Popüler Konu 2025 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Plasentadan alınan kanla tanı testi yapabileceklerini söyledi. Ama 2li testi ultrasondaki bulgular sonrası zaten yapmadılar. Durum kesin yani. Çocuk doktoru bi akrabamıza böyle bi durumla doğmuş bi çocuğa nasıl tedavi uygulandığını sorduğumda doğumda ameliyat olur ama bahsettiğin bulgularla durum çok parlak olmaz dedi. Spina bfida dediğimiz durumun en ağır olan versiyonuymuş öyle anlattı. Kararı vermeden önce başka bi doktorla daha görüşücem
2li testte oran kac cikti bu da onemli doktor ikili teste bakarak nasil kesin tani koyabilir ki.. cunku iki test tani koyan bir test degil sadece olasilik hesapliyor. Ornegin 1:530 cikti diyelim 530 cocuktan 1inde hastaligin gorulme olasiligi demek. Emin olmak icin onerdikleri tani testini yaptirin bence..

2li testte oran kac cikti bu da onemli doktor ikili teste bakarak nasil kesin tani koyabilir ki.. cunku iki test tani koyan bir test degil sadece olasilik hesapliyor. Ornegin 1:530 cikti diyelim 530 cocuktan 1inde hastaligin gorulme olasiligi demek. Emin olmak icin onerdikleri tani testini yaptirin bence..
İkili test yapılmadı diyorum. Bi oran yok. Ultrasonla bakarken keseyi ve beyincikteki anomaliyi gördüler. Artık 2li testten çıktı durum yani. Ama evet tanı testini yaptırıcam, farklı bi doktordan görüş alıcam

İkili test yapılmadı diyorum. Bi oran yok. Ultrasonla bakarken keseyi ve beyincikteki anomaliyi gördüler. Artık 2li testten çıktı durum yani. Ama evet tanı testini yaptırıcam, farklı bi doktordan görüş alıcam
Ikili taramada fark edildi demistiniz ona istinaden soyledim, kusura bakmayin. Insallah yaptiracaginiz test temiz cikar. Tekrar cok gecmis olsun

Ikili taramada fark edildi demistiniz ona istinaden soyledim, kusura bakmayin. Insallah yaptiracaginiz test temiz cikar. Tekrar cok gecmis olsun
İkili test için gitmiştim ultrasonda farkedilince durum evrildi işte. Ultrasonda kalkınca raporu verirken kana falan gerek kalmadı artık bu ikili testten çıktı dediler. Siz kusura bakmayın sert geldiysem biraz bu durum kötü etkiledi beni. Teşekkür ederim

X