2024 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    264
O geçse başka bişey için sabırsızlanacağız bu kez sonu yok😀 doğurunca rahat ederim diyorum ama sonra kendime kızıyorum. Çünkü evhamlı olursam çocuk doğunca da çok kafaya takacak şey bulurum. Ateşlendi mi hasta mı okulu nasıl olacak ergenliği nasıl geçecek sigaraya mı başladı erkek arkadaşı nasıl biri ohoo 🤣🤣 Hayat geçmez böyle. En iyisi anın tadını çıkaralım 🥰🥰
Orasi oyle tabi canim😁
Yok ben mesela testleri vs atlatmis soyle kasim ayi gibi serin serin oturup sicak sütümü yudumlamaya gecsem kafi simdilik🤩

Ben karar verdim artık eşimin haberi yok ama olsun ahaha 😂
Kuzey Ege koyacağım
Kızımla da uyumlu oğlumla da benimle de 😂😂 eeee daha ne olsun
Sen begendiysen icine sindiyse sorun yok canim😁
Bizde kura cektik bende hep kerem esimde hep kerem ali cikti
En sonunda bozuldu biraz ama tamam kerem olsun dedi
Bu sefer de benim icim buruldu adam uzuldu diye😄
Keske cocuguma sorabilsem keremse 1 tekme kerem aliyse 2 tekme vur falan diye😄
Kızlar benim popom inanılmaz çatlamış daha yeni farkediyorum 😣🤦🏼‍♀️
Ay bende hic popoma surmuyorum ya
Sadece karnima suruyordum dun goguslerim asiri kasindi bugun her yerime surdum ama her zaman mumkun olmuyor
Lieraci surup fazla ovunca krem pul pul dokuluyor nedense🫠

Bende depend konusunda hemfikirim. Onsuz doğum düşünemiyorum resmen hayatımı kurtardı çok rahat ettim ikisindede. Bende çocukları düşünüyorum biri 6 yaşında diğeri 2 yaşında kime nasıl bırakırım bilmiyorum. Ah benim canım çocuklarım 🥲🥲 kızım kardeşi doğduğunda gitmedi eve yanımda yattı hastanede nasıl mahsun nasıl sessizdi anlatamam.. 4.5 yaşındaydı o zaman. Umarım bu defa sevinçle karşılar 🥲
Benim sonum da aynı olacak sanırım kanepe yok mu diyor kalacak galiba hastanede yanımızda kabul edeyim diye altını da alırım anne diyo🤣acıyorum oğluma ya beni öyle görmeye de içi gider etkilenmesini istemem ama bakalım

Kızlar devlet hastanesine gidenler detaylı ultrason için kaç gün sonraya gün veriyorlar genelde çok mu ileri atıyorlar

Canım yukarı yazmıştım. 22+6da verdiler bana. Tam 6 hafta sonraya. Üniversitede yaptırıyorum ben. Diğer devletleri bilmiyorum gerçi. Üniversite diye geç vermiş olabilirler. Sen hangi hastaneye gidiyorsun

Canım yukarı yazmıştım. 22+6da verdiler bana. Tam 6 hafta sonraya. Üniversitede yaptırıyorum ben. Diğer devletleri bilmiyorum gerçi. Üniversite diye geç vermiş olabilirler. Sen hangi hastaneye gidiyorsun
Ya ben normalde özele gidiyorum da Sivas'ta yaşıyorum devlette de varmış randevular çok ileri tarihte. En iyisi sabah erkenden kalkıp gidip sıra almak

Son düzenleme:
X