2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
Alışveriş de yapmadım günlerdir

Alışverişe hızlı girdik çabuk yorulduk kredi kartım uçmuş. Biraz duracağım artık ben zaten baya bişeyi hallettik park yatak alacağım. Beşik istemiyorum. Çevremdeki bebeklerin hiç yattığını görmedim. Ama park yatak seviyorlar. Haftaya annemlere söyleyince biraz onunla alışveriş yapmak istiyorum. Body zıbın battaniye ona yıkarım kıyafet işini. Bezlerde de indirim bekliyorum. Umarım geç kalmamışımdır. İndirim pek olmuyor artık

Kasım inidirmleri olur ama, onun da ındırımlı halı suankı fıyatlardan pahalı olur emınım.. Ne alırsan kâr..

Bez marka olarak ne dusunuyorsun bilmiyorum ama migrosta 2. %60 indirim var. Tane hesabıyla güzel makul fiyata geliyor. Marka sadece molfix onlarda geçerli. Tercihinse bakabilirsin.

Bi sorun olmayacak inşallah. Forumda gezerken insan sürekli bebeğinde sorun çıkacakmış gibi hissediyor ama onlar istisna aslında. Bebeklerimiz sağlıkla doğacaklar
Bebeklerde sorun yoktu ama sorun bendeydı rahım agzım kısalmıstı, dikişim var ona guvenıyorum ama yıne de korkuyorum, elimde değil.. Insallah onu atlatrısam benden mutlusu olmaz

Bez marka olarak ne dusunuyorsun bilmiyorum ama migrosta 2. %60 indirim var. Tane hesabıyla güzel makul fiyata geliyor. Marka sadece molfix onlarda geçerli. Tercihinse bakabilirsin.

Molfix öneren çok arkadaşım var ama eşim inatla sleepy diyor. Eşin nereden bilecek diyebilirsiniz. Benimki böyle işte her konuda fikri var

Hadi ya niye söylemedin ne dedi cinsiyet için merak ettim en sevdiğim konu
Ahahaha ya maşallah çok kıpır kipirdi tam net görüntü alamadı. Bakarken aaa erkek gibi galiba dedim doktorum yok ben aksini görüyorum ama emin değilim çok hareket ediyo dedi. deli gibi merak ediyorum alışveriş yapmak için sabırsızım sonradan erkeğe dönerse yada tam belli olmadığı için de hareket edemiyorum

Molfix öneren çok arkadaşım var ama eşim inatla sleepy diyor. Eşin nereden bilecek diyebilirsiniz. Benimki böyle işte her konuda fikri var
Ama yok sleepy cidden güzel. Biraz kalın ve biraz ufak gibi ama ben indirim bulunca hem molfix hem sleepy alıyorum sende karışık kullanabilirsin.

Bebeklerde sorun yoktu ama sorun bendeydı rahım agzım kısalmıstı, dikişim var ona guvenıyorum ama yıne de korkuyorum, elimde değil.. Insallah onu atlatrısam benden mutlusu olmaz

Anladım canım haklısın ama yıpratma kendini. 20ye ne kaldı kaldı şunun şurasında. Güzel haberler getireceksin bize inanıyorum bebekler derken? Tek bebek değil mi senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…