2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Merhaba kızlar hastane çantası için bez konuşulmuş daha önce sezaryen olmuş biri olarak ben de deneyimimi paylaşmak isterim depend emici külot çantama koyacağım ilk şey olur çok rahat etmiştim. Mutlaka olması gereken diğer şeyler de göğüs ucu kremi, biberon, mama. Emmeyebilir veya süt hemen gelmeyebilir sarılık olmaması için mama vermek gerekiyor mutlaka anne sütü alacak diye takıntı yapıp bebeği aç bırakmamak lazım. Birinci emzik almadı bunda doğduğu gün deneyeceğim emzik de ilk koyacaklarım arasında. Hayırlı doğumlarımız olur inşallah. İnsan düşünüyor herşeyi şimdiden. Oğlan bensiz uyumuyor şimdiden ben de hastanede yatıcam anne diyor onu nasıl halledicem onu da düşünüyorum bizi neler bekliyor bakalım

Aynı şeyi ben de düşünüyorum, ben de hastanede kalicam diyor, daha bugüne kadar bir gece ayrılmadık biz, hiç alışkın degil, 3 gece ne yapicaz kara kara düşünmeye başladım

Aynı şeyi ben de düşünüyorum, ben de hastanede kalicam diyor, daha bugüne kadar bir gece ayrılmadık biz, hiç alışkın degil, 3 gece ne yapicaz kara kara düşünmeye başladım
Her gece pazarlık yapmadan uyumuyor anne söz ver ben de seninle kalıcam diyor ben de artık uyusun yeter diye tamam diyorum zaman gelince işler karışacak çok yanlış yaptım eşimle başbaşa tatile çıkmadığım için çok pişmanım keşke annemlerde kalmaya ağlaması pahasına da olsa alıştırsaydım annemler de ağlıyor diye getiriyorlar hemen onlarda da hata oldu kaldı öyle bu seferki çocuğumu güvendiğim heryerde bırakmak istiyorum anne bağımlısı olmasın

Ben de geçen anneme bıraktım eşimle alisverise gittik, 15 dakika sonra annem aradı, telefondan çığlığını duyuyorum sanki terkedip gitmişim gibi feryat figan ağlıyor. Ben işe de çok erken başlamıştım halbuki, bakıcı ya da anane ile kalmaya alışkın gündüzleri ama hamile olduğumu öğrendiğinden beridir iyice yapıştı bana. Ona söylemeden gidip doğuracam sanıyor galiba hele gece asla bensiz kalmaz gibi geliyor onu nasıl yapicaz hiç bilmiyorum. Bı kolaylığını verir Allah umarım

Az önce forumda gezerken gördüm kızlar kadının biri bebeğimi para karşılığı evlatlık vermek istiyorum demiş. Millet linç edince de fake hesap şaka yaptım falan yazmış. İnanamıyorum

Az önce forumda gezerken gördüm kızlar kadının biri bebeğimi para karşılığı evlatlık vermek istiyorum demiş. Millet linç edince de fake hesap şaka yaptım falan yazmış. İnanamıyorum
Gordum simdi
Cimere yazilmis dogru yanlis neyse cikar sanirim
Detaylı ultrason için gün aldınız mı kızlar. Bana 22+6 vermişler. Çok geç değil mi
Bana doktor 1 ay sonra gel dedi
Gelmeden 1 hafta once bana yaz gun ayarlayalim dedi ultrason icin
21de falan gidicem buyuk ihtimalle

Ben üniversiteye yaptıracağım için erkenden gün almam gerekiyordu canım. O yüzden şimdiden aldım

Ay nasil gececek koca 1 ay ya

O geçse başka bişey için sabırsızlanacağız bu kez sonu yok doğurunca rahat ederim diyorum ama sonra kendime kızıyorum. Çünkü evhamlı olursam çocuk doğunca da çok kafaya takacak şey bulurum. Ateşlendi mi hasta mı okulu nasıl olacak ergenliği nasıl geçecek sigaraya mı başladı erkek arkadaşı nasıl biri ohoo Hayat geçmez böyle. En iyisi anın tadını çıkaralım

Bende depend konusunda hemfikirim. Onsuz doğum düşünemiyorum resmen hayatımı kurtardı çok rahat ettim ikisindede. Bende çocukları düşünüyorum biri 6 yaşında diğeri 2 yaşında kime nasıl bırakırım bilmiyorum. Ah benim canım çocuklarım kızım kardeşi doğduğunda gitmedi eve yanımda yattı hastanede nasıl mahsun nasıl sessizdi anlatamam.. 4.5 yaşındaydı o zaman. Umarım bu defa sevinçle karşılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…