlu hale gelir. Doğuma kadar da öyle devam eder.

Benim büyük oğlum hep önden gitti en qz 1 hafta 10 gün, maşallah öyle de doğdu, sağlıklı olsunlar en önemlisi o, onlar kilo aldıkça biz ağırlasmaya başlıyoruz, ani kilo alimlarim çok oluyor benim 3 günde 1 kilo gibi

Kaç kilo doğmuştu oğlun. Benim de kilo alımım biraz daha normale döndü, bebeğim geçen kontrolde çok iri çıkınca ben de seker diyeti yaptım, şeker çıkmayınca normale döndüm ama yine de öncekine oranla daha dikkatli besleniyorum
Hem benim hem bebeğimin kilo alımı daha normale döndü gibi. Ben ilk üç ay çok kilo alıyorum, bı de yaz tatiline denk geliyor ya bulantımı bastırsın diye yiyip yiyip yatıyorum yaz tatillerinde şimdi daha yavaş alıyorum, izne ayrılınca yine siserim gerçi evde hareketsizlikten

Öyle mi bilmiyordum. Yüzünü görebildin mi hiç? Benim de en son gittiğimde 1167 gramdı sanırım haftaya gideceğim büyümüştür benim kız da. Ama hiç yüzüne denk gelmedim ya.

Nelere dikkat ediyorsun? Benim dünün önceki gün 87.7 idi bu sabah 89.2 çıktım. Ödemden mi bilemedim. 2 günde 1.5 normal değil çünkü.

Öyle mi bilmiyordum. Yüzünü görebildin mi hiç? Benim de en son gittiğimde 1167 gramdı sanırım haftaya gideceğim büyümüştür benim kız da. Ama hiç yüzüne denk gelmedim ya.
Doktorumuz her gittiğimizde baya uğraşıyor oğluma kardeşinin güzel bı fotografini verebilmek için. Her kontrolde 4d basım fotoğraf alıyoruz albüm yapicaz bugün baya uğraştı kafasını kaldırmadı çok uykusu vardı sanirim ama yine de yüzünü çekmeyi başardı. 21. Hafta ile bu haftaninkinin görüntüsü var telefonumda, 25. Haftayı telefonla çekmeyi unutmuşum o da çok netti.

Eklentiler

• Screenshot_2023-11-07-14-36-47-11_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_2023-11-07-14-36-11-73_99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 73
Nelere dikkat ediyorsun? Benim dünün önceki gün 87.7 idi bu sabah 89.2 çıktım. Ödemden mi bilemedim. 2 günde 1.5 normal değil çünkü.
Odemdir bence, bende geçen hamileligim kadar ödem olması bu sefer. Oncekinde parmaklarim dolma gibi olmuştu. İlk hamileliğimde de çok su içiyordum, bunda da çok içiyorum. Onun haricinde beyaz ekmeği kestim, tam tahıllı ekmekte lezzetli olmadığı için çok yedirmiyor kendini, bana en çok ekmek kilo aldırıyor ve sekerimi de ekmek çıkarıyor. Onu kesince benim de bebeğimin de kilo alması normalleşiyor.

Maşallah subanallah nasıl güzelsin sen yaaaa

Yaaa ne güzel fotolar bunlar Bayıldım
Bizim kız hiç göstermiyor kendini en son ki fotosu 12.haftadan o kadar diyeyim

Arkadaşlar merhaba bayadır yoktum iş temposu ve ağırlaşan hamilelik beni biraz yordu. Önümüzdeki hafta 32 olacağım ve çalışma süremi uzatmak için rapor alacağım. Hastane çantamı yavaş yavaş hazırlamaya başladım. Biberon ve pompayı green clean biberon deterjanı ile yıkayıp sonra kaynatmayı düşünüyorum. Sizde hazırlıklar nasıl. Polar sabahalım oshyodan aldım çok güzel.

Oy benim meleğim. Nasıl da tatlı.

3 650 doğmuştu 38. Haftada, evet hareket önemli bencede, benim minik oğlum 21 aylık daha onun peşindeyim tüm gün hareket halindeyim ama yine de kilo alıyorum

Ben de bugün rutin kontrol randevum vardı geldim, ödem şikayetim var bacaklarda dedim tahlil istediler. Sonuçlarda karaciğer enzimleri ALT ve AST yüksek çıktı, bir de idrarda protein kaçağı var preeklempsi olabilir dediler yatış verdiler. Ağrı acı bi sıkıntım olmamıştı oysa ki, şimdi hastanedeyim bekliyorum ne yapacaklar bana bilmiyorum da..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…