2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Sancı sudan önce mi geliyor sonra mı acaba, ben sezaryen olduğum için doğum sancısı nasıl bişey nasıl başlar çok merak etmisimdir hep
Benim 32. haftada sancım geldi. Bir hafta durdurdular ilaçla. Sonra daha hiç sancım olmadı. 33. hafta sabah suyum geldi. Sudan önce de sonra da hiç sancı olmadı. Ama benimki normal süreç değildi. İlaçla müdahale edildiği için öyle olmuş olabilir. Normali önce sancı sanırım.

Önceden sancı ile haber veriyorsa sorun yok o zaman, insanın hazirlanip hastaneye gidecek kadar vakti olur

Acıbadem çok uygun geldi bana. Hangi ilde?

Önceden sancı ile haber veriyorsa sorun yok o zaman, insanın hazirlanip hastaneye gidecek kadar vakti olur
Sudan sonra da heralde çok kısa bir zaman yok aslında. Ben çok panik yapmıştım çok su geldi bebekler yaşar mı susuz diye. Benim doktor gelene kadar başka bir doktor ultrasonda bakmıştı. Kalpleri atıyor mu çok suyum geldi diye sormuştum. Ne saçma soru gibi bakmıştı suratıma.

O günler de gelecek inşallah. Allah'ım her şeyin kolayını versin

Ben de annemden hatırlıyorum kardeşime hamileyken gece suyu gelmişti sabah hastaneye gitmişti. Soğukkanlılıkta zirve, ben ortalığı velveleye veririm kesin. Bana da sanki susuz yaşayamazlar gibi geliyordu, suyum gelirse hastane çok uzak napariz diye sormustum eşime, balık mi bu demişti, mantıklı

Kızlar biberon alcam kaşık biberon alayım nolur nolmaz diye süt belki geç gelirse onunla veririm diye. Başka bi biberon gerekli miydi ya

Kızlar biberon alcam kaşık biberon alayım nolur nolmaz diye süt belki geç gelirse onunla veririm diye. Başka bi biberon gerekli miydi ya
Ben mama da veririm belki diye dusunerek aldım ama hic kullanilmama ihtimali de var. İnşallah biberona gerek kalmaz gördüğüm anne bebek cantalarinda vardi o yüzden aldim bende

Ben mama da veririm belki diye dusunerek aldım ama hic kullanilmama ihtimali de var. İnşallah biberona gerek kalmaz gördüğüm anne bebek cantalarinda vardi o yüzden aldim bende
Evet aynen görüyorum ama bilemedim normal biberonlar meme reddine mi sebep oluyor sadece kaşık biberon kâfi mi acaba? Sen nasıl bi biberon aldın canım?

Evet aynen görüyorum ama bilemedim normal biberonlar meme reddine mi sebep oluyor sadece kaşık biberon kâfi mi acaba? Sen nasıl bi biberon aldın canım?
Ben kaşık biberon aldim canim birde lansinohun hosgeldin bebek seti vardi onu aldim indirimdeydi diye. Philips avent te alabilirsin

Bence kaşık biberon yeterli ilk etapta. Çok çok mecbur kalmadıkça biberona hiç bulasmayın derim. Zaten mideleri küçücük oluyormus yenidoğan bebeğin

Peki süt gelmezse mamayi yine kaşık biberonla mi vermek gerekiyor canim
Tabi. Zaten azıcık bişeyle doyacaklar. Yani kaşıkta zorlanmalı ki meme daha konforlu gelsin. Benim agzım yandı ya o yüzden biberon lafinı bile duymak istemiyorum . Keşke o zaman da kaşık biberonu bilseymişim diyorum hep. Memeye iyice alışınca ilerde calışmaya baslayınca medela çalma almayı düşünüyorum. Günde bir kez beslenir onunla da tahminim. Hayaller hayatlar Zaman gosterecek tabi. Saglıkla gelsinler saglıkla büyutelim inşallah.

Amin canım ben bunu bilmiyordum o zaman biberon değilde kaşık biberon ile vermeye çalışalım cok sagol bu bilgi icin

Amin canım ben bunu bilmiyordum o zaman biberon değilde kaşık biberon ile vermeye çalışalım cok sagol bu bilgi icin
Aşko aynen kaşık ile vercekmisiz epey sure. ayy tantana hiç bitmiyor daha reflu yatagı alicam onu da kiraz cekirdekli filan cesidini gördüm ayol kiraz çekirdeği ne alaka ki ya bilen olursa aydinlatir misiniz plizz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…