2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Hoş buldum cnm bizde iyyz 31 hafta2 günlük olduk kasılmalar var hareket sıkıntısı var böyle cnm siz kaç haftalık oldunuz
29. Haftaya girdim ben, iki hafta önce şiddetli kasılma bende de oldu progestan verdi doktor bı de farklı bı magnezyum. Şimdi rahatım çok şükür, sıradan basit kasılmalarim oluyor gün içinde sadece

Canim icerigini onu yaziyordur gebelik kategorisi. Parol gibi paresetamol grubu bir ilaç mi acaba oyleyse kullanabilirsin muhtemelen. Atesin mi cikti cok gecmis olsun
Paracetamol diyor ama bunu yurtdisindayken almıştım burda pek bilinmiyor sanırım yabancı kaynaklar guvenlidir yazmış ama ne bileyim bi de size soram dedim 🤣

29. Haftaya girdim ben, iki hafta önce şiddetli kasılma bende de oldu progestan verdi doktor bı de farklı bı magnezyum. Şimdi rahatım çok şükür, sıradan basit kasılmalarim oluyor gün içinde sadece
Ay benimde şiddetli oluyor sanırım kendimi zorluyorum iş falan yaparken.sanki doğum sancısı gibi oluyir resmen

Daha izne ayrilmadin mi sen
32 olmadım daha, ama 32 de doktor uygun görürse çalışabilir raporu alıp 37 ye kadar çalışmak istiyorum. İzinlerimi sonraya ekletmem lazım yaz tatiline kadar raporla kapatabilmek için, yoksa aylıksız izne ayrılmam gerekir, o da zorlar maddi olarak

32 olmadım daha, ama 32 de doktor uygun görürse çalışabilir raporu alıp 37 ye kadar çalışmak istiyorum. İzinlerimi sonraya ekletmem lazım yaz tatiline kadar raporla kapatabilmek için, yoksa aylıksız izne ayrılmam gerekir, o da zorlar maddi olarak
Anladım canım kendin ve bebeğin için iyisini bilirsin😊

Kızlar ya benim göğüslerimden sürekli süt akıyor dışardayken ped takıyorum ama evde sütyenle atletle duramıyorum sürekli tişört değiştiryorum artık napabilirim dokunmuyorum da hormonları tetikler falan diye var mı önerisi olan

X