2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
evet başlar açıkcası çünkü bebek büyümeden rahim büyüyor.. rahim büyümesi doğuma kadar devam ediyor o yırtılma hissi yukarı doğru çıkıyor ay ilerledikçe.. ben bacaklarımın ikiye ayrıldığını hissetmiştim.. bel ağrılarım falan çok olmuştu..
Benim yek bir tarafta oluyor ama ağrı yine de o yırtılma ağrısı olabilir mi acaba

Ay ikizlere bak maşallah. İkiz olduğunu bugün mü öğrendiğiniz daha önceden iki kese de görünmüş müydü
Canım ben tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım kese ve kalp atışını beraber görelim demişti doktor bugün hem kese hem kalbi görmüş oldum🥲

Benim yek bir tarafta oluyor ama ağrı yine de o yırtılma ağrısı olabilir mi acaba
benim tek taraflı karın boşluğunda ağrım olduğunda dış gebelikti ama sizin kese gözükmüştü sanırım.. nefes alırken bile sızlıyordu ve bıçak saplanır gibi ağrı yapıyordu.... bazen daha az bazen daha şiddetli ama geçmiyordu hiç.. elini beline koyunca parmakların değdiği yer ağrıyordu..

Evet ilk gebeliğim ve yırtılma hissine çok yakın doğru. Ne kadar sürmüştü sizin 😞ve benim daha 7 haftalık bu kadar erken mi başlamıştı
Benim 4-5. haftalar korkunc agrim vardi. Sakin olun bir sey yok normal hepsi doktora gidiyorsunuz zaten anladigim kadariyla. Ben 1 hazirana kadar doktor gormeyecegim bakin nasil sakinim oram buram agriyor, ilk gebeligim ama normal bunlar.

Merhaba benim son adet tarihim 10 nisan ben de 6+1 im sanıyordum ancak bugün gittim 5+6 dedi. Tp bebek trabsferim 1 mayısta oldu belki onuüzdendir bilemiyorum🤷🏼‍♀️ kese ve sac göründü haftaya tekrar cagırdı bebeği görürüz umarım haftaya dedi.
Sizde bebek göründü mü
Merhabalar benim de sizle ayni valla ama ufak bi bebek gorundu ben de sizde de yok muydu?

Ne güzel işte sakin sakin ilerliyor demiştir . Ay ne bileyim her şey normal kendimi hamile gibi hissedemiyorum böyle olunca 😂😂😂
Lütfen herşey normal olsun. Bulantı ve kusma hayatı alt üst ediyor çünkü. Hastalanıp 3 gün bulantı çekince elden ayaktan düşüyoruz bunda 2-4 aya bazıları doğuma kadar bulantı yaşıyor ve iğrenç birşey. Dilini ısır ve dillendirme ❤️

Lütfen herşey normal olsun. Bulantı ve kusma hayatı alt üst ediyor çünkü. Hastalanıp 3 gün bulantı çekince elden ayaktan düşüyoruz bunda 2-4 aya bazıları doğuma kadar bulantı yaşıyor ve iğrenç birşey. Dilini ısır ve dillendirme ❤️
Ay inşallah bu şekilde ilerler ❤️ sağlıcakla kucağımıza alalım da ❤️❤️❤️❤️

Be
İnşallah yükselir sende kucağına alırsın bebişi 😊 benim bu 4 .cü olacak 🫣
Benimde 4cu🫣

X