2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Aşko aynen kaşık ile vercekmisiz epey sure. ayy tantana hiç bitmiyor daha reflu yatagı alicam onu da kiraz cekirdekli filan cesidini gördüm ayol kiraz çekirdeği ne alaka ki ya bilen olursa aydinlatir misiniz plizz
Kiraz cekirdegini isitip koyuyosun galiba bebegin gaz sancısı icin kullanıyorlar ben sevi bebe aldim reflu yatağını anne yani besigin icinde kullancam baby nest gibi sana dmden atayim resmini

Çok geçmiş olsun canım. Rabbim şifa versin inşallah.

Kızlar o saf su ve pamuk olan bi ıslak mendil demistjniz hangisiydi o ya?
Prima pure konuşmuştuk sanki :)
Peki süt gelmezse mamayi yine kaşık biberonla mi vermek gerekiyor canim
Ya bize hemşire şırıngayla azcık bi şey vermişti ilk gün böyle mememden akıtır gibi, şırıngayla verin demişti sanki ilk günlerde. Sonradan gerek kalmadı ama şimdi diyorum ben de alsam mı kaşık biberon, nolur nolmaz.

Ay benim oğlan daha hastanede 30 ml ile doymuyordu 45 ml hazirlayin dedi doktor, eve gelince de 60 ml e çıkarmıştık ona rağmen nasıl zayıftı hayret ediyorum mama ve anne sütü ikisini birden alırdı halbuki. Kaşık biberonlar da 60 ml, o yüzden alacak olanlar biberon seti olarak alsın bence, başlığı biberonuna takip içirmek zorunda kalabilirler

Amin canım ben bunu bilmiyordum o zaman biberon değilde kaşık biberon ile vermeye çalışalım cok sagol bu bilgi icin
Kaşık biberon ile çok uzun süre verilemiyor malesef, bebek iyice memeye alıştıktan sonra yavaş akışlı zor bı biberona geçilebilir. Oğlumda 1 ay kaşık biberon idare ettik, sonraki ay ise baslicam diye doktoru medelayi önerdi. İşteyken her öğün kaşık biberonla beslenmesi zor çünkü. Bir buçuk iki saatte bir beslenmek istiyorlar 7-8 saat çalışınca normal biberona ihtiyac duyuluyor illa.

Bence al bulunsun zaten cok ucuza almistik 40 lira gibi biseydi

Kızlar yaa aldığım pijama sırf polyester çıktı saten gibi. ama çok şık, baya güzel oldu. Napsam bilemedim

Şeyyy ben suyum geldikten 15 dk sonra doğuruyorum
Hahaha gel sarılalım oğlumda 35. Hafta kontrolümde doktor 3 cm açıklığın var dedi. Ben ağladım doğurmam diye. Serum taktılar bana vs doğurmamam için neyse. Annemleri aradım hastane çantasını kapın gelin diye. 1 saat uzaklıktalardı. Onca seruma ve iğneye rağmen annemler kapıdan içeri girdi ben doğuma girdim ay boşluktaydı o sıra 10 dk sonra boşluktan çıkacaktı ama maalesef 10 dk daha tutamadım yavrumu ay burçsuz doğdu

Kız ayyy ne güzel maşallah carcabuk dogurmussunuz ya Darısı başımıza ya o ağrı nasıl bi ağrı tam olarak nere agiriyo?

Bende ilk gebelikte aksine çok hazırdım şimdi ağırdan alıyorum galiba gerçi benm battaniye pazen onlar hep varda beşik alicam portatif sadece kızımın park yatak biraz deforme olmuş alt kısmı yeni alım dedim oğluma bide kıyafet mama şu bu eksik hiç bitmiyorki kafamda bidunya alınacak listesi var paraya bakıyor hepsi ufaktan başlamak lazım bakalm

P

Merhaba pijama takımı güzelmiş nereden aldınız acaba sabahligi varmı malum kış doğumu

Kızlar bazen bebiş totosunu mu basinimi dayıyor napiyorsa sertleşiyor bitaraf bı acitiyorki sizde de oluyor mu az okşuyorum düzeliyor geri acisida gidiyor

Yaa rüya gibi kucağında minicik bebekle yanında sevdiklerinle birlikte olmak hepimize nasip olacak inşallah çok az kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…