Popüler Konu 2025 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba, ben de oraya gideceğim. karışık demişsiniz ya acaba blok olarak hatırlıyor musunuz? yada kolayca bulabilmek için ne önerirsiniz?
Hastane girişinde kadın hast doğum H blok deniliyor ama ali hoca ya g2 ya g4’teydi. Uluslararası bişey yazan bi odada kayıt yapıp, karşısında bekleme odasında bekliyorsunuz. Hemşiresi seslenip gelip sizi alıyor.

Atalım yaa hadi atabilen atsın valla ilham olur. Canım çıktım şimdi ara verdik daha doğrusu gene olarak iyi ancak bir tarafını göremedi yatıyordu birazdan tekrar bakacak
o zaman iyidir çok şükür çok sevindim ya aman sağlıklı olsun bebelerimiz en önemli muayene bu neredeyse notch izlendi izlenmedi onlara bak canım

az önce karabugday haslamistim kırmızı soğan limon dereotu maydanoz roka ile kısır benzeyen birsey yaptım açlık 95 tam 3te yedim bakalım 4te sekeri ölçüp yine yazarım.

Ay evet ya birbirimizi sağlıklı yiyeceklere yönlendirmiş oluruz motivasyon olur 🤣 ben fotoğraf çekemedim ama bu sabah 3 kaşık yoğurt bir muz iki kaşık nar 4 tane fındığı karıştırıp yedim normalde yetmedi gerekiyordu ama dayanamadım bide patates kızarttım onu da yedim 🤦🏼‍♀️
oh yarasın canım sana da kuzuna da

Eşim evden çalıştığı için 10 gibi yapıyoruz mecbur kahvaltı. Hamileler için yapılan diyet listelerinde de öğlen öğünlerini normal akşam yemeği gibi oluşturuyorlar. Sen de gidince bizimle paylaşırsın liste verirse ya da herhangi bir öneride bulunursa
Tabi paylaşırım ☺️

Ya bende uyandım kahvaltı hazırladım yedim derken zaten öğle olmuş oluyor 12 1 gibi yiyorum 4 5 gibi meyve öğünü yapıp akşamda 7 gibi yiyorum bilmiyorum ne kadar doğru yapıyorum. Diyetisyen randevusu aldım doğrusunu öğrenmek için.
Bende iki öğün yemeğe alışığım yıllardır zaten insülin direncim olduğundan doktorlarda 2 öğün tavsiye ediyor. Öğlen ve akşam yiyorum. Ama akşam yemekten önce ara öğün oluyor eşimle yemeği bekleyene kadar inanılmaz acıkıyorum. Eve gelince ya bi sandviç ya o an ne varsa illa atıştırmam lazım. Şeker yüklemesi de inşallah iyi çıkar. Yoksa bakalım farklı bi plan yapmam gerekecek.

Bende iki öğün yemeğe alışığım yıllardır zaten insülin direncim olduğundan doktorlarda 2 öğün tavsiye ediyor. Öğlen ve akşam yiyorum. Ama akşam yemekten önce ara öğün oluyor eşimle yemeği bekleyene kadar inanılmaz acıkıyorum. Eve gelince ya bi sandviç ya o an ne varsa illa atıştırmam lazım. Şeker yüklemesi de inşallah iyi çıkar. Yoksa bakalım farklı bi plan yapmam gerekecek.
Yaa inşallah sorun çıkmaz hiç birimizde. Yoksa baya açken ölç tokken ölç bide yediklerin falan sınırlanacak diyet falan çok zor Allahım kimseye göstermesin

X